D Stress Nuit (Relaxing Anti-Fatigue Radiance Night Care)

D Stress Nuit (Relaxing Anti-Fatigue Radiance Night Care)

Biotherm jest autorem naturalnego kompleksu antystresowego, który obejmuje kwas aspartanowy znany ze swych relaksujących właściwości, energizujący koncentrat morski bogaty w mikroelementy który ma za zadanie odbudować zapasy energii w skórze i pomóc zwalczyć skutki stresu, a także witaminy A, B5 oraz E plus magnez, potężna naturalna antystresowa substancja która ożywia skórę i poprawia jej koloryt. Krem na noc występuje w dwóch wersjach - dla skóry suchej oraz normalnej/mieszanej (w postaci fluidu). Kremy na noc w odróżnieniu od tych na dzień zawierają jeszcze łagodzący rumianek. Mocno nawilżają skórę podczas snu, pomagają usunąć drobne linie powstałe w wyniku stresu, wzmacniają naturalną odporność skóry, wygładzają i przywracają blask skórze.

Cena: ok. 230 zł / 50 ml

doskonaly!

to naprawde najlepszy krem jaki kiedykolwiek mialam!efekty najlepiej oceniac rano,bo wtedy widac ile ten krem robi dla cery-wyglada ona swiezo,delikatnie,jakby po solidnym zastrzyku endorfin-taka szczesliwa:)zrelaksowana i odstresowana!goraco polecam,bo mimo ze cena szokujaca, o lepszy trudno.

wiele hałasu o nic

No cóż - niestety znowu kupiłam krem, którego działania nie widać w jakiś spektakularny sposób :-(
Kosmetyk z tych, co to dyskretnie usuwają niedogodności typu ściągnięta skóra (ale żeby to osiągnąć naprawdę nie potrzeba aż tak drogiego specyfiku), ale nic konkretnego o nim nie mogę powiedzieć tak "na plus". Żadnej promieniejącej czy odstresowanej twarzy rano - na to nie liczcie, bo się zawiedziecie. Ot, przyzwoity krem za nieprzyzwoitą cenę.
Podobnie jak wcześniejsze recenzentki - mając cerę mieszaną używam wersji tego kremu dla cery suchej (ciekawe dla kogo tak naprawdę jest ta wersja lżejsza). Uważam, że stosunek nawilżanie/natłuszczanie (w wersji dla cery suchej!) był taki jaki powinien być dla skóry mieszanej.
No i jeszcze kwestia zapachu - zbyt intensywny, kojarzący się z męskimi żelami pod prysznic typu "morskie Fa". Nie tego spodziewałam się po kremie z trochę jednak wyższej półki.

jestem za.....:)))))

Bardzo lubię ten kremik, przede wszystkim za to, że odstresowuje skórę w nocy i rano naprawdę wygląda na wypoczętą. Nie jest to może kosmetyk wszechczasów, bo mam do niego kilka zastrzeżeń, pierwsze to to, iż ciężko sie wchłania i czasem pozostawia tłustą warstwę, sam w sobie mało nawilża i często nakładam go na krem nawilżający. Plusy to śliczny zapach, wydajnośc i to , że naprawdę działa. Zimą bardzo wygładzał mi buzie , latem jakby był za ciężki. Ale polecam ten kremik, mimo iż ponarzekałam na niego trochę.

Serum na zmarszczki

Idealny

Ten kremik na noc jest dla mnie idealny,uzywam ten w formie fluidu i teraz gdy jest bardzo goraco (mieszkam w miejscu gdzie lato jest upalne) jest on idealny dla mojej miesznej cery.Swietnie nawilza,lagodzi,relaksuje moja skore.Moja twarz kazdego ranka wydaje sie bardziej zrelaksowana i swiezsza.Lubie bardzo zapach tego fluidu,taki swiezo-ziolowy.Wchlania sie znakomicie.Uzywalam go tez zima,ale jednak moja cera sie sciagala i pewnie lepszy bylby w formie kremu.
Dla mnie idealny krem na lato

Cudowny!

Ja podobnie jak Smoczyca pomimo mieszanej cery, uzywam wersji do cery suchej. Krem mimo bogatej kostystencji wchlania sie bardzo dobrze. Mialam rowniez wersje dla mieszanej i normalnej cery we fluidzie i moim zdaniem nadaje sie on co najwyzej co tlustych cer, inne po prostu za malo nawilza.
Krem natomiast jest fantastyczny! Zawiera mnostwo witamin i magnez, i to wlasnie ten skladnin rozswietla skore! Rano skora naprawde jest gladka, dobrze nawilzona i taka swieza. Ponadto kremik ma sliczny zapach i bardzo przyjemnie sie go uzywa. Zdecydowanie polecam!
Uzywalam tez Hydra-Zen Lancoma i potwierdzam, D-stress jest zdecydowanie lepszy!

Fantastyczny!

Uwielbiam ten kremik - do tego stopnia że zuzyłam już dwa słoiczki a myślę o następnych! Od razu przyznam się że choć mam mieszaną - ale dość mocno przesuszającą się cerę - używałam tego kremu na noc dla skóry suchej. Miałam próbki fluidu dla mieszanej i krem moim zdaniem jest dużo lepszy. Świetnie i głęboko nawilża, zostawia taki satynowy film na twarzy ale nie jest tłusty. Wyraźnie uspokaja cerę, zmniejsza drobne linie, wygładza. Mimo swej bogatszej konsystencji nie zatyka porów. Pięknie rekasująco pachnie - jakby jabłuszkiem :) To jeden z moich ukochanych kremów, wahałam się czy nie dać 5 gwiazdek bo to jeden z tych kosmetyków którego działanie naprawdę widzę. Dla mnie to dużo lepszy krem od analogicznego odstresowującego Hydrazenu Lancome. Polecam!