Linia SPA, Nawilżające masło do ciała z oliwką z oliwek i masłem shea `Granat`

Linia SPA, Nawilżające masło do ciała z oliwką z oliwek i masłem shea `Granat`

Nawilżające masło o gęstej konsystencji doskonale pielęgnuje Twoje ciało i otula je słodkim aromatem owocu granatu, zapewniając odprężenie i poprawiając nastrój. Bogata formuła preparatu zawiera oliwę z oliwek, olejek ze słodkich migdałów, masło shea, oraz d - pantenol, które zapewniają skórze intensywne i długotrwałe nawilżenie, wzmacniają barierę hydrolipidową naskórka oraz chronią go przed nadmierną utratą wilgoci. Masło działa odżywczo i regenerująco. W wyraźny sposób poprawia kondycję skóry, nadaje jej miękkość i elastyczność. Skóra staje się gładka, sprężysta o delikatnym, kuszącym słodyczą zapachu.

nawilżające, wygładzające
Struktura
bogate
masło
balsamy
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Piękny zapach i dobre działanie.

Masło ma bardzo dobrą konsystencję i piękny zapach. Łatwo się wsmarowuje i bardzo szybko wchłania. Dobrze radzi sobie z wysuszoną skórą, a skład jest naprawdę przyzwoity. Wszystkie składniki, o których pisze producent znajduję się w środku :)
Gorąco polecam, u mnie sprawdziło się rewelacyjnie, a zapach tylko umila używanie produktu.

Lubię i będę używać.

Skończyłam właśnie pierwsze opakowanie.
Zacznę od plusów, których jest więcej:

- świetna konsystencja, nie za gęsta, ale faktycznie nawilża (nie lubię zbyt lekkich balsamów).
- przyjemny zapach - jest owocowy, ale pozostaje świeży. Nie lubię duszących zapachów, ten był miłą odmianą.
- szybko się wchłania,
- nie jest drogi,
- polski producent - dla mnie to ważne:)

Nie oczekuje od balsamów ukojenia zmysłów, odprężenia, ujędrnienia blablabla, tylko porządnego nawilżenia ciała. Ten spełnią tę funkcję bardzo dobrze.

Minusów nie widzę. No może poza dostępnością. Akurat mam znajomą, która sprzedaje te kosmetyki, gdybym jej nie miała - na pewno nie znalazłabym tego balsamu.

Ogólnie polecam - wydaje mi się lepszy niż drogeryjna oferta w tej cenie.

Fajn masło na lato

Masło pachnie słodko, ale zapach nie jest duszący. Konsystencja masła jest odpowiednia, dobrze sie rozprowadza na ciele, a zapach długo się utrzymuje. Masło idealne na lato!