Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Cena już od 9,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

Nie polecam...

Kupiłam jedno opakowanie, pierwsze i ostatnie... Kosmetyk tani i wydajny, niestety to jedyne pozytywny... Bardzo nie podoba mi się zapach, strasznie przetłuszcza włosy, nie są po nim ani miękkie ani delikatne...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532076].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiiśmy się.

Niestety. Olejek okazał się bublem.

Ciężkie opakowanie mimo, że estetyczne, to łatwo wyślizguje się z dłoni. Korek mało stabilny,
Śliczny arganowo-słodki zapach.
Działanie - olejek jedynie co to skleja i olejuje włosy. Dosłownie. Używany w minimalnej ilości potwornie przetłuszcza końcówki. Efekt poprawy włosów jest chwilowy.
Niestety - męczę go i męczę i skończyć się nie chce :P
Ze swojej strony odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513241].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Stosowałam ten kosmetyk jak jedwab do włosów. Nie zachwycił mnie bo dawał efekt podobny do tańszego jedwabiu. Nakładałam go tak samo na końcówki w niedużej ilości żeby nie obciążyć całych włosów.
Zauważyłam że włosy stały się przyjemne w dotyku i ładnie błyszczały, może trochę bardziej niż przy jedwabiu.Dodatkowo dobrze się rozczesywały, nie puszyły się i nie elektryzowały.
Produkt wydajny bo nie trzeba nakładać go w dużej ilości a wręcz im mniej tym lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502411].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

polecam na końcówki

Nie wiem jak to się stało, że ten produkt umknął mojej recenzji:) w prawdzie skończył mi się już jakieś 1,5 miesiąca temu, ale służył mi wiernie do ostatniej kropli :) najchętniej stosowałam 2 pompki rozgrzane w dłoniach, na umyte, mokre włosy od połowy aż po końce:
+ dobrze zabezpiecza końcówki przed suszeniem, aby się nie rozdwajały
+ zauważyłam, że włosy były po nim gładsze i bardziej podatne na układanie
+ włosy były bardziej lśniące
+ przyjemny zapach
+ odpowiednia konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta - dzięki temu szybko się wchłania
+ bardzo wydajny, po każdym umyciu i stosowaniu 2 pompek miałam go jakieś 4 miesiące
+ korzystna cena, kupiłam go w okolicach 10zł (mama jest konsultantką, więc mam u niej zniżki:))
+ wygodne opakowanie, z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu
Naprawdę nie ma niczego w tym produkcie, do czego mogłabym się przyczepić. Nie jest to może kosmetyk, który gra pierwsze skrzypce w odżywieniu włosów, ale traktuję go jako dobre wsparcie dla ochrony końcówek. Polecam serdecznie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485301].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla przetłuszczających się włosów

U mnie się nie sprawdził, ale tylko dlatego, że moje włosy mają tendencje do przetłuszczania się. Koleżanki z pracy natomiast bardzo go sobie chwaliły. Jedyne co mogę pochwalić to przyjemny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442121].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Nie obciąża włosów, ładnie pachnie, starcza na długo.
Niestety dostępność tylko w katalogach avon ewentualnie allegro.

Daję dużego plusa temu produktowi!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431591].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezła

Naprawdę niezła kuracja z olejem.
Opakowanie jest o małej pojemności ale produkt jest bardzo gęsty i bogaty dzięki czemu i tak wystarcza na długo.
Jest o bogatej konsystencji, mocno tłusty dlatego należy dawkowac go rozsądnie i z umiarem. Użyty w zbyt dużej ilości może obciążyć włosy i skrócić czas ich świeżości.
Niewielka ilość równo rozprowadzona wygładza włosy, chroni je, zapobiega puszeniu, regeneruje i nawilża. Świetny na końcówki. Można zastosować również na całe włosy np na noc przed myciem głowy.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429916].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie średni

Zaczęłam stosować, pózniej chyba sie u mnie nke sprawdzał wiec oddałam mamie, ona jest zadowolona wiec w sumie mozna polecić, Ale ja ponownie raczej nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411196].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Kuracja ma przepiękny zapach . Włosy po niej są nawilżone , końcówki w wyraźnie lepszym stanie. Produkt wystarcza na długo , dwie pompki spokojnie wystarczą na pokrycie końcówek . Na pewno jeszcze wrócę do stosowania tego produktu. Polecam wypróbować .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408681].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy!!!

Najlepszy olejek arganowy jaki miałam. Przepięknie pachnie, wygładza włosy, jest mega wydajny, na jedno użycie wystarczy jedna kropelka. Bardzo fajne, wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407246].usefull || 0 }}% pomocna.