Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

Przyzwoite serum na końcówki

Poszukując dobrej ochrony na końcówki trafiłam kiedyś na ten produkt. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem.

Zalety produktu:
+ zapach,
+ konsystencja,
+ działanie, końcówki po użyciu są miękkie i ładnie się błyszczą,
+ opakowanie z pompką,
+ fajnie dociąża ale nie obciąża włosów, choć dość łatwo przesadzić z nakładaną ilością,
+ wydajność
+ cena – na promocjach można upolować za przyzwoite pieniądze.

+/- dostępność – jedynie Avon.

Wady produktu:
- brak.

Nie próbowałam nigdy nakładać na całą długość włosów, lecz na same zabezpieczenie końcówek sprawdza się u mnie idealnie. Używam tego kosmetyku już prawie dwa lata i kilka buteleczek już u siebie wykorzystałam. Nadal lubię do niego powracać.

Do przesuszonych włosów idealny

Moje włosy mają tendencję do przetłuszczania i zbyt często nie mogę stosować tej kuracji. Kiedyś postanowiłam rozjaśnić je całe i pofarbować na biało. Efekt był piękny, ale z włosów zrobiło się sianko. Niczym nie mogłam ich nawilżyć, wtedy sięgnęłam po tę kurację i ona je uratowała. Używałam po każdym myciu, pół pompki - produkt jest naprawdę bardzo wydajny, a ja mam krótkie włosy. Dzięki kuracji włosy odzyskały życia, były miękkie i lśniące, przestały być "plastikowe" w dotyku. Kuracja pięknie pachnie, co umila stosowanie. Przy naturalnych włosach używam jej rzadziej żeby nie obciążać, ale korzysta z niego moja sześcioletnia córka. Ona ma suchutkie, cieniutkie, delikatne wloski, kuracja je odżywia i trochę dociążą żeby się nie plątały.

kuracja przetłuszczająca

moje włosy są mega niesforne - generalnie przetłuszczają się, nawet umyte po kilku godzinach się plączą, o okresie jesień-zima-wczesna wiosna mają tendencję do puszenia się. po urodzeniu drugiego dziecka nie jestem w stanie ich rozczesać bez wspomagaczy(może to hormony?) i co za cholera (dziękuję Ci Aniu :)) mnie podkusiła do tego zakupu???
starałam się używać tak jak jedwabiu - niewielką ilość i nie od nasady tylko mniej więcej od połowy włosów, a z reguły tylko na same końcówki; na plus oceniam zapach, chociaż po prawie 10 miesiącach od pierwszego użycia stwierdzam, że zapach jest inny, niezachwyca tak bardzo; próbowałam go używać na różne sposoby na same końcówki, na połowę włosów, na świeżo umyte włosy, między myciami...przetłuszcza i tyle; kilka razy wsmarowałam w łokcie i kolana, szkód nie narobił; zostało mi prawie pół opakowania, zutylizuję

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nie polecam...

Kupiłam jedno opakowanie, pierwsze i ostatnie... Kosmetyk tani i wydajny, niestety to jedyne pozytywny... Bardzo nie podoba mi się zapach, strasznie przetłuszcza włosy, nie są po nim ani miękkie ani delikatne...

Nie polubiiśmy się.

Niestety. Olejek okazał się bublem.

Ciężkie opakowanie mimo, że estetyczne, to łatwo wyślizguje się z dłoni. Korek mało stabilny,
Śliczny arganowo-słodki zapach.
Działanie - olejek jedynie co to skleja i olejuje włosy. Dosłownie. Używany w minimalnej ilości potwornie przetłuszcza końcówki. Efekt poprawy włosów jest chwilowy.
Niestety - męczę go i męczę i skończyć się nie chce :P
Ze swojej strony odradzam.

Szału nie ma

Stosowałam ten kosmetyk jak jedwab do włosów. Nie zachwycił mnie bo dawał efekt podobny do tańszego jedwabiu. Nakładałam go tak samo na końcówki w niedużej ilości żeby nie obciążyć całych włosów.
Zauważyłam że włosy stały się przyjemne w dotyku i ładnie błyszczały, może trochę bardziej niż przy jedwabiu.Dodatkowo dobrze się rozczesywały, nie puszyły się i nie elektryzowały.
Produkt wydajny bo nie trzeba nakładać go w dużej ilości a wręcz im mniej tym lepiej.

polecam na końcówki

Nie wiem jak to się stało, że ten produkt umknął mojej recenzji:) w prawdzie skończył mi się już jakieś 1,5 miesiąca temu, ale służył mi wiernie do ostatniej kropli :) najchętniej stosowałam 2 pompki rozgrzane w dłoniach, na umyte, mokre włosy od połowy aż po końce:
+ dobrze zabezpiecza końcówki przed suszeniem, aby się nie rozdwajały
+ zauważyłam, że włosy były po nim gładsze i bardziej podatne na układanie
+ włosy były bardziej lśniące
+ przyjemny zapach
+ odpowiednia konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta - dzięki temu szybko się wchłania
+ bardzo wydajny, po każdym umyciu i stosowaniu 2 pompek miałam go jakieś 4 miesiące
+ korzystna cena, kupiłam go w okolicach 10zł (mama jest konsultantką, więc mam u niej zniżki:))
+ wygodne opakowanie, z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu
Naprawdę nie ma niczego w tym produkcie, do czego mogłabym się przyczepić. Nie jest to może kosmetyk, który gra pierwsze skrzypce w odżywieniu włosów, ale traktuję go jako dobre wsparcie dla ochrony końcówek. Polecam serdecznie :)

Nie dla przetłuszczających się włosów

U mnie się nie sprawdził, ale tylko dlatego, że moje włosy mają tendencje do przetłuszczania się. Koleżanki z pracy natomiast bardzo go sobie chwaliły. Jedyne co mogę pochwalić to przyjemny zapach.

Bardzo dobry

Nie obciąża włosów, ładnie pachnie, starcza na długo.
Niestety dostępność tylko w katalogach avon ewentualnie allegro.

Daję dużego plusa temu produktowi!!!

Niezła

Naprawdę niezła kuracja z olejem.
Opakowanie jest o małej pojemności ale produkt jest bardzo gęsty i bogaty dzięki czemu i tak wystarcza na długo.
Jest o bogatej konsystencji, mocno tłusty dlatego należy dawkowac go rozsądnie i z umiarem. Użyty w zbyt dużej ilości może obciążyć włosy i skrócić czas ich świeżości.
Niewielka ilość równo rozprowadzona wygładza włosy, chroni je, zapobiega puszeniu, regeneruje i nawilża. Świetny na końcówki. Można zastosować również na całe włosy np na noc przed myciem głowy.
Polecam!

Jak dla mnie średni

Zaczęłam stosować, pózniej chyba sie u mnie nke sprawdzał wiec oddałam mamie, ona jest zadowolona wiec w sumie mozna polecić, Ale ja ponownie raczej nie kupię

Super

Kuracja ma przepiękny zapach . Włosy po niej są nawilżone , końcówki w wyraźnie lepszym stanie. Produkt wystarcza na długo , dwie pompki spokojnie wystarczą na pokrycie końcówek . Na pewno jeszcze wrócę do stosowania tego produktu. Polecam wypróbować .