Avon, Advance Techniques, 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil Nourishing Hair Serum (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym [Serum do włosów 'Pełne odżywienie'])

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

coś tam działa

;) jak w opisie serum coś tam działa , widać efekty nie są one może jakies oszałamiające ale wiadomo przy tegotypu produktach trzeba używać dłużej żeby zadziałały jak trzeba. Jestem pełna nadziei

Świetny

Serum jest bardzo dobrej jakości. Mieszkam go z serum kokosowym. Jest to bardzo dobre połączenie . Serum pięknie wchłania się we włosy, nie obkleja ich . Nakładam je najczęściej na mokre włosy, wtedy pięknie wygładza końcówki, a jeśli nakładam na suche to dodaje blasku włosom . Czasami nakładam od połowy po końcówki włosów, wtedy też spisuje się nieźle , co najwazniejsze nie przetłuszcza. Za taką cenę i to w promocji za 7 zł taka jakość to naprawde mało spotykane .

Lepszy niż jego kolega

Jest może troszkę lepszy niż jego kolega na suche końcówki, ale szału nie ma i raczej też nie sięgnę po ten produkt. Skład jest trochę lepszy i zapach mniej alkoholowy, ale to nie jest to. Te avonowskie serum nie nadają się ewidentnie do moich włosów i tyle. Płakać na pewno nie będę, ponieważ są lepsze serum za równie przyzwoitą cenę.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Lepszy niż jedwab

Lubię go, bo wyrządza o wiele mniej krzywdy niż jedwab do włosów. Co prawda, gdy przesadzi się z ilością to też przetłuszcza i skleja włosy, ale w odpowiedniej ilości ujarzmia napuszone włosy i pięknie gładzi końcówki.

Ślubu nie będzie

Mialam juz chyba wszystkie z tej serii. Ten akurat lubię najmniej. Sama nie potrafię sprecyzować - dlaczego.
Optycznie włosy wyglądają bardzo dobrze, alw nie zauważyłam różnicy w kondycji. Trochęprzeszkadza mi też zapach tego żółtka. Na plus zasluguje wygodne szklane opakowanie z pompka, która czasem ciężko pracuje. Fajnie uspokaja, wygładza i ujarzmia. Nakladam na końcówki bo jednak trochę obciąża, a jeszcze jaj komuś się szybko przetluszczaja...to nie trzeba nawet tego tłumaczyć.
Ma przyzwoitą cene- nigdy nie zapłaciłam więcej niż 10 zl.
Zużywam go więcej niż wszyscy, bo u mnie ledwo starcza na miesiąc! Nie, no w życiu nie starcy. .. a i takużywam inne.

Przyzwoite serum na końcówki

Poszukując dobrej ochrony na końcówki trafiłam kiedyś na ten produkt. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem.

Zalety produktu:
+ zapach,
+ konsystencja,
+ działanie, końcówki po użyciu są miękkie i ładnie się błyszczą,
+ opakowanie z pompką,
+ fajnie dociąża ale nie obciąża włosów, choć dość łatwo przesadzić z nakładaną ilością,
+ wydajność
+ cena – na promocjach można upolować za przyzwoite pieniądze.

+/- dostępność – jedynie Avon.

Wady produktu:
- brak.

Nie próbowałam nigdy nakładać na całą długość włosów, lecz na same zabezpieczenie końcówek sprawdza się u mnie idealnie. Używam tego kosmetyku już prawie dwa lata i kilka buteleczek już u siebie wykorzystałam. Nadal lubię do niego powracać.

Do przesuszonych włosów idealny

Moje włosy mają tendencję do przetłuszczania i zbyt często nie mogę stosować tej kuracji. Kiedyś postanowiłam rozjaśnić je całe i pofarbować na biało. Efekt był piękny, ale z włosów zrobiło się sianko. Niczym nie mogłam ich nawilżyć, wtedy sięgnęłam po tę kurację i ona je uratowała. Używałam po każdym myciu, pół pompki - produkt jest naprawdę bardzo wydajny, a ja mam krótkie włosy. Dzięki kuracji włosy odzyskały życia, były miękkie i lśniące, przestały być "plastikowe" w dotyku. Kuracja pięknie pachnie, co umila stosowanie. Przy naturalnych włosach używam jej rzadziej żeby nie obciążać, ale korzysta z niego moja sześcioletnia córka. Ona ma suchutkie, cieniutkie, delikatne wloski, kuracja je odżywia i trochę dociążą żeby się nie plątały.

kuracja przetłuszczająca

moje włosy są mega niesforne - generalnie przetłuszczają się, nawet umyte po kilku godzinach się plączą, o okresie jesień-zima-wczesna wiosna mają tendencję do puszenia się. po urodzeniu drugiego dziecka nie jestem w stanie ich rozczesać bez wspomagaczy(może to hormony?) i co za cholera (dziękuję Ci Aniu :)) mnie podkusiła do tego zakupu???
starałam się używać tak jak jedwabiu - niewielką ilość i nie od nasady tylko mniej więcej od połowy włosów, a z reguły tylko na same końcówki; na plus oceniam zapach, chociaż po prawie 10 miesiącach od pierwszego użycia stwierdzam, że zapach jest inny, niezachwyca tak bardzo; próbowałam go używać na różne sposoby na same końcówki, na połowę włosów, na świeżo umyte włosy, między myciami...przetłuszcza i tyle; kilka razy wsmarowałam w łokcie i kolana, szkód nie narobił; zostało mi prawie pół opakowania, zutylizuję

Nie polecam...

Kupiłam jedno opakowanie, pierwsze i ostatnie... Kosmetyk tani i wydajny, niestety to jedyne pozytywny... Bardzo nie podoba mi się zapach, strasznie przetłuszcza włosy, nie są po nim ani miękkie ani delikatne...

Nie polubiiśmy się.

Niestety. Olejek okazał się bublem.

Ciężkie opakowanie mimo, że estetyczne, to łatwo wyślizguje się z dłoni. Korek mało stabilny,
Śliczny arganowo-słodki zapach.
Działanie - olejek jedynie co to skleja i olejuje włosy. Dosłownie. Używany w minimalnej ilości potwornie przetłuszcza końcówki. Efekt poprawy włosów jest chwilowy.
Niestety - męczę go i męczę i skończyć się nie chce :P
Ze swojej strony odradzam.

Szału nie ma

Stosowałam ten kosmetyk jak jedwab do włosów. Nie zachwycił mnie bo dawał efekt podobny do tańszego jedwabiu. Nakładałam go tak samo na końcówki w niedużej ilości żeby nie obciążyć całych włosów.
Zauważyłam że włosy stały się przyjemne w dotyku i ładnie błyszczały, może trochę bardziej niż przy jedwabiu.Dodatkowo dobrze się rozczesywały, nie puszyły się i nie elektryzowały.
Produkt wydajny bo nie trzeba nakładać go w dużej ilości a wręcz im mniej tym lepiej.

polecam na końcówki

Nie wiem jak to się stało, że ten produkt umknął mojej recenzji:) w prawdzie skończył mi się już jakieś 1,5 miesiąca temu, ale służył mi wiernie do ostatniej kropli :) najchętniej stosowałam 2 pompki rozgrzane w dłoniach, na umyte, mokre włosy od połowy aż po końce:
+ dobrze zabezpiecza końcówki przed suszeniem, aby się nie rozdwajały
+ zauważyłam, że włosy były po nim gładsze i bardziej podatne na układanie
+ włosy były bardziej lśniące
+ przyjemny zapach
+ odpowiednia konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta - dzięki temu szybko się wchłania
+ bardzo wydajny, po każdym umyciu i stosowaniu 2 pompek miałam go jakieś 4 miesiące
+ korzystna cena, kupiłam go w okolicach 10zł (mama jest konsultantką, więc mam u niej zniżki:))
+ wygodne opakowanie, z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu
Naprawdę nie ma niczego w tym produkcie, do czego mogłabym się przyczepić. Nie jest to może kosmetyk, który gra pierwsze skrzypce w odżywieniu włosów, ale traktuję go jako dobre wsparcie dla ochrony końcówek. Polecam serdecznie :)