Palmolive, Thermal SPA, Massage (żel pod prysznic Pielęgnacja i Masaż) (stara wersja)

Pielęgnacyjna formuła zawiera minerały z wód termalnych, białą glinkę oraz mikrokapsułki masujące skórę. Łagodnie masując oczyszcza skórę, pozostawiając ją gładką, miękką i promienną.

Jestem na tak

Bardzo fajny produkt. :)

Używam go w okresie letnim, dobrze peelinguje i oczyszcza, czyli spełnia swoją rolę. Takie mini spa za grosze.

Cena? Idelana. 7-9 zł

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy całe

niezły

żel ładnie pachnie, zapach niespotykany i trudny do opisania - morski, ale trochę jakby piżmowy, mam wrażenie że żeczywiście pachnie białą glinką
zapach jest trwały, na ręcznikach zostaje przez kilka dni, na ciele prawie cały dzień jeśli nie używamy pachnącego balsamu
pieni się dobrze, ale przy użyciu dość dużej ilości - zazwyczaj palmolive pienią się bardziej, ten na ich tle jest mniej wydajny
drobinki ścirające są malutkie, ale przyjemnie masują
po użyciu skóra jest rzeczywiście gładka, choć nie tak jak po porządnym peelingu
przyjemny w użyciu, choć dla mnie to jeden z gorszych tej firmy
kupiłam go za 5zł, więc nie żałuje, ale w cenie regularnej był zupełnie nieopłacalny

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe (nie jest wydajny)

Wspaniale pachnący!

Główną zaletą tego żelu jest jak dla mnie zapach - świeży, kojarzący się z czystością i wakacjami. Dla mnie idealny.

A tak poza tym, to ten żel jest po prostu dobry - szału nie robi, ale też nie szkodzi. Dobrze myje, nieźle się pieni, ale szybko się kończy. Drobinki czuć w zasadzie tylko jeśli nie używamy myjki czy gąbki, więc tutaj równie dobrze mogłoby ich nie być.

Zapewne kupowałabym ten żel częściej lub regularnie gdyby nie cena - za zwykły, drogeryjny żel bez fajerwerków prawie 10 zł / 250 ml to przegięcie! W tej cenie mogę mieć litr żelu z Ziai na przykład.

Następnym razem się mocno zastanowię

Uwielbiam :)

Żele Palmolive to produkty kosmetyczne do ktorych chyba najczesciej wracam :) Szczegolnie przypadła mi do ustu cala seria thermal spa:)

Zel robi to co powinien: dokładnie oczyszcza, dobrze sie peinie, pozostawia świeżai pachnaca skóre:)

Zapach rowniez uwielbiam:)

Jedyne co mozna mu zarzucić to to ze jest średnio wydajny.. ..

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Bardzo przyjemny:)

+ ładny zapach, specyficzny, ale dla mnie, która ma dość kwiatowych, owocowych zapachów żeli - genialny
+ fajna, lejąca konsystencja
+ ładne opakowanie
+ dobrze myje

+/- "massage" w tym przypadku jest ostro przesadzone. Granulki, które mają masować są praktycznie niewyczuwalne.
+/- mam wrażenie, że wysusza moją skórę
+/- nie jest zbyt wydajny

Minusów jako takich nie ma, a plusy zaważają o tym, że kupię ponownie ten żel:) Nie jest to jednak moje odkrycie, wrócę do niego jak najdzie mnie ochota.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie kupiłam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3-4

przypomniał mi się dziś ten fajny żelik :)

To jeden z pierwszych żeli pod prysznic, jakich używałam. To było dawno i nieprawda. :) Ale zobaczyłam dziś ten żel w sklepie i przypomniało mi się, jak bardzo go lubiłam.

Plusy:
- zapach
- wydajność
- łatwy poślizg bez piany
- dobre mycie
- wygładza i nawilża skórę (nawet bardzo suchą)

Minusy:
- jeśli ktoś spodziewa się peelingu, to się zawiedzie, te drobinki są malutkie i nie jest ich za dużo

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Nawet, nawet...

Żel ma przyjemny zapach, który utrzymuje się jeszcze jakiś czas po kąpieli, ciekawą konsystencję, wygodne opakowanie i jest dość wydajny. Nie wysusza skóry, nie uczula. Na plus również niska cena oraz dostępność.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Dawno nie używałam,ale wrócę!

Wróci córka marnotrawna do Thermal SPA ;)

Plusy:
+cudowny zapach,
+fajna konsystencja,
+bardzo przyjemny w używaniu przez te jego drobinki,
+ cena,
+dobrze myje,
+zapach dość długo się utrzymuje po kąpieli .

Minusy:
- nie pieni się za dobrze.

Dla mnie i tak fenomen ; )

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla mnie najslabszy żel spośród tych produkowanych przez Palmolive

Na początek napiszę, że mam wersję niemiecką w opakowaniu + 20% gratis (podobno kosmetyki i środki czystości niemieckie są lepsze od tych kupowanych w polskich drogeriach i supermarketach). Polskiej nie używałam.
Żel na ładny zapach i interesujący kolor. Nie lubię jego konsystencji - jest "galaretkowata" - przez to traci na wydajności, często wylewa się go za dużo. Zawiera mikrogranulki, ni to peeling, ni żel pod prysznic. Poza tym dobrze się pieni, nie wysusza skóry, nie podrażnia.
Butelka jest funkcjonalna i wygodna, nakrętka nie zacina się. Butelka półprzezroczysta, takie lubię, widać, ile jeszcze żelu pozostało.
Tak jak napisałam w podsumowaniu, to moim zdaniem najsłabszy z żeli Palmolive. Używałam już między innymi Sensitive i Cherry Blossom - te są dla mnie rewelacyjne.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy (na zmianę z innymi żelami pod prysznic)
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka (300 ml)

jestem na tak

bardzo lubie ten żel ( szkoda że nie moge go nidzie już kupić ). Recenzje pisze dlatego że jak któraś z kolerzanek z forum go znalazła to naprawde opłaca się nabyć.
plusy:
+ładny zapach
+przyjemnie masyje
+przyjemna konsynstencja
+cena
+dostępność
+dobrze oczyszcza
minusy:
-brak
Dzisiaj kupiłam jego nową wersie \'\'Palmolive THERMAL SPA Mineral Massage" jak go przetestuje to też ocenie

Używam tego produktu od: od kilku miesiency z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 po 250 ml

Nie zachwycił mnie, ale ogólnie fajny.

Niczym mnie nie zachwycił, bardzo przeciętny, ale nie był też zły.

+ ładnie pachniał;
+ dobrze się pienił;
+ miał odpowiednią konsystencję, taką w sam raz;
+ bardzo niedrogi.

- niewydajny, ojjj nie.

I to tyle. Nie powrócę więcej do niego, bo wolę owocowe zapachy, o. :P

Używam tego produktu od: nie pamiętam, z dwa lata temu?
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Mój ulubiony

Najlepszy jakiego używałam, a używałam dość sporo żeli gdyż lubię za każdym razem kupić inny, a ten jest jedynym, do którego wróciłam. Plusy:

+ Kolor
+ Konsystencja
+ Mikrokapsułki, uwielbiam je czuć na skórze
+ Zapach
+ Dobrze myje
+ Cena

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ok. 4