Timotei, Pure, Normal To Greasy Hair (Szampon `Naturalne oczyszczenie`)

Timotei, Pure, Normal To Greasy Hair (Szampon `Naturalne oczyszczenie`)

Sprawdź ceny produktu

Szampon `Naturalne oczyszczenie` wzbogacony w ekstrakt z organicznej zielonej herbaty dla
odświeżenia, lekkości i odżywienia Twoich włosów. O% parapenów, silikonów oraz kolorantów.
Nowa, przyjazna środowisku butelka! Opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku.

W porządku

Opakowanie szamponu bardzo praktyczne; otwiera się przy naciśnięciu ( nie uszkodzi paznokci) i jest przezroczyste, więc widać ile produktu zostało.

Szampon bardzo ładnie pachnie, wyczuwam zieloną herbatę.
Konsystencja niezbyt gęsta, taka akurat.
Dobrze się pieni przez co jest wydajny.
Włosy są miłe w dotyku, świeże, sypkie.

Faktycznie włosy nieco mniej się przetłuszczają, ale nie jest to spektakularna zmiana.

Dostępność, cena i pojemność ok.

Nie powala

Po raz pierwszy szampon ten wpadł mi w ręce kilka lat temu, ok 4 i wtedy był naprawdę dobry - włosy mniej się przetłuszczały, były sypkie, miękkie i dobrze się rozczesywały. Niedawno postanowiłam ponownie go zakupić i klapa. Skóra głowy ani włosy nie zmieniły mi się przez te lata, to znaczy więc, że zmienił się skład szamponu i to na gorsze. Jest wodnisty, niby ma pachnieć zieloną herbatą, ale dla mnie to bardziej piołun, słabo się pieni, jest mało wydajny i w ogóle nie poprawia kondycji włosów z tendencją do przetłuszczania, a nawet przeciwnie - wzmaga wydzielanie sebum, przez co włosy są krócej świeże.
Butelka wygodna w użytkowaniu, szampon w dobrej cenie, ale nie polecam.

Dobry

Bardzo lubię szampony, które są przezroczyste i właśnie takich używam, ponieważ sprawdzają się przy moich włosach. I tak też jest z tym szamponem. Produkt pięknie myje włosy, pieni się, a przy tym przyjemnie pachnie. Włosy nie są obciążone, są delikatne i sypkie. Nie puszą się. Sprawdził się bardzo dobrze.

I tak i nie...

Do włosów tłustych. Fajne opakowanie, wygodne w użytkowaniu z korkiem - lejkiem. Zużyłam 2 opakowania tego specyfiku. Po pierwszym byłam zachwycona - włosy pozostawały na dłużej świeże, sypkie, ale z drugą butelką wszystko zaczęło się zmieniać. Zmienił się także design opakowania i być może skład, bo szampon przestał mi służyć. Obciążał włosy, spowodował powstanie łupieżu. Konsystencja w przypadku obu butelek taka sama - gęsty przezroczysty żel, który dobrze się pieni. Cena produktu dobra, choć z pewnością już do niego nie wrócę.

Nie dla mnie

Włosy po tym szamponie wyglądają jak bym ich nie myła parę dni, plączą się, trudno je rozczesać i ułożyć.
Dla mnie zdecydowanie nie ma zgodności z opisem producenta...

Ważność po otwarciu 12 miesięcy

Świetny :)

Pierwszy raz natknęłam się na ten szampon w Biedronce. Promocyjna cena za dużą butelkę z pompką sprawiła,że skusiłam się na zakup. Szampon nie posiada silikonów i parabenów, co czyni go nieco bardziej delikatnym. SLS niestety występuję ,co jest oczywiście na minus. Stosuję go co kilka myć jako szampon mocniej oczyszczający i w tej roli spisuje się rewelacyjnie.
Opakowanie jest bardzo wygodne w aplikacji, butelka przezroczysta dzięki czemu widać ile produktu nam zostało. Konsystencja lekko gęsta, bardziej żelowa. Idealnie się pienie i pachnie przyjemnie i świeżo. Szampon doskonale oczyszcza skórę głowy, nie powoduje efektu przyklapniętych włosów. Nie podrażnia, nie powoduje łupieżu. Mam wręcz wrażenie,że delikatnie przedłuża świeżość włosów przetłuszczających się. Jestem zdecydowanie na tak!

Bardzo fajny

Mam włosy długie i gęste, którym ciężko jest zrobić krzywdę. Mało używam suszarki/prostownic/lokówki więc nie są one zniszczone. Wymagają jedynie dobrej codziennej pielęgnacji.
Ten szampon u mnie się sprawdza. Przede wszystkim nie podrażnia i nie wysusza skóry, bardzo dobrze myje włosy i oczyszcza skórę. Delikatnie pachnie. Świetnie się pieni i jest gęsty, więc nie spływa zwłosów po nałożeniu.
Nie puszy i nie plącze włosów. Włosy są miekkie i delikatne w dotyku, lśniące i odżywione.
Bardzo fajny drogeryjny szampon w niskiej cenie.

Fajny od czasu do czasu

To szampon, który stosuję od czasu do czasu - najczęściej raz na tydzień lub trochę rzadziej - aby porządnie oczyścić włosy. Na co dzień stosuję delikatniejsze szampony z lepszymi składami. Po użyciu czuję, że moje włosy są bardzo 'tępe', nie nadają się do rozczesania bez użycia odżywki lub maski, ale są również doskonale oczyszczone, a na tym efekcie zależy mi najbardziej. Moim zdaniem nie nadaje się do codziennego stosowania, ale od czasu do czasu jest okej.

Fajny szampon

Szampon bardzo wydajny, dobrze się pieni, w zasadzie niewielka jego ilość wystarczy by odczuć dobre oczyszczenie skóry głowy. Nie obciąża, włosy po myciu się nie plączą. Bardzo poręczne opakowanie i przyjemny, orzeźwiający zapach.

lubię

Lubię ten szampon, momo braku nadzwyczajnych właściwości. Kupiłam dużą butlę 750ml, używam od kilku miesięcy i właśnie się kończy. Świeży, ogórkowy zapach, dobre oczyszczenie - i tyle.
Nie jest szczególnie wydajny, bo na włosy biorę ok 10 pompek. Nie nawilża włosów w żaden sposób, ale i nie wysusza ich dodatkowo. Nie przetłuszcza, są po nim sypkie i świeże. Tylko tyle, wystarczy żeby uznać go za przyzwoity szampon, który wykonuje swoją robotę.

Chętnie używam!

Szampon ma dobrą cenę więc jak nie ma mojego ulubionego i nie mam weny łazić po drogeriach i szukać czytać sprawdzać i testować to go kupuję i jestem barrrdzo zadowolona. Taki dyżurny zmywacz włosia na głowie. Dobrze się pieni, ładnie pachnie, opakowanie, aplikacja super. Dobrze oczyszcza włosy i głowę nawet jak nakładam jakieś spraye, pianki. Trochę uspokaja mnie fakt że produkt nie ma kolorantów silikonów itp. Tylko używać.
polecam!!!

szampon średniej klasy

Głównym zadaniem szamponu jest oczyszczenie włosów i skóry głowy. Nie da się ukryć, że ten szampon wywiązuje się z tego zadania bardzo dobrze. W dodatku zachęca ładny zapach, i dobre pienienie się. Przezroczystość szamponu sugeruje brak dodatków i naturalność.
Do zakupu zachęciła mnie obietnica 0% parabenów.
Niestety, ten szampon nie służy moim włosom, powoduje, że są szorstkie, skołtunione i matowe.
No i tyle.