Gillette, Satin Care, Avocado Twist Shave Gel (Żel do golenia)

Gillette, Satin Care, Avocado Twist Shave Gel (Żel do golenia)

Gillette Satin Care Avocado Twist - żel do golenia dla kobiet z subtelnym, egzotycznym tchnieniem awokado.
Unikalna formuła żeli Satin Care, z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających, zawiera jedwabne proteiny, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Składniki kosmetyków dobrano tak, aby zarówno w trakcie, jak i po zabiegu golenia chroniły skórę przed podrażnieniami, nadawały jej gładkości i miękkości, zwiększając jej elastyczność i sprężystość. Dzięki żelom Satin Care, ostrza maszynki przesuwają się po skórze gładko i delikatnie, poprawiając komfort golenia. Nowe żele Satin Care mają ulepszoną formułę, która usprawnia poślizg maszynki po skórze, nawet do 35% w porównaniu z poprzednią formułą.

Bardzo dobry żel

Plusy:
+ żel jest bardzo wydajny, nie trzeba wyciskać dużo, bo zwiększa swoją objętość
+ rzeczywiście nawilża skórę, choć bez balsamu po goleniu i tak się nie obejdzie
+ ogranicza liczbę podrażnień skóry, a nawet mam wrażenie, że skaleczeń też
+ daje dobry poślizg maszynce do golenia
+ łatwo się aplikuje i łatwo spłukuje
+ pięknie pachnie
+ wygodne opakowanie i dozownik
+ duża dostępność

Minusy:
- jak dla mnie cena, zwłaszcza przy bardzo częstym używaniu

Super żel

Jest to zdecydowanie najlepszy żel do golenia (na równi z wersją dry skin). Ma świetną konsystencję, przez co dobrze się pieni. Maszynka sunie jak po maśle ;) Ma super zapach. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.

Najlepszy

To najlepszy żel do golenia jaki używałam. Ma bardzo przyjemny zapach i co najważniejsze nie wysusza skóry! Jest gęsty i dość wydajny, po rozprowadzeniu na skórze nie spływa, ale też nie zatyka maszynki - nie trzeba jej płukać po każdym przejechaniu.
Żel do samego końca wychodzi z opakowania bardzo dobrze. Nie trzeba naciskać "aplikatora" 5 minut żeby wyszły resztki.
Kupuję tylko na promocji za około 10-11 zł, na szczęście promocje są bardzo często.
Naprawdę warto go kupić!

Praktyczna

Uwielbiam jego konsystencję. Żel po rozprowadzeniu zamienia się w gęstą i sztywną pianę, która jednolicie i łatwo pokrywa skórę. Nie robi się wodnista, nie spływa.
Skóra robi się miękka i podatna, żel znacząco ułatwia golenie, jest bardzo wydajny i nie podrażnia. Maszynka po nim gładko sunie.
Zapach jest delikatny i neutralny, raczej nie przypomina awokado, o wiele bardziej lubię lawendowy.

Bardzo dobry

Najczęściej kupuję właśnie żele Gilette i tak naprawdę uważam, że poszczególne warianty różnią się między sobą głównie opakowaniami/zapachami, a reszta właściwości pozostaje bez zmian, co mi zresztą odpowiada, bo to bardzo dobre żele.

Żel jest naprawdę gęsty i wydajny, nawet niewielka ilość pozwala rozprowadzić się po naprawdę sporej powierzchni skóry, a pianka nie spływa. Dzięki temu golenie jest łatwiejsze i trudniej się zaciąć. Zapach wersji z awokado jest przyjemny i nie za mocny, choć bardziej kojarzy się ogólnie z jakimiś egzotycznymi owocami niż konkretnie z awokado. Pianka nie nawilża jakoś rewelacyjnie, ale na pewno nie wysusza skóry, a to już coś.

Uważam, że kupowanie pianek Gilette w cenie regularnej zupełnie się nie opłaca, ale też ich promocje są tak często w Rossmanie i SuperPharm, że zawsze kupuję je w "specjalnej" cenie. Moim zdaniem najlepsze pianki na rynku, choć przy goleniu i tak wiadomo, że sukces w połowie zależy od dobrej golarki. Przy złej lub starej nawet najlepsza pianka nie pomoże ;)

nie pachnie jak awokado

Pianka, a właściwie żel zamieniający się w piankę, spełnia swoją funkcję w 100%. Nie podrażnia i nie wysusza skóry oraz ułatwia golenie maszynka jednorazową. Jeśli chodzi o zapach to powiedziałabym raczej, że jest to bardziej melon z awokado niż samo awokado. Pianka jest dość gęsta, jednak mało wydajna w porównaniu np. do żelu do golenia zmieniającego się w piankę z Isany.

Cudo!

Świetny żel/pianka! Produkt teoretycznie jest żelem jednak po rozprowadzeniu go na skórze staje się pianką. Ja zawsze miałam problem z podrażnieniami po goleniu, po użyciu tego produktu, problem odszedł. Dzięki temu produktowi, moja skóra po goleniu jest gładka i co najważniejsze, nie podrażniona!

Kolejne świetne z serii

Aktualnie używam pianki w wersji z wanilią, ale wariant z avocado już dawno zagościł w mojej łazience i lubię do niego wracać. Pewnie po skończeniu wersji waniliowej znów po niego sięgnę.

Zapach jest świetny - lekki i świeży, rzeczywiście kojarzący się z avocado, taki z serii zapachów zielonych. Bardzo uprzyjemnia golenie, za którym mało kto przepada ;)

Bardzo skutecznie ułatwia golenie, maszynka przesuwa się gładko po skórze, trudniej jest się zaciąć. W sumie mam o nim podobne zdanie jak o innych tej marki - Gillette ma po prostu świetne żele i na razie nie znalazłam lepszego następcy. Ten podobnie, ma idealną konsystencję nie spływającą z ciała (wiadomo, chyba że zmieszamy z wodą - wtedy piana będzie się rozpływać). Pianka jest zwarta, gęsta i bardzo, bardzo kremowa. Najpierw po skórze rozprowadzamy żel, który w magiczny sposób zmienia się w przyjemną w dotyku, aksamitną pianę. Uwielbiam to uczucie, jest naprawdę przyjemne dla skóry!

Pianka poza ułatwianiem golenia, działa nawilżająco, skóra nóg po goleniu nie jest wysuszona. Łagodna - stosuję także pod pachami i w okolicach bikini i nigdzie nie powodowała żadnych podrażnień czy wysuszeń.
Ładna butelka, z perfekcyjnie działającym dozownikiem (możemy wycisnąć ilość od małej do wystarczającej na pokrycie całych łydek). Opakowanie umożliwia zużycie zawartości do końca. Wydajna.

Wad nie widzę - dla mnie to idealny kosmetyk do golenia. Nawet jak czasem z braku laku użyję do golenia żelu pod prysznic czy mydła, nic nie umywa się do żelu Gilette. Polecam tak samo jak pozostałe z serii (używałam aloesowej i złotej waniliowej Olay).

Najlepsza pianka na rynku, ale...

Jw. Najlepsza pianka na rynku, ale niestety jest dosyć mało wydajna. W ofercie są dostępne różne zapachy. Gęsta, powoduje fajny poślizg maszynki.

Nie wiem czy kupię ją ponownie, ponieważ ostatnio zaczęłam golić na odżywkę do włosów i jestem zadowolona.

Niezawodny!

Zdecydowanie najlepszy żel do golenia, z jakim miałam do czynienia! Wydajny, piękny zapach, idealny poślizg, nie wysusza mi skóry (a przy innych piankach zdarzało się bardzo często), dobrze zmiękcza. Zdecydowanie wart swojej ceny, dodatkowo dosyć często spotykam się z promocjami na ten produkt, także same 'ochy i achy' ;)

Bardzo dobry

Jeden z lepszych żeli do golenia. Fajnie pachnie, dzięki zwartej konsystencji nie ścieka z nóg. Daje fajny poślizg, przez co minimalizuje ryzyko zacięc. Dodatkowo nawilża i wygładza skórę. Nie oczekuję więcej od żelu do golenia. Kupuje na promocjach, bo mimo zalet cena jest nieco zbyt wysoka.

Niezawodny

Od czasu do czasu kombinuję z produktami do golenia: oleje, odżywki, mydła itp. Jednak zawsze wracam do tego żelu. Dlaczego? Ponieważ:
+ nie podrażnia
+ zostawia skórę miękką i gładką
+ ogranicza liczbę zacięć
Kiedy mam bardzo przesuszoną skórę, jest jedynym kosmetykiem, za pomocą którego mogę zgolić włoski.
Jego jedyną wadą jest dość wysoka cena przy nie najlepszej wydajności. Najwyraźniej nie można mieć wszystkiego.

Ulubiony produkt do golenia

Wiele razy po skończeniu opakowania kupowałam z ciekawości inny produkt, ale zawsze wracam do tego żelu. Przyjemnie się goli, jest dość wydajny, zbita konsystencja sprawia że nie spływa z nóg. Dla mnie świetny.