Timotei, Pure, Normal To Greasy Hair (Szampon `Naturalne oczyszczenie`)

Timotei, Pure, Normal To Greasy Hair (Szampon `Naturalne oczyszczenie`)

Szampon `Naturalne oczyszczenie` wzbogacony w ekstrakt z organicznej zielonej herbaty dla
odświeżenia, lekkości i odżywienia Twoich włosów. O% parapenów, silikonów oraz kolorantów.
Nowa, przyjazna środowisku butelka! Opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku.

Bardzo fajny

Mam włosy długie i gęste, którym ciężko jest zrobić krzywdę. Mało używam suszarki/prostownic/lokówki więc nie są one zniszczone. Wymagają jedynie dobrej codziennej pielęgnacji.
Ten szampon u mnie się sprawdza. Przede wszystkim nie podrażnia i nie wysusza skóry, bardzo dobrze myje włosy i oczyszcza skórę. Delikatnie pachnie. Świetnie się pieni i jest gęsty, więc nie spływa zwłosów po nałożeniu.
Nie puszy i nie plącze włosów. Włosy są miekkie i delikatne w dotyku, lśniące i odżywione.
Bardzo fajny drogeryjny szampon w niskiej cenie.

Fajny od czasu do czasu

To szampon, który stosuję od czasu do czasu - najczęściej raz na tydzień lub trochę rzadziej - aby porządnie oczyścić włosy. Na co dzień stosuję delikatniejsze szampony z lepszymi składami. Po użyciu czuję, że moje włosy są bardzo 'tępe', nie nadają się do rozczesania bez użycia odżywki lub maski, ale są również doskonale oczyszczone, a na tym efekcie zależy mi najbardziej. Moim zdaniem nie nadaje się do codziennego stosowania, ale od czasu do czasu jest okej.

Fajny szampon

Szampon bardzo wydajny, dobrze się pieni, w zasadzie niewielka jego ilość wystarczy by odczuć dobre oczyszczenie skóry głowy. Nie obciąża, włosy po myciu się nie plączą. Bardzo poręczne opakowanie i przyjemny, orzeźwiający zapach.

lubię

Lubię ten szampon, momo braku nadzwyczajnych właściwości. Kupiłam dużą butlę 750ml, używam od kilku miesięcy i właśnie się kończy. Świeży, ogórkowy zapach, dobre oczyszczenie - i tyle.
Nie jest szczególnie wydajny, bo na włosy biorę ok 10 pompek. Nie nawilża włosów w żaden sposób, ale i nie wysusza ich dodatkowo. Nie przetłuszcza, są po nim sypkie i świeże. Tylko tyle, wystarczy żeby uznać go za przyzwoity szampon, który wykonuje swoją robotę.

Chętnie używam!

Szampon ma dobrą cenę więc jak nie ma mojego ulubionego i nie mam weny łazić po drogeriach i szukać czytać sprawdzać i testować to go kupuję i jestem barrrdzo zadowolona. Taki dyżurny zmywacz włosia na głowie. Dobrze się pieni, ładnie pachnie, opakowanie, aplikacja super. Dobrze oczyszcza włosy i głowę nawet jak nakładam jakieś spraye, pianki. Trochę uspokaja mnie fakt że produkt nie ma kolorantów silikonów itp. Tylko używać.
polecam!!!

szampon średniej klasy

Głównym zadaniem szamponu jest oczyszczenie włosów i skóry głowy. Nie da się ukryć, że ten szampon wywiązuje się z tego zadania bardzo dobrze. W dodatku zachęca ładny zapach, i dobre pienienie się. Przezroczystość szamponu sugeruje brak dodatków i naturalność.
Do zakupu zachęciła mnie obietnica 0% parabenów.
Niestety, ten szampon nie służy moim włosom, powoduje, że są szorstkie, skołtunione i matowe.
No i tyle.

Na 5 gwiazdek

Kosmetyki Timotei stosowałam w podstawówce i w gimnazjum. Na Wizażu oceniłam wersję 2 w 1 z ogórkiem, wersję Moc i Blask w zielonym kolorze z ziołami alpejskimi oraz odżywkę Moc i Blask. Ten egzemplarz kupiłam w Biedronce za 6,99 zł. Włosy czyste przez dwa dni.

Natura się nie sprawdza.

jest to kolejna wersja szamponu z tych bardziej naturalnych i znów niepowodzenie. Moje włosy zdecydowanie lubi,ą silikony.

Szampon skradł moje serce zapachem, znalazłam go u siostry i postanowiłam sama się przekonać czy jest taki super.

Na ogól używa się go przyjemnie - pieni się nieco słabiej niż klasyki z tej firmy, ale nadal w porządku, Jest wydajny, łatwo dostępny i ma wygodne opakowanie - tak jak w innych przypadkach jest to butelka z dozownikiem, które posiadaczką dłuższych paznokci zdecydowanie ułatwiają używanie.

problemy pojawiają się później. nie dostarcza moim włosom odpowiedniego nawilżenia, robi się z nich tzw. siano. Są sztywne, nie chcą się układać ani rozczesywać. Dlatego tej wersji mówię nie, przynajmniej na razie.

Herbaciany zawrót głowy

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ nie plącze
+ zwiększa objętość
+ odświeża

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ wygodne opakowanie z dozownikiem

Średnio

Szampon dobrze myje i usuwa łój ze skóry głowy.Po umyciu bez odezywki sie nie obejdzie,bo jest problem z rozczesaniem.Ładnie świezo pachnie,jest niewydajny.Dobrze,ze jest na promocjach ,bo w cenie regularnej nie oplaca sie.

często do niego wracam

Jest to jeden z nielicznych szamponów, które delikatnie ograniczają przetłuszczanie się moich włosów. Jestem mu wierna od lat i zawsze wracam do niego, gdy zawiodę się na innym szamponie.

Podoba mi się zapach zielonej herbaty i przezroczystość szamponu. Dobrze się pieni, a wygodny dozownik ułatwia mycie. Gęsta konsystencja sprawia, że szampon jest bardzo wydajny i nie wylewa się z opakowania.
Włosy po umyciu są czyste i miłe w dotyku, łatwo się rozczesują i zdrowo wyglądają.

Zużyłam 5-6 opakowań i będę do niego wracać.

Tak

Dla mnie bardzo fajny i przyjemny, ładnie pachnie, fajnie oczyszcza włosy,dobra cena , dobrze rozczesuje się włosy po użyciu szamponu.Przezroczysta butelka w której widać zużycie produktu,jestem na tak!