Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Cena już od 9,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

Nie dla przetłuszczających się włosów

U mnie się nie sprawdził, ale tylko dlatego, że moje włosy mają tendencje do przetłuszczania się. Koleżanki z pracy natomiast bardzo go sobie chwaliły. Jedyne co mogę pochwalić to przyjemny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442121].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Nie obciąża włosów, ładnie pachnie, starcza na długo.
Niestety dostępność tylko w katalogach avon ewentualnie allegro.

Daję dużego plusa temu produktowi!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431591].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezła

Naprawdę niezła kuracja z olejem.
Opakowanie jest o małej pojemności ale produkt jest bardzo gęsty i bogaty dzięki czemu i tak wystarcza na długo.
Jest o bogatej konsystencji, mocno tłusty dlatego należy dawkowac go rozsądnie i z umiarem. Użyty w zbyt dużej ilości może obciążyć włosy i skrócić czas ich świeżości.
Niewielka ilość równo rozprowadzona wygładza włosy, chroni je, zapobiega puszeniu, regeneruje i nawilża. Świetny na końcówki. Można zastosować również na całe włosy np na noc przed myciem głowy.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429916].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Jak dla mnie średni

Zaczęłam stosować, pózniej chyba sie u mnie nke sprawdzał wiec oddałam mamie, ona jest zadowolona wiec w sumie mozna polecić, Ale ja ponownie raczej nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411196].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Kuracja ma przepiękny zapach . Włosy po niej są nawilżone , końcówki w wyraźnie lepszym stanie. Produkt wystarcza na długo , dwie pompki spokojnie wystarczą na pokrycie końcówek . Na pewno jeszcze wrócę do stosowania tego produktu. Polecam wypróbować .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408681].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy!!!

Najlepszy olejek arganowy jaki miałam. Przepięknie pachnie, wygładza włosy, jest mega wydajny, na jedno użycie wystarczy jedna kropelka. Bardzo fajne, wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407246].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządne serum.

Miałam kiedyś takie serum do włosów z Avonu w różowym opakowaniu i byłam średnio zadowolona, a na dodatek stłukł mi się flakonik, a serum wylało się na dywanik w łazience, zostawiając wielką tłustą plamę :(. To z olejkiem arganowym lubię bardzo.
Plusy :
- zapach,
- ładnie wygładza końcówki włosów,
- nie obciąża ( oczywiście nałożone w umiarze),
- nie jest drogie,
Minusy :
- dostępność - czasem go nie ma nawet na Allegro.
Ogólnie jedno z lepszych serum do włosów z Avonu, jeśli nie najlepsze - polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366836].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo służy moim włosom

Zalety:
- ma gęstą, bardzo odżywczą, bogatą formułę
- dobrze wnika we włosy, nie spływa z nich
- przepięknie pachnie
- regeneruje i nawilża włosy
- świetna do stosowania na końcówi - zabezpiecza je przed rozdwajaniem się
- ma wygodną pompkę i niską cenę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332601].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie doceniany

Dla mnie WOW!
Przede wszystkim włosy się nie puszą ,nie wyglądają jak siano.
Gładziutkie w dotyku
Włosy wyglądają na odżywione i zdrowe i takie są
Końcówki włosów scalone,moim zdaniem robi tą samą robotę co te słynne serum na końcówki z Avonu,ale dodatkowo odżywia całe włosy.
Używałam go po umyciu,ale raptem tylko 2 krople na całą głowę,nakładając przy uszach schodząc w dół,aby włosy się nie przetłuszczały.
Serum starczyło mi na pół roku,Cena ok 14 zł
Zapach przepiękny i opakowanie także.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331206].usefull || 0 }}% pomocna.

...całkiem, całkiem.

Produkt całkiem przyzwoity, dyscyplinuje suche włosy, przynajmniej moje uwielbiają wszelkiego rodzaju odżywki na bazie olejków. Na plus wizualna poprawa ich kondycji zaraz po nałożeniu, efekt scalenia końcówek no i całkiem w porządku wydajność. Opakowanie przyjemne w odbiorze, pompka się nie zacina, zapach bardzo przyjemny. Nie przepadam jednak za kupowaniem kosmetyków katalogowych, kuracja z Avonu wypadła słabiej niż linia Marion, dlatego jestem przekonana, że nie wrócę do niej ponownie. Polecam przetestować, jeśli ma się ku temu okazję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329076].usefull || 0 }}% pomocna.