Baby, Kojący krem przeciw odparzeniom (nowa wersja)

Baby, Kojący krem przeciw odparzeniom (nowa wersja)

Koi i wspomaga gojenie podrażnień, zapobiega pieluszkowemu zapaleniu skóry, odparzeniom i zaczerwienieniom.
Dzięki zawartości aż 20% tlenku cynku tworzy zapewniającą dostęp powietrza barierę, która zapobiega powstawaniu odparzeń. Krem tworzy na skórze cienką, białą warstwę, która chroni przed otarciami mechanicznymi.
Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z kiełków pszenicy koi i wspomaga gojenie podrażnień oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów. Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH.

Dobry

Krem ma przyjemny zapach. Jest bardzo gęsty, dlatego trochę ciężko się go rozsmarowuje, ale dobrze przylega do skóry i świetnie ją chroni. Nawet jak dziecko nasika to krem nadal pozostaje na jego pośladkach. Nie powoduje podrażnień i chroni przed ich powstawaniem. Odkąd używam tego kremu nigdy nie miałam problemu z odparzeniem lub zaczerwienieniem skóry u mojego dziecka. Jest bardzo wydajny.

Świetny!!!

Wspaniały krem przeciw odparzeniom dla dzieci,który nie tylko głęboko nawilża skórę,ale też chroni ją przed otarciami.Z powodu gęstej konsystencji kremu nie trzeba go dużo nakładać,przez co opakowanie starcza na bardzo długo. Dodatkowe plusy za zapach,opakowanie oraz bezpieczny dla dzieci skład. Na pewno kupię go jeszcze nie raz!!!

Super!

Krem jest super. Ma gęsta formule co jest dla mnie zaleta. Wystarczy niewielka ilość,zeby dokładnie pokryć pupę niemowlaka. Córka nie miała jeszcze żadnego odparzenia. Nawet zaczerwienionej pupy. Świetnie chroni. Cena tez przyzwoita. Jest bardzo wydajny.

Plac zabaw - najlepsza szkoła pod Słońcem

Świetny

Bardzo długo szukałam kremu, który pozwoli mi zwalczyć podrażnienia po depilacji bikini. I w końcu znalazłam ten, który rozwiązał mój problem!
Świetnie działa na podrażnienia, poprzez swoją gęstą kremową konsystencję długo wchłania się w skórę ale dla mnie skutecznie.

Produkt jest bardzo wydajny!

Można spróbować

Krem nada się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Ma gęstą konsystencję, która nie bardzo wchłania się w skórę, więc na otarcia był w sam raz.
Na odparzeniach i uczuleniach na dziecięcej pupci, też się sprawdził.

Taki sobie

Dostałam ten krem razem z oliwką. Oliwka okazała się ok natomiast krem nie za specjalny. Bardzo ciężko rozsmarowuje się, po tygodniu stosowania synek miał odparzenia. Ciężko go zmyć ze skóry.

Dzieci nie mam, a kremik świetny jest dla mnie!

Super krem dzięki swojej konsystencji. Gęsty i łagodzący, a zapach prześliczny! Używam go po goleniu na nogi, pachy i okolice bikini, na usta, dłonie i jako ochrona przed słońcem na nosek i policzki, lub gdy jest już za późno i się spale, również bardzo łagodzi. Polecam!

bardzo dobry

Produktu co prawda nie kupiłam, tylko dostałam próbki w szkole rodzenia, ale były one na tyle duże, że spokojnie mogę ten krem cenić.
Jestem bardzo zadowolona. Nie podrażniał pupy mojego dziecka, zapobiegał powstawaniu odparzeń. Łatwo się rozsmarowywał. Do tego jest bardzo wydajny (pewnie dlatego, że pupa dziecka jest mała).
Zasadniczo nic innego od kremu tego typu nie oczekuję.
Nie wiem jak by sobie poradził z leczeniem odparzeń, bo nie miałam okazji sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka (15ml)

Średni

Zawiodłam się na tym kremie, bardziej pasuje mi Bambino. Krem radzi sobie z zaczerwieniem na dziecięcej pupie, ale jego aplikacja jest beznadziejna. Nie lubię kremów w tubce. Konsystencja również jest kiepska. Źle się rozsmarowuje, podczas kąpieli trudno jest zmyć go.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka próbka

super, nie tylko dla dziecka

Stosuję od wielu lat - sprawdzony.
Nic nie chroni lepiej pupci maleństwa. Oczywiście nie na większe odparzenia (na takie tylko Sudocrem).

Stosuję go także u starszej córki nastolatki, gdy ma jakiekolwiek podrażnienie na ciele.
Dla siebie na usta zimą, na suchą skórę pod nosem od kataru :)
Krem jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza na kilka lat!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

ideał na odparzenia

świetnie zagoił odpaerzenie mojego synka w fałdkach pod szyja i uchronił przed ich nawrotowi

ma przyjemny zapach, dosc gesta konsystencje przez co jest baaardzo wydajny, dobrze sie rozsmarowuje i zmywa

ten krem wrecz zagoil to z czym nie poradziła sobie masc i zasypka

przy upałach na wszelki fałki maluszka nizastapiony

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Sprawdzil się

Bardzo dobry krem. Faktycznie chroni przed odparzeniami, synek ma pupcie w idealnym stanie. Do tego nawilza. W tym w czym powinien sprawdza sie. Jest baaardzo wydajny. Ma rowniez ladny zapach (jak z reszta wszystkie kosmetyki nivea baby) Jeden malutenki minusik za to ze jest bardzo gesty i niekiedy przy kapieli mam problem zeby go dokladnie zmyc. Ogolnie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy