Body Fantasies, Plumeria Fantasy, Body Spray (Spray do ciała `Kwiat plumerii`)

Body Fantasies, Plumeria Fantasy, Body Spray (Spray do ciała `Kwiat plumerii`)

Mgiełka do ciała o zapachu kwiatu plumerii. Zapachy Body Fantasies są lekkie, czyste, świeże i energetyzujące. Kultowe mgiełki w USA. Nuty zapachowe: plumeria - zwana także jako kwiat Lei.

zapachowe
w sprayu
zapachowa
mgiełki do ciała

Egzotyczny kwiatek

Lubię używać mgiełek latem.
Tą kupiłam przypadkiem skuszona obietnicą zapachu Plumerii, którego jeszcze nie miałam okazji poznać.
Same kwiaty są piękne,kolorowe,egzotyczne - tego tez oczekiwałam od tego zapachu.

Na początku mocny kwiatowy-cytrynowy zapach,uderzenie piorunujące.Następnie cierpka słodycz a potem przyjemny ciepły zapach kwiatowy,który dość długo pozostaje na ubraniach.Cudowny, egzotyczny,ale też nie przytłaczający.

Mam już drugą butelkę.Pojemność jest ogromna więc bez przeszkód można się psikać do woli.Intensywność zapachu się ulatnia wraz z upływającymi godzinami,wiadomo to mgiełka,jednak ubrania cudowanie nim przesiąkają i końcowe nuty zawsze można wyczuć.

Zapach nie jest nachalny,ot egzotyczny kwiatek, ale dostałam kilka komplementów.

Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: dwa