Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Cena już od 9,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

Znasz skład tego produktu?

Polecam :)

Kuracja z olejkiem arganowym jest równie udana jak zielone serum z serii AT. Samo działanie produktów jest porównywalne. Nie doszukałam się w nim żadnych wad. Jeśli chodzi o zalety to najważniejsze z nich to:
+ działanie produktu - kurację stosowałam zarówno na wilgotnych jak i suchych włosach. Przy zastosowaniu zaraz po umyciu włosy o wiele łatwiej rozczesać (co przy moich długich włosach jest niezwykle ważne), a także są nawilżone, wygładzone i nie puszą się po wyschnięciu. Nakładając serum na suche włosy zaobserwowałam ich wygładzenie i lśnienie.
+ wygodne, estetyczne opakowanie z pompką, która umożliwia wykorzystanie produktu do końca
+ wydajność - jedno opakowanie stosowane 2-3 razy w tygodniu wystarcza na około 3 miesiące
+ przyjemny, delikatny zapach
+ cena - promocyjna około 9-10 zł

Serum gorąco polecam i mam nadzieję, że w mojej odsłonie będzie równie przydatnym kosmetykiem :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270256].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkodystansowiec.

Olejek przez kilka pierwsze użyć robi efekt wow. Włosy miękkie, końcówki się tak bardzo nie rozdwajają, jednak w połowie opakowania już nie daje nic. Absolutne zero, włosy nie chcą się układać, nie widać żadnej poprawy odnośnie końcówek, chociaż. Za kilka tygodni mam zamiar zacząć używać go od nowa, zobaczę czy będzie jakaś poprawa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268126].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Uwielbiam olejki arganowe, ale ten nie spisał się dobrze. Nie zużyłam nawet jednego opakowania ponieważ strasznie przeciąża włosy.
Chyba moje włosy nie lubią kosmetyków z Avonu...

+ zapach

- włosy nie układają się lepiej
- przeciąża włosy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265293].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Może być .

Nie stosowałam go często bo przy każdy użyciu przeciążał moje włosy więc to na pewno dla niego wielki minus . Ale też i plusy są włosy ładnie pachniały były miękkie w dotyku , ale nie powiedziała bym żeby fajnie się układały . Fajna buteleczka . Czy kupie ponownie na pewno nie .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253978].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Zamówiłam ten olejek na próbę. Zaskoczył mnie bardzo przyjemnym zapachem. Włosy były po nim naprawdę gładkie i odżywione. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że nie jest wydajny. Bardzo szybko go zużyłam i właśnie ze względu na to, nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek go kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248043].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomocne do suchych końcówek :)

Jedno z lepszych serum na włosy jakich używałam. Wygładza końcówki i niweluje trochę efekt suchych włosów. Jednak ja osobiście uwielbiam jego działanie w połączeniu z maską Blueberry. Wtedy włosy naprawdę odżywają. Nie jest może idealne, ale na pewno pomocne przy pielęgnacji włosów i warte zakupu.
Plusy:
+wygładzenie końcówek
+zapach
+nie przetłuszcza
+przystępna cena
+wygodne opakowanie
+nawilżenie
Minusy:
-ograniczona dostępność
-trochę szybko ubywa z pojemniczka mimo niewielkiej ilości na jedno stosowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230536].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny

Niestety olejek jest nie skuteczny jakie były moje włosy, takie są nic nie pomógł przy tym zostawia lekko tłuste włosy jeśli je się za dużo nałoży. Plusy są tylko dwa
+Wygodna buteleczka w postaci pompki
+Bardzo ładny zapach
Niestety o skuteczności tu nie ma mowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217653].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze serum, jakie do tej pory miałam.

"Odżywcza kuracja" brzmi dużo poważniej i obiecująco niż po prostu "serum" lub "olejek", ale nie mogę powiedzieć, że produkt tej obietnicy nie spełnił. Bardzo wpłynął na moje włosy, odkąd go używam mam o wiele mniejsze problemy z rozczesaniem włosów, mniej się plączą i dłużej pozostają nawilżone. Moje poprzednie ulubione serum również było z tej serii, ale chyba zmieniono jego skład, bo zawiera alkohol.
Odejmuję jedną gwiazdkę za bezczelne umieszczenie tytułowego olejku arganowego po perfumach, czyli w śladowych ilościach. Przed perfumami możemy natomiast znaleźć olej abisyński, a poza nim tylko silikony oraz zero alkoholu w całym składzie, więc gdyby nie nazwa, to nie byłoby do czego się przyczepić.

Podsumowując:
+ ułatwia rozczesywanie, zmniejsza plątanie włosów
+ poprawił kondycję i nawilżenie włosów
+ ma piękny zapach, zdecydowanie olejku arganowego
+ jest bardzo wydajny, na bardzo długie i gęste włosy wystarcza mi jedno naciśnięcie pompki

- wspomniany olej arganowy bardzo daleko w składzie

Może zasługuje na minus za cenę, w promocji kosztuje 11-12 zł za 30ml i w tej cenie można znaleźć również w promocji sera o porównywalnym składzie i dużo większej pojemności (75-100ml), ale ich nie wypróbowałam, więc nie odejmuję gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207373].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona odżywka

Przerobiła już wiele odżywek, ale do tej zawsze wracam! Nie wiem na czym to polega, ale jest po prostu bardzo dobra do moich suchych i kręconych włosów. Nie obciąża moich włosów, ale są one z natury suchy, więc mogę tą odżywkę nakładać tyle i ile chce. Z drugiej strony dla włosów przetłuszczających się raczej się nie nada. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, a sam odżywka super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205373].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na swoją cenę jest ok

Dobry kosmetyk ale na parę godzin, po nałożeniu włosy są miękkie, błyszczące i pachnące, wraz z upływem czasu włosy wracają do takiej formy jak przed użyciem olejku i niestety trzeba powtórzyć kuracje. Mało wydajny, jeżeli ktoś ma długie włosy, ten olejek starcza na niecały miesiąc, jeśli oczywiście nie używa się go codziennie.
Duży plus z to, że nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.
Polecam wypróbować, jak na te cenę jest w porządku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197103].usefull || 0 }}% pomocna.