Instant Age Rewind (Korektor wygladzajacy)

Instant Age Rewind (Korektor wygladzajacy)

Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygladzone drobne zmarszczki wokol oczu. Natychmiast.
`Wymazuje` podkrazone oczy, since, obwodki. Ekskluzywny aplikator wypelnia i wygladza.
 Super skoncentrowana formula z owocow Goji i Haloxylu redukuje cienie i pozwala sincom zniknac.
 Wrazliwa skora wokol oczu jest jak nowo narodzona.
 Dostepny w 2 odcieniach.

Cena: 30zł / 6,8ml
/s/

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 11

Perfekcyjnie kryje

Godny polecenia dla osób z naturalnymi sińcami pod oczami. Swoje nawet lubię, ale z ciekawości dla sposobu rozprowadzania (gąbeczka nasiąkająca produktem) kupiłam z premiumusa - cena trochę odstrasza. Posiadam korektor w kolorze Light i oprócz aplikowania pod oczy służy mi równie dobrze jako rozświetlacz wzdłuż nosa, brody etc. Wielka szkoda, że nie można go dostać na stoiskach Maybelline w drogeriach za normalną kwotę :( Obawiam się też, że trochę za szybko schodzi, choć naprawdę niewielka ilość starcza na rozprowadzenie po całej twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196898].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

średniak

Mam najjaśniejszy kolor, jest pomarańczowawy, ma lekką konsystencję, kryje tak w 60% dość mocne zasinienia, jednak w ciagu dnia rozchodzi się na skórze, jest ona niejednolicie pokryta, niezależnie od tego czy była przypudrowana czy nie. Ogólnie nie rozumei mzachwytów nad tym korektorem, dużo lepszy jest np clarins pod oczy, być może jest lepszy dla grubszych skór (moja jest cienka) i słabszych cieni. Za tę cenę nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178808].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 63

Ulubiony pod oczy

Fantastyczny produkt z marketu!
+ świetna konsystencja
+ idealnie się rozprowadza
+ dobrze kryje
+ nie wysusza, nie podrażnia
+ dość wydajny
- niezbyt higieniczne opakowanie (gąbka)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149431].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 369

Nie rozumiem zachwytów

Korektor jest zamknięty w plastikowym opakowaniu. Nie wyrzuciłam gąbeczki, choć jest niehigieniczna i parę razy podrażniła mi oko. Nie kupię ponownie tego produktu też dlatego, że korektor wcale dobrze nie kryje zasinień pod oczami. Nie utrzymuje się w takim samym stanie przez cały dzień. Podkreśla sińce już po godzinie od nałożenia i po delikatnym przypudrowaniu. Nic specjalnego, swoją opinię opisałam też na blogu.
Do tego jest bardzo niewydajny. Używam go może dwa miesiące i prawie się skończył. Jedyny plus to jego cena i plastikowe, przezroczyste opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe pełne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089986].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 45

godny polecenia

kupiłam go, ponieważ polecała go lamakeupebella i miała rację :) bardzo dobry korektor, świetnie kryje cienie wokół oczu, nie zbiera się w zmarszczkach, ma świetne odcienie, ma delikatną, kremową, lekką konsystencję, jeśli chodzi o gąbeczkę, która jest najbardziej kompromisowa - dla manie bomba, bardzo wygodna i jeśli używa się korektora tylko na sobie to nie ma problemu z jej higieną

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041946].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Pooecam wszystkim

Korektor pod oczy z maybelline jest naprawdę dobry, używam najjaśniejszy odcień.
Korektor jest zdecydowanie jeden z najlepszych o takiej cenie. Krycie ma całkiem dobre, nie wysusza skóry, ale po kilku godzinach trochę wchodzi w zmarszczki, jednak myślę, że jest to wada każdego korektoru. Ma też niezły efekt rozjaśniania, warto też wspomnieć,że stosuję go takze jako bazy dla cieni na powiece, w czym też się sprawdza.
Oczywiście, aplikator jest całkiem duży i niezbyt higieniczny, ale zawsze można go zdjąć, więc tutaj nie widzę problemu.
Naprawdę polecam wszystkim, którzy mają problem w znalezieniu jasnych korektorów pod oczy.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1, ale mam już kolejne kupione na zapas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027085].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 178

Może być.

Skuszona pozytywnymi opiniami tutaj, postanowiłam go zakupić przez Internet. Mam spore cienie pod oczami i nawet kamuflaż Catrice, znany na całym Wizażu ze swojego krycia, nie daje im w 100% rady. Dlatego nie wymagam od korektorów pod oczy niesamowitego krycia, tzn. wiadomo, że powinny kryć dość dobrze, ale wiem, że nie przykryją mi w zupełności cieni. W związku z tym, to co dla mnie jest dodatkowo istotne, to, żeby nie wysuszał (dlatego właśnie wspomniany przeze mnie kamuflaż jest stosowany okazyjnie), żeby bardziej poprawiał wygląd skóry - tzn. zmniejszał oznaki zmęczenia..? I żeby w zmarszczki nie wchodził. I kolor miał dobry, oczywiście :)
Zacznę od pierwszego oczekiwania, którym było krycie. Cóż, powiedziałabym, że jak na tego typu produkt, to z cieniami radzi sobie dość przyzwoicie - mogę zrobić sobie makijaż oka (jakieś lekkie smokey), nie wyglądając przy tym jak zombie, więc tu jest naprawdę ok - nawet byłam tym miło zaskoczona ;)
Dalej, czy wysusza. Mam wrażenie, że odrobinę tak... Ale pewna też nie jestem.
Czy sprawia, że skóra wygląda na bardziej wypoczętą? Wchodzi w zmarszczki po kilku godzinach, gdy wychodzę z pracy po 8h, to wygląda już ciężko - choć wiadomo, że po takim czasie, to faktycznie jestem nieco zmęczona, więc pytanie: czy korektor jednak nie powinien trwać przy mnie i starać się to zamaskować?
Kolor... Mam odcień Light, jednak uważam, że jest on nieco za ciemny i troszkę za żółty, ale daje radę - z podkładem, którego obecnie używam się stapia, jednak jakby było z innym lub solo, to nie wiem, przyznam szczerze.
Ogólnie produkt przyzwoity, kryje cienie naprawdę dobrze, ale niestety, jeśli chodzi o inne kwestie, to jeszcze nie to czego szukam :]

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006958].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

najlepszy jak do tej pory

W poszukiwaniu idealu przetestowalam wiele korektorow roznych firm i jest to pierwszy ktory kupilam ponownie. Robi wszystko czego oczekuje od korektora ( kolor nude):
- kamufluje cienie pod oczami
-nie podkresla zmarszczek
-kolor naturalny, dopasowuje sie do skory
-dlugo sie trzyma

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997049].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 90

Genialny

Mój osobisty hit wsród korektorów:) używam go od miesiąca i muszę przyznać, że jest genialny! Idealnie kryje sińce pod oczami, nie podkreśla zmarszczek, ale "pracuje" z nimi. Nie uczula, dobrze kryje, nie wysusza skóry pod oczami. Ja osobiście nie nakładam go tą gąbeczką, bo nie uważam tego za higieniczną metodę. Oderwałam ją i aplikuje korektor palcami.
Zauważyłam poprawę stanu mojej skóry pod oczami, a tylko ten korektor jest nowym kosmetykiem, którego stosuje na tą okolicę. Ponadto nałożony na górną powiekę idealnie sprawdza sie jako baza pod cienie, radzi sobie w tej kwestii dużo lepiej niż "prawdziwe" bazy pod cienie. Dla mnie bomba!!! Jedyny minus to dostępność, za co odejmuje pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989395].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

kiepsko

nie wiem czym tutaj się zachwycać.... jedyne za co plus i to duży to kolor, w odcieniu żółtym a nie jak wszystkie korektory różowy....

Może ja mam jakąś dziwna skórę czy coś ,ale jak każdy inny korektor wysusza niesamowicie skórę pod oczami a daje go dosłownie troszkę.

Mam chyba już z 8 korektorów i każdy taki sam różni się tylko ceną, firmą i kolorkiem....

Nie widzę wielkiego Wow jak u innych użytkowniczek czytałam.
A kupiłam go ze względu na recenzje, że niby taki super.

A najlepszy to był komentarz chłopaka mojego jak stwierdził , czy w ogole ostatnio sypiam w nocy dobrze, bo korektor podsuszył mi tak skórę, że wyglądam jak starsza Pani.

W dodatku krycie kiepskie, zauważyłam bardziej uwypuklone podkówki pod oczami niż jak mam bez korektora.

Jedynie gdzie wszystko jest ok to jak pod oczami mam Lirene podkład double cover nałożony, skóra jest idealnie gładka bez jakichkolwiek wysuszeń.

Szkoda bo dałam za korektor 40zł i pieniądze wydane w błoto.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988883].usefull || 0 }}% pomocna.