Maybelline, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Maybelline, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygladzone drobne zmarszczki wokol oczu. Natychmiast.
`Wymazuje` podkrazone oczy, since, obwodki. Ekskluzywny aplikator wypelnia i wygladza.
 Super skoncentrowana formula z owocow Goji i Haloxylu redukuje cienie i pozwala sincom zniknac.
 Wrazliwa skora wokol oczu jest jak nowo narodzona.
 Dostepny w 2 odcieniach.

Cena: 30zł / 6,8ml
/s/

Dobry

Fajny korektor za niewielkie pieniądze. Posiadam kolor Light i jest idealny do mojej żółtej opalonej cery nie mam jednak zbyt dużych sińców pod oczami. Nie roluje się ale potrafi się zmyć dlatego trzeba go utrwalić sypkim pudrem nie podoba mi sie też ta gąbka powinni zrobić coś bardziej higienicznego mimo wszystko jest to dobry korektor.

+/-

Korektor kupiłam z polecenia wszystkich bloggerek ,ale trochę się zawiodłam. Wychwalany pod niebiosa korektor ,nie kryje moich śliwek pod oczami. Używam go codziennie od miesiąca. Kolor bardzo ładny, rozprowadza się spoko ,ale brakuje mi tego krycia...Cena za wysoka jak za taki produkt. Nie wchodzi w zmarszczki. Ładnie utrzymuje się do końca dnia.

Uwielbiam!

Korektor Maybelline bardzo mi się spodobał. Ma lekką konsystencję i średnie krycie. Jego konsystencja jest, według mnie, musowa. Ładnie stapia się ze skórą zarówno pod oczami jak i na niedoskonałościach. Łatwo się wklepuje i nie zbiera się w załamaniach. Nie przesusza też skóry pod oczami. Mam odcień light, który nie należy do bardzo jasnych. Jego kolor wpada w żółte tony, dlatego zrezygnowałam z pudru bananowego, ponieważ taki duet tworzył mi kurczaczka pod oczami. Gąbeczka jest dla mnie dużym minusem, nie tylko że względów higienicznych. Chłonie ona dużo korektora. Nie wiem ile tak naprawdę produktu wykręcam i mam wrażenie, że przez nią wiele korektora się marnuje, dlatego musiałam ją ściągnąć, przez co popsuł się efekt wizualny. Kupicie go w Rossmannpl za ok.47zł. Pokochałam go całym sercem. Wykańczanie już trzecie opakowanie.

Fajny ale troche za ciemny

Bardzo przyjemny w uzywaniu korektor. Na początku nei byłam przekonana do tej gąbeczki jako aplikatora, bo zjada ona troche produktu ale w sumie po zużyciu całego opakowania stwierdzam śmialo ze to bardzo wygodna opcja. Krycie lekkie do średniego, ładne wyglada, naturalnie. Niestety najjaśniejszy odcień jest dla mnie troche za ciemny. zuzyam produkt na twarz i jstem zadowlona. Jakby byl jasniejszy kolor to na pewno bym sobie kupila go ponownie.

Dobry produkt

Wśród korektorów pod oczy mam swojego ulubieńca, ale podczas wielkiej promocji w Rossmann nie mogłam oprzeć się pokusie wypróbowania czegoś nowego. Muszę przyznać, że korektor pozytywnie mnie zaskoczył. Ma od bardzo dobre krycie, nie wchodzi w załamania, nie podkreśla zmarszczek, a aplikator jest naprawdę ok. Podoba mi się sposób wyciskania, wiemy kiedy produkt się kończy. Bardzo dobrze współgrał z innymi kosmetykami i nie musiałam go poprawiać w ciągu dnia. W kilku słowach jest to dobry produkt w odpowiedniej cenie. Może tylko paleta kolorów jest uboga, ale mi udało się dobrać odpowiedni kolor.

Bez rewelacji

Skusiłam się na ten korektor licznymi pozytywnymi opiniami, niestety zawiodłam się. Odcień bardzo żółty, nie wygląda naturalnie na skórze. Wybrałam kolor najjaśniejszy niestety był za ciemny dla mnie. Krycie oceniam na dobre, jednak na pewno do tego korektora nie wrócę

Nie jest źle

Po tych wszystkich pozytywnych opiniach na YT postanowilam go kupic-i niestety nie bylo efektu WOW. Ma lekka formule, najjasniejszy odcien dla wielu osob moze byc za ciemny. Krycie sredie, ale mozna je budowac kolejnymi warstwami. Mam duze since pod oczami i niestety u mnie jedna wartwa ich nie przykrywa. Nie wchodzi natomiast w zmarszczki i po przypudrowaniu grzecznie utrzymuje sie przez caly dzien co widac na waciku podczas wieczornego demakijazu.

naprawde swietny!

Dlugo szukalam korektora pod oczy. Mam mega since i naprawde trudno jest je czymkolwiek zakryc. Uzywalam roznych produktow ale niestety efekt ktory uzyskiwalam to mniejsze since ale tez mega sucha skora wokol oczu no i bardzo widoczne zmarszczki... Az tu natrafilam na ten korektor i jestem bardzo zadowolona z efektu!! Nie wysusza, super kryje, jest wydajny i aplikacja super latwa. Ladnie blenduje sie z kremem pod oczy. Mam odcien light.

Przereklamowany ale nie najgorszy

Mam kolor light który wcale nie nalezy do najjasniejszych.
Gąbeczkę po kilku użyciach wyrzuciłam bo zjadała za dużo produktu i była nie higieniczna a poza tym i tak wklepuje korektor zwilżonym beauty blenderem.
Krycie ma dobre ale po tylu Ochach i Achach spodziewałam się krycia na full.
Czasami potrafi się ciastkować pod okiem a krem pod oczy i na twarz nakładam zawsze ten sam.Czasami ma lepszy dzień i wygląda spoko a czasami masakrycznie . Nie wiem od czego to zależy
Jest delikatny dla wrażliwej skóry, nie wysusza.
Troszkę ciemnieje ale w granicach normy

Po takich zachwalaniach na You Tubie i cenie ponad 40zł spodziewałam się czegoś lepszego.

Dobry, ale gąbeczka już nie!

Bardzo fajny pomysł, wydawałoby się z mięciutką gąbeczką. Korektor bardzo fajnie kryje, nawilża skórę pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki i jest wydajny. Problem to ta cała gąbeczka! Na początku było ok, aplikowała dobrą ilość korektora, ale teraz (w połowie opakowania) bardzo mało kosmetyku wychodzi z gąbeczki. Muszę się porządnie namęczyć żeby coś z niej wyszło.

Jest świetny!

Jestem z niego bardzo zadowolona, zakrywa co powinien, nie robiąc przy tym brzydkiego efektu pod oczami. Aplikacja mi odpowiada, bardzo polubiłam się z tym korektorem. Jedynym minusem jest tutaj gama kolorów- mam ten neutralny i jest trochę za żółty.

nie hit, ale przyzwoity

Produkt od pewnego czasu jest hitem w internecie, zachwyca się nim wiele znanych blogerek i youtuberek. Na tej fali popularności, kupiłam go i ja. Ogólnie oceniam produkt pozytywnie, ale daleko mi do "ochów i achów". Przede wszystkim drażni mnie paleta kolorystyczna - to kolejna z serii kosmetyków, których producent nie wziął pod uwagę, że malują się też ludzie o bardzo jasnej, bladej karnacji. W efekcie, nawet najjaśniejszy odcień jest dla mnie zbyt ciemny. Przy próbie użycia go po oczami solo, zrobiłam sobie śliczniutką pandę. Produktu używam więc z mikserem rozjaśniającym - w zimie, gdy nie jestem ani trochę opalona, w proporcji obu produktów miksera jest więcej niż korektora. Jaki to mas sens, ja się pytam? Po drugie, drażni mnie aplikator. Owszem, gąbeczka jest śliczniutka i wygodniutka, ale .... do drugiego użycia. Potem, gdy jest już wypaćkana korektorem, a produkt na niej zaschnie, robi się obrzydliwa. Podobnie jak wiele innych osób, musiałam wiec ją usunąć. Wydobywanie produktu poprzez wykręcanie też się nie sprawdza, produkt wylatuje po jakimś czasie od kręcenia, nigdy nie wiadomo więc ile trzeba kręcić, w efekcie zazwyczaj wylatuje go zbyt dużo i się marnuje. Pomijając opisane mankamenty, sam korektor jest bardzo ok. Ma dobre krycie, wygląda naturalnie, nie wchodzi w zmarszczki i nie podkreśla ich, jest trwały (u mnie utrzymuje się i 12 h). Stosowany na dobry krem, nie przesusza delikatnej skóry pod oczami. Ogólnie, na plus.