Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Cena już od 9,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

Porządne serum.

Miałam kiedyś takie serum do włosów z Avonu w różowym opakowaniu i byłam średnio zadowolona, a na dodatek stłukł mi się flakonik, a serum wylało się na dywanik w łazience, zostawiając wielką tłustą plamę :(. To z olejkiem arganowym lubię bardzo.
Plusy :
- zapach,
- ładnie wygładza końcówki włosów,
- nie obciąża ( oczywiście nałożone w umiarze),
- nie jest drogie,
Minusy :
- dostępność - czasem go nie ma nawet na Allegro.
Ogólnie jedno z lepszych serum do włosów z Avonu, jeśli nie najlepsze - polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366836].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo służy moim włosom

Zalety:
- ma gęstą, bardzo odżywczą, bogatą formułę
- dobrze wnika we włosy, nie spływa z nich
- przepięknie pachnie
- regeneruje i nawilża włosy
- świetna do stosowania na końcówi - zabezpiecza je przed rozdwajaniem się
- ma wygodną pompkę i niską cenę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332601].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie doceniany

Dla mnie WOW!
Przede wszystkim włosy się nie puszą ,nie wyglądają jak siano.
Gładziutkie w dotyku
Włosy wyglądają na odżywione i zdrowe i takie są
Końcówki włosów scalone,moim zdaniem robi tą samą robotę co te słynne serum na końcówki z Avonu,ale dodatkowo odżywia całe włosy.
Używałam go po umyciu,ale raptem tylko 2 krople na całą głowę,nakładając przy uszach schodząc w dół,aby włosy się nie przetłuszczały.
Serum starczyło mi na pół roku,Cena ok 14 zł
Zapach przepiękny i opakowanie także.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331206].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

...całkiem, całkiem.

Produkt całkiem przyzwoity, dyscyplinuje suche włosy, przynajmniej moje uwielbiają wszelkiego rodzaju odżywki na bazie olejków. Na plus wizualna poprawa ich kondycji zaraz po nałożeniu, efekt scalenia końcówek no i całkiem w porządku wydajność. Opakowanie przyjemne w odbiorze, pompka się nie zacina, zapach bardzo przyjemny. Nie przepadam jednak za kupowaniem kosmetyków katalogowych, kuracja z Avonu wypadła słabiej niż linia Marion, dlatego jestem przekonana, że nie wrócę do niej ponownie. Polecam przetestować, jeśli ma się ku temu okazję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329076].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje ulubione serum w ofercie Avon

Bardzo dobre serum (kuracja) dla moich zniszczonych i suchych włosów. Nakładane na suche lub wilgotne włosy odżywia, ujarzmia, lekko wygładza, nadaje blasku i włosy od razu wyglądają zdrowiej. Należy tylko nie przesadzić z ilością, bo wtedy skleja i pozostawia tłustą warstwę. Dobrze rozprowadzone potrafi czynić cuda.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316351].usefull || 0 }}% pomocna.

serum dla każdego

Pomimo bazowania na olejku arganowym serum nie jest bardzo tłuste i uciążliwe w stosowaniu. Po dłuższym stosowaniu widać, że działa i poprawia kondycję włosów. Nie miałam ekstremalnie zniszczonych i suchych włosów, a mimo to poprawa ich stanu była widoczna. Włosy stały się przyjemniejsze w dotyku, gładsze i nabrały blasku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316211].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Kuracja z olejkiem arganowym jest równie udana jak zielone serum z serii AT. Samo działanie produktów jest porównywalne. Nie doszukałam się w nim żadnych wad. Jeśli chodzi o zalety to najważniejsze z nich to:
+ działanie produktu - kurację stosowałam zarówno na wilgotnych jak i suchych włosach. Przy zastosowaniu zaraz po umyciu włosy o wiele łatwiej rozczesać (co przy moich długich włosach jest niezwykle ważne), a także są nawilżone, wygładzone i nie puszą się po wyschnięciu. Nakładając serum na suche włosy zaobserwowałam ich wygładzenie i lśnienie.
+ wygodne, estetyczne opakowanie z pompką, która umożliwia wykorzystanie produktu do końca
+ wydajność - jedno opakowanie stosowane 2-3 razy w tygodniu wystarcza na około 3 miesiące
+ przyjemny, delikatny zapach
+ cena - promocyjna około 9-10 zł

Serum gorąco polecam i mam nadzieję, że w mojej odsłonie będzie równie przydatnym kosmetykiem :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270256].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkodystansowiec.

Olejek przez kilka pierwsze użyć robi efekt wow. Włosy miękkie, końcówki się tak bardzo nie rozdwajają, jednak w połowie opakowania już nie daje nic. Absolutne zero, włosy nie chcą się układać, nie widać żadnej poprawy odnośnie końcówek, chociaż. Za kilka tygodni mam zamiar zacząć używać go od nowa, zobaczę czy będzie jakaś poprawa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268126].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Uwielbiam olejki arganowe, ale ten nie spisał się dobrze. Nie zużyłam nawet jednego opakowania ponieważ strasznie przeciąża włosy.
Chyba moje włosy nie lubią kosmetyków z Avonu...

+ zapach

- włosy nie układają się lepiej
- przeciąża włosy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265293].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być .

Nie stosowałam go często bo przy każdy użyciu przeciążał moje włosy więc to na pewno dla niego wielki minus . Ale też i plusy są włosy ładnie pachniały były miękkie w dotyku , ale nie powiedziała bym żeby fajnie się układały . Fajna buteleczka . Czy kupie ponownie na pewno nie .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253978].usefull || 0 }}% pomocna.