The Makeup, Translucent Eyebrow Shaper (Żel modelujący do brwi)

The Makeup, Translucent Eyebrow Shaper (Żel modelujący do brwi)

Płynny półprzezroczysty żel, który podkreśla kontur brwi nadając im połysk oraz wzmacniając. Precyzyjna szczoteczka znakomicie kontroluje i dyscyplinuje rzęsy, pozwalając na nakładanie kolejnych warstw bez grudek czy sklejania.

****

Fajna sprawa.
Kupilam zachecona opiniami innych Wizazanek.
Mam dosyc ciemne brwi przy jasnej karnacji i blond wlosach wiec wszelkie kredki i cienie w moim przypadku sa zbedne.
Dzieki szczoteczce zel latwo sie rozprowadza na brwiach. Dobrze jest je tylko przeczesac wczesniej zeby usunac ewentualny puder z brwi - inaczej bedzie bardziej widoczny kiedy zel juz wyschnie...
Po nalozeniu na brwi produkt szybko wysycha i trzyma je w "ryzach" przez caly dzien. Sa lekko nablyszczone, ale nie jest to jakis spektakularny efekt - zel nadaje sie idealnie takze do makijazu dziennego.
Jedyny minus - za opakowanie. Sama szczoteczka nabiera zbyt duzo zelu do jednorazowego nalozenia. Nadmiar trzeba zeskrobywac na brzegach opakowania. Problem rozwiazalaby odrobine wezsza szyjka...

Używam tego produktu od miesiaca

nawet sztorm nie zburzy brwi..

Kolejny kosmetyk zasługujący na ocenę celującą.
Tak potraktowane brwi nie jest w stanie zburzyć nawet sztorm ; ) Lśniące i nienagannie przyczesane- to efekt Translucent Eyebrow Sharper.
Na pewno kupię raz jeszcze,na pewno polecę innym kobietom...Dziewczyny,takie rzeczy to tylko w Shiseido ; ]

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

jeden z niezbędników

Na bezludnej wyspie może bym się bez niego obeszła :) ale na co dzień gratuluję sobie decyzji o jego zakupie. Mam niesforne brwi o długich włoskach, które naprawdę trudno zdyscyplinować. Z pomocą tego żelu nie jest to problem. Bardzo wygodny w nakładaniu, pozwala wymodelować brewki w moment i utrwala nadany kształt. Efekt jest trwały a brwi wyglądają naturalnie. Jest bardzo wydajny, dlatego warto podkreślić trwałość, wygodę i elegancję opakowania.

ilość zużytych opakowań: 1-sze

masaz shiseido

ujarzmia

Nie mam co prawda tego kosmetyku ale testowałam go w sephora. mam dość regularne i uporządkowane brwi - ale zawsze przydaje się taki ostateczny rys który uczyniłby je idealnymi.
Produkt łatwo się nakłada i lekko połyskuje - jedak jest to wrażenie prawie niewidoczne i bardzo subtelne.
Jest fajny ale równie dobrze trzymaja mi się brewki po podobnym produkcie Sepfora (tyle ze ma inna szczpoteczkę, ale tez bardzo fajna).

pierwsza klasa!

Długo zastanawiałam sie nad zakupem tegoz drogiego cuda a teraz sie zastanawiam gdzie on byl przez cale moje zycie.Mam jasne wlosy i koszmarnie jasne brwi. Robie henne ale puder czesto jest tez na brwiach i potrzebowalam czegos do "oczyszczenia" ich - ten zel jest super. Brwi sa zdyscyplinowane na caly dzien. Kolor jest pieknie podkreslony, a ponadto pozostaje na brwiach jakby lekki polysk odbijajacy swiatlo.Efekt jest naturalny, ale wyrazny i bardzo trwały.Ładne klasyczne opakowanie, wygodna szczoteczka- dosc twarda wiec wygodnie czesze sie brwiDroga rzecz ale jak ktos potrzebuje akurat tego to warto. Tym bardziej ze nie ma wyboru tego typu produktow a odzywka do rzes nie spelni tak zadania jak ten zel

Świetny acz zbytkowny...

Wiem że to absolutna zbytkowność ale nie mogę sie obyć bez jakiegoś żelu do brwi... Mam bardzo jasną skórę a ciemną oprawę oczu, nie uzywam żanych kredek bo nie muszę tych brwi definiować, chodzi tylko o to żeby nadać im ładny połysk i zdyscyplinować. Kiedyś zawsze używałam takiego kolorowego tuszu do brwi Bourjois ale zniknął ze sklepów :( a zatem szarpnęłam się na to Shiseido, i wcale nie żałuję tych wydanych pieniędzy! To znakomity kosmetyk, lekki bezbarwny żel, który doskonale utrzymuje brwi w ryzach i ładnie je nabłyszcza. Nie podrażnia, jest dość wydajny, używam go już dość długo i jakoś się jeszcze nie chce skończyć :)