Maybelline, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Maybelline, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygladzone drobne zmarszczki wokol oczu. Natychmiast.
`Wymazuje` podkrazone oczy, since, obwodki. Ekskluzywny aplikator wypelnia i wygladza.
 Super skoncentrowana formula z owocow Goji i Haloxylu redukuje cienie i pozwala sincom zniknac.
 Wrazliwa skora wokol oczu jest jak nowo narodzona.
 Dostepny w 2 odcieniach.

Cena: 30zł / 6,8ml
/s/

HIT!

Korektor super kryje cienie pod oczami - a mam z tym spory kłopot. Ładnie się ściera, bardzo wydajny. Jedyne do czego bym się przyczepiła to lekko żółtawy kolor i opakowanie. Szkoda że nie ma go w tubce, byłoby to wygodniejsze dla tych którzy walczą z trądzikiem. Ponadto wersja z gąbeczką bardzo brudzi zakrętkę :/

Świetny!

Jestem posiadaczką wiecznych (!) cieni i worków pod oczami, miałam je od dziecka i żaden krem na nie nie pomaga (badania krwi też w nomie, taka uroda). Są one baaardzo widoczne, na tyle bardzo, że stojąc w ciemnej alejce z kapturem na głowie spokojnie mogłabym uchodzić za narkomana, albo przynajmniej czyjegoś dealera. Kupiłam korektor na promocji w Hebe (z racji że jego normalna cena jest dosyć wygórowana dla biednego studenta), z czystej ciekawości wywołanej recenzjami beauty gurus i załamaniem spowodowanym brakiem dobrego korektora pod oczy. Kupiłam odcień 06 Neutralizer i jestem baaaaaaaardzo zadowolona. Kolor jest bardzo żółty, w mój odcień cery wpada idealnie, dodatkowo dobrze kryje sińce. Nie wchodzi w zmarszczki, trzyma się cały dzień na swoim miejscu. Nie jest jednak zbyt odporny na łzy (tak, zdołałam to przetestować ) Jest niesamowicie wydajny, naprawdę niewiele produktu jest potrzebne do uzyskania ładnego, naturalnego krycia. Bardzo lekki. Osobom szukającym jasnego odcienia, polecam sprawdzenie odcienia 06, przykładowo dla mnie odcień 01 light był za ciemny, albo po prostu tak wyglądał, wpada w różowe tony, które mi nie służą.
Podsumowując: korektor ratuje moje samopoczucie i gdyby kosmetyki były dziećmi, ten korektor byłby moim ulubionym potomkiem, któremu przepisałabym cały spadek.

Najlepsze opakowanie

Korektor jest dość dobrze kryjący, trwały i nie przesusza skóry. Nadmiar potrafi zebrać się w zmarszczkach jeśli zastosujemy na przetłuszczając się partie. Świetnie współpracuje z podkładami i pudrami a nawet jako baza pod cienie. Największą zaletą jest opakowanie z wygodnym puszkiem na końcu, którym bardzo wygodnie nakłada się odpowiednią ilość kosmetyku. Do tego pokrętło bardzo dobrze dozuje niewielkie porcje, tak że możemy wykorzystać cały produkt, który nie zmienia konsystencji.

Wreszcie! Mój KWC.

Oceniam kolor 01 light
Przerobiłam już sporo korektorów, jednak żaden nie spełniał moich oczekiwań co do krycia i konsystencji. Fit Me! od Maybelline też był totalną porażką, więc wahałam się przed zaufaniem marce po raz kolejny. Najpierw przeprowadziłam test drogeryjny i był na tyle udany, że skusiłam się na zakup. Nie żałuję!
Ten korektor bardzo dobrze poradził sobie z cieniami pod oczami i mam wrażenie, że nieco wygładził skórę. Nie włazi w zmarszczki i nie podkreśla ich, jest bardzo trwały. Jedna uwaga: bez kremu pod oczy mnie podrażnia, obawiam się, że solo może wysuszać (z drugiej strony wolę użyć kremu, którego używam i tak, niż mieć słabszy efekt krycia i trwałości, czego spodziewałabym się po korektorze bardziej nawilżającym).
Używam go też na naczynka przy skrzydełkach nosa. Korektor dobrze je maskuje (a są u mnie bardzo widoczne), nie włazi w pory, dobrze stapia się ze skórą i podkładem.
Kolor jest dla mnie idealny.
Podoba mi się "sucha", nieoleista konsystencja, dzięki której korektor trzyma się miejsca, gdzie chcę, żeby został.
Jestem ambiwalentna co do aplikatora: z jednej strony jego forma pozwala na nałożenie produktu tak, żeby spełniał swoje zadanie ("stempluję" nim wybrane obszary, potem wklepuję). Z drugiej strony wydaje mi się nieco niehigieniczny, bo nie mogę go umyć. (a może mogę? Jeśli ktoś próbował, to dajcie znać :)) O czystej zakrętce też można zapomnieć. To są jednak drobne mankamenty, bo i tak używa mi się go lepiej, niż klasycznego aplikatora na patyczku czy pędzelka, który sprawia problemy z dozowaniem i aplikacją.

Mimo tych drobnych uwag to nadal jest najlepszy korektor, jaki kiedykolwiek miałam. Pierwszy, który skutecznie na długo poradził sobie z moimi naczynkami, zamaskował cienie, nie nawłaził do porów ani do zmarszczek i idealnie dopasował się do skóry i podkładu. Z pewnością pozostanie ze mną na dłużej. Choć to nie ideał, to jest go bardzo blisko :)

Nie polecam dla cery suchej

Korektor kupiłam zachęcona recenzjami, ale to totalny niewypał. Dobrze, że zakupiłam go w promocji..
Korektor ma ciemny odcień ( kupiłam najjaśniejszy ) i niehigieniczną gąbkę, która na szczęście można zdjąć. Marne krycie, podkreślanie zmarszczek to nic w porównaniu z tym, że utlenił się na pomarańczowo..
Po 3 godzinach utlenił się zostawiając brzydkie plamy a'la Panda, najgorsze jest to, że nie mogłam go wytrzeć i musiałam tak chodzić w pracy :(

Nie polecam dla suchej skory...

Uwaga mam sucha skore!!

Korektor kupiłam w Supherpharmje za niemała jak na drogerie cene. Od razu zdjęłam ganeczek ponieważ aplikacja nie podobała mi die i blend był straszny...
Krycie jest super, średnie do mocnego, natomiast bardzo wchodzi w zmarszczki, podkreśla suchość i nie nawilza.
Pod koniec dnia mam więcej zmarszzczek po tym korektorzy niż kiedykolwiek...
Używam go tylko na wieczorne wyjścia kiedy chce mocnego krycia pod dobry krem pod oko...

Fajny

Przyjemny i lekki korektor, krycie ma średnie, fajny aplikator, sprawdzi się podczas ciepłych dni, nie podkreśla skórek i zmarszczek, minus to brak jaśniejszego koloru dla "bladziochów"

Rozczarowanie

Korektor ma fajna gąbeczkę, która jest mięciutka i ułatwia aplikację. Korektor jest wykręcany na początku trzeba troszkę nim pokręcić aby nałożyć kosmetyk. Ja wolę nakładać go placami bo gąbeczka troszkę rozmazuje korektor. Kolor jest ciemny mimo, że jest najjaśniejszy ze wszystkich odcieni nr 1. Jednak po roztarciu na szczęście nie odznacza się.Jestem z niego niezadowolona.W ogóle nie kryje cieni pod oczami.Dodawałam nawet więcej warstw ale to nie pomagało.Muszę użyć podkładu dodatkowo pod oczy inaczej cienie są bardzo widoczne.Plus, że nie podkreśla zmarszczek i nie wysusza delikatnej skóry pod oczami. Jednak nigdy więcej go nie kupię, bo mam wrażenie jak bym w ogóle nic nie nałożyła pod oczy.

Polecam!

Bardzo dobry korektor. Ładnie zakrywa małe cienie pod oczami (przy większych polecam użycie dodatkowo korygującej brzoskwiniowej kredki) i niewielkie przebarwienia na twarzy. Najlepiej wygląda wklepany palcem, wtedy nie wchodzi w zmarszczki i naprawdę bardzo ładnie wygląda. Ładnie łączy się z podkładami. Ja osobiście zawsze zdejmuję gąbeczkę.

Taki sobie

O zdobyciu tego korektora myślałam już kilka lat temu, kiedy zachwalany był na zagranicznych kanalach na yt, a nie do zdobycia w Polsce. W końcu kupiłam i jestem rozczarowana, zastanawiam się nawet czy nie dostałam podróbki - korektor jest bardzo płynny, słabo kryje, a najjaśniejszy odcień jest dość ciemny i dla osób o bardzo jasnej karnacji się nie nadaje. Ponownie go nie kupię, korektor catrice radzi sobie lepiej a jest tańszy o połowę. Być może miałam zbyt wygórowane oczekiwania wobec niego, dla mnie to średniak.

Całkiem przeciętny

Wszyscy zachwalają, ale to chyba nie produkt dla mnie ;).
Od 1 użycia ciężko się z nim pracuje, ze względu na nieporęczne opakowanie- ładne i nieporęczne.

Jestem zachwycona !

Ten korektor jest rewelacyjny ! Używałam wielu korektorów z wyższej półki, ale ten okazał się jednym z lepszych. Mam problemy z cieniami po oczami, a ten korektor doskonale sobie z tym radzi. Jest dobrze kryjący. Dodatkowy plus za aplikator w postaci gąbeczki. Po jego nałożeniu skóra jest wygładzona, rozświetlona, wygląda na wypoczętą, korektor nie zbiera się w załamaniach. Produkt nie podrażnia ani nie przesusza delikatnej skóry pod oczami, nie uczula przez co świetnie sprawdzi się u osób wrażliwych. Produkt ten z czystym sercem mogę polecić.