Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil

Cena już od 9,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 10

Pomocne do suchych końcówek :)

Jedno z lepszych serum na włosy jakich używałam. Wygładza końcówki i niweluje trochę efekt suchych włosów. Jednak ja osobiście uwielbiam jego działanie w połączeniu z maską Blueberry. Wtedy włosy naprawdę odżywają. Nie jest może idealne, ale na pewno pomocne przy pielęgnacji włosów i warte zakupu.
Plusy:
+wygładzenie końcówek
+zapach
+nie przetłuszcza
+przystępna cena
+wygodne opakowanie
+nawilżenie
Minusy:
-ograniczona dostępność
-trochę szybko ubywa z pojemniczka mimo niewielkiej ilości na jedno stosowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230536].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Beznadziejny

Niestety olejek jest nie skuteczny jakie były moje włosy, takie są nic nie pomógł przy tym zostawia lekko tłuste włosy jeśli je się za dużo nałoży. Plusy są tylko dwa
+Wygodna buteleczka w postaci pompki
+Bardzo ładny zapach
Niestety o skuteczności tu nie ma mowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217653].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Najlepsze serum, jakie do tej pory miałam.

"Odżywcza kuracja" brzmi dużo poważniej i obiecująco niż po prostu "serum" lub "olejek", ale nie mogę powiedzieć, że produkt tej obietnicy nie spełnił. Bardzo wpłynął na moje włosy, odkąd go używam mam o wiele mniejsze problemy z rozczesaniem włosów, mniej się plączą i dłużej pozostają nawilżone. Moje poprzednie ulubione serum również było z tej serii, ale chyba zmieniono jego skład, bo zawiera alkohol.
Odejmuję jedną gwiazdkę za bezczelne umieszczenie tytułowego olejku arganowego po perfumach, czyli w śladowych ilościach. Przed perfumami możemy natomiast znaleźć olej abisyński, a poza nim tylko silikony oraz zero alkoholu w całym składzie, więc gdyby nie nazwa, to nie byłoby do czego się przyczepić.

Podsumowując:
+ ułatwia rozczesywanie, zmniejsza plątanie włosów
+ poprawił kondycję i nawilżenie włosów
+ ma piękny zapach, zdecydowanie olejku arganowego
+ jest bardzo wydajny, na bardzo długie i gęste włosy wystarcza mi jedno naciśnięcie pompki

- wspomniany olej arganowy bardzo daleko w składzie

Może zasługuje na minus za cenę, w promocji kosztuje 11-12 zł za 30ml i w tej cenie można znaleźć również w promocji sera o porównywalnym składzie i dużo większej pojemności (75-100ml), ale ich nie wypróbowałam, więc nie odejmuję gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207373].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Napisanych recenzji: 4

Moja ulubiona odżywka

Przerobiła już wiele odżywek, ale do tej zawsze wracam! Nie wiem na czym to polega, ale jest po prostu bardzo dobra do moich suchych i kręconych włosów. Nie obciąża moich włosów, ale są one z natury suchy, więc mogę tą odżywkę nakładać tyle i ile chce. Z drugiej strony dla włosów przetłuszczających się raczej się nie nada. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, a sam odżywka super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205373].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Jak na swoją cenę jest ok

Dobry kosmetyk ale na parę godzin, po nałożeniu włosy są miękkie, błyszczące i pachnące, wraz z upływem czasu włosy wracają do takiej formy jak przed użyciem olejku i niestety trzeba powtórzyć kuracje. Mało wydajny, jeżeli ktoś ma długie włosy, ten olejek starcza na niecały miesiąc, jeśli oczywiście nie używa się go codziennie.
Duży plus z to, że nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.
Polecam wypróbować, jak na te cenę jest w porządku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197103].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

bardzo dobry produkt

Kupiłam go za ok 10 zł w jakiejś katalogowej promocji, ładnie pachnie, choć dla niektórych może być to zbyt intensywny zapach, ładnie nawilża końcówki i sprawia że się nie plączą. Bardzo się polubiliśmy. Według mnie znacznie lepszy od innych produktów tego typu dostępnych w drogeriach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195388].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 104

Dobry, ale nie najlepszy

Od produktów tj olejki arganowe oczekuje się z pewnością bardzo wiele. Ten od Avon spełnia swoją rolę w połowie, ponieważ ładnie nawilża, pielęgnuje, ale moim zdaniem zbyt obciąża włosy. Jest zdecydowanie zbyt rzadki, wylewa mi się na rękę i nie wiem, co zrobić ze zbyt dużą ilością płynu. Efekt zadbanych włosów jest jednorazowy, jedynie po nałożeniu preparatu. Osobiście spotkałam się z olejkami arganowymi i tego typu, które dbały o włosy na dłuższą metę, a nie tylko bezpośrednio po aplikacji na czuprynie.
Zdecydowanie bardziej wolę olejek arganowy firmy Marion, który jest dość gęsty, ma ładny zapach i doskonale zna potrzeby włosa.
Ogromnym minusem olejku firmy Avon jest szklana fiolka. Litości, to olejek. Tłusty jak diabli. Wyobraźcie sobie sytuację, w której spieszycie się do pracy/szkoły, aplikujecie szybko olejek i fiolka wypada Wam z dłoni prosto na płytki w łazience... Także z własnego doświadczenia wiem, że takie produkty, które są z reguły naprawdę tłuste, lepiej wybierać w plastikowych opakowaniach.
Plusem Avonowskiego olejku jest cena. W promocji to jedynie 10 zł. Nie jest źle, ale inne, lepsze marki proponują naprawdę konkurencyjne ceny, a może nawet i niższe. Warto się zastanowić przed kupnem tego produktu.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039605].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Super produkt na końcówki:)

Uwielbiam:) stosuję głównie na końcówki - dzięki temu są mocniejsze, dobrze nawilżone i nie łamią się. Super opakowanie, produkt bardzo wydajny. Polecam:) Minusów nie znalazłam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, nawet nie pamiętam ile:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037275].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt:
zmiękcza, wygładza, ułatwia rozczesywanie.
Przyjemnie pachnie i dobrzesię go nakłada. Nie przetłuszcza włosów.

Mój numer jeden z całej Avonowej serii kosmetyków do włosów. Mam wrażenie, że wybija się na tle reszty.
Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034744].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 151

Najlepszy z całej serii

Serum idealnie sprawdza się do moch przesuszonych,farbowanych włosów. Aplikuję ok.3 pompki od polowy długości i jak na moje włosy długości za ucho jest to wręcz nadmierna ilość, mimo to produkt nie obciąża i nie przetluszcza ich. Końcówki mniej się rozdwajają a włosy na długości pięknie błyszczą, są lejące i łatwe do ułożenia. Zapach jest przyjemny i nienachalny. Kupuję regularnie bo produkt pomaga moim włosom pozostać w dobrej kondycji mimo farbowania. Produkt lubię także za wygodną pompkę i troche ciężkie, szklane opakowanie. Cena w promocji - ok 10zł.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029041].usefull || 0 }}% pomocna.