Maybelline, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Maybelline, Instant Age Rewind Eraser (Korektor wygładząjacy)

Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygładzone drobne zmarszczki wokół oczu. Natychmiast wymazuje podkrążone oczy, sińce, obwódki. Ekskluzywny aplikator wypełnia i wygładza.
Skoncentrowana formula z owoców goji i haloxylu redukuje cienie i pozwala sińcom zniknąć.
Produkowany w wielu odcieniach, m. in.: Brightner, Neutralizer, Ivory, Fair, Light, Nude, Medium, Honey, Sand, Golden, Caramel, Tan, Hazelnut. Nie wszystkie dostępne w Polsce.

Nawet okej

Skusiłam się na niego czytając opinie właśnie na wizaz.pl. Postawiłam na kolor Neutralizer z żółtym pigmentem, ponieważ mi takie odcienie najbardziej odpowiadają. Musze przyznać, że korektor jest lekki, gąbeczka jak dla mnie też okej chociaż wiem, że są różne opinie na jej temat. Dla mnie nie jest on wydajny, mając go chwilę, 1/4 opakowania już nie ma, a szkoda. Ogólnie korektor faktycznie delikatnie eliminuje cienie. Dla mnie nawet okej.

Bardzo go lubię

Jak dla mnie najlepszy korektor. Bardzo lubię go używac jest leciutki i wygląda bardzo naturalnie. Podoba mi się jego opakowanie i sposób w jaki się go aplikuje.
Ma wystarczająco dużo kolorów aby coś dla siebie wybrac. Dla mnie ideał :)

Wrociłam do niego :)

Korektor bardzo dobrze kryje, nie wchodzi w zmarszczki. Mam kolor 006 i ma fajny żółty odcień, przez co dodaje świeżości spojrzeniu oraz dobrze kryje sińce pod oczami. Po skończeniu jednego opakowania zakupiłam inny korektor natomiast chętnie do niego wróciłam, ponieważ tęskniłam za efektem jaki on dawał.

lubię.

Nie trafiłam jeszcze na korektor idealny, ale ten muszę przyznać, jest całkiem dobry.
Podoba mi się w nim formuła, bo korektor jest lekki i nie obciąża mocno skóry pod oczami. Wygląda naturalnie i po dłuższym czasie noszenia prezentuje się całkiem przyzwoicie. Nie tworzy "skorupy", nie podkreśla mocno zmarszczek mimicznych i raczej trzyma się na swoim miejscu przez cały dzień.
Jedyne co mogę mu zarzucić to beznadziejny aplikator ( kto wymyślił tę wstrętną gąbkę?) i delikatnie za małe krycie.

REWELACJA

Kupiłam go ze względu na to w ilu tutorialach makijażowych się pojawiał, jak wiele z nastutaj myślę :)
Genialny korektor. Wygląda na skórze tak dobrze, że zastanawiam się co za badziewia musiałam kiedyś kupować, że przy użyciu Maybelline widzę taką różnicę? Zawsze coś tam mi korektor bielił, ale wyglądało to jak.....

Dobrze kryje, skóra sprawia wrażenie zdrowej, promiennej z matowym wykończeniem i "drugim życiem" zwłaszcza pod oczami!
Świetny do stosowania dla osób, które na co dzień nie używają podkładu, tylko właśnie rozcierają dobry, nie przesuszający korektor w strefie T i pod oczami. Z powodzeniem zastąpiłby podkład na całą twarz :) Według mnie, to właśnie taki dobrze napigmentowany podkład, zwykle korektory są bardziej suche. Podejrzewam, że nie zakrywa mocnych cieni pod oczami, nie jest to produkt full coverage. Widać to chociażby po tym, że zakrywa różne przebarwienia i sińce, ale nie do końca radzi sobie z zaczerwieniami. (Przykrywa, ale po jakimś czasie mogą zacząć przebijać)
Gąbeczkę ściągnęłam od razu.

Nie dla mnie

Po zapoznaniu się z bardzo wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego korektora stwierdziłam, że muszę go wypróbować.

Korektor ma bogatą konsystencję, która faktycznie przykrywa zasinienia i wygładza skórę pod oczami.

Dla mnie ma konsystencję musu, który bardzo dobrze rozprowadza się po skórze.

Niestety u mnie się nie sprawdził ponieważ pod oczami bardzo podkreślał moje linie mimiczne - zarówno utrwalony jak i nie utrwalony bardzo wchodził w zmarszczki.
Mam suchą i cienką skórę pod oczami i u mnie ten korektor wygląda bardzo źle- zdecydowanie postarza skórę ( wyglądała na suchą i zdecydowanie bardziej pomarszczoną niż w rzeczywistości).

Dobry

Może nie jest to najlepszy korektor jaki miałam w ręce, ale jest naprawdę dobry.
Nie mam dużych cieni pod oczami i dobrze je zakrywa, rozprowadza się całkiem ok i bardzo podoba mi się to, że można go wykręcać co pozwala na zużycie go do koca. Nie przemawia do mnie jedynie gąbeczka, która nie jest zbyt higieniczną formą aplikacji kosmetyków na twarz.

Najlepszy korektor!!!

Długo nie mogłam znaleźć sobie korektora, który nie będzie dodatkowo podkreślał moich zmarszczek pod oczami - aż trafiłam na to cudo! Nie mówię, że nagle wypełnił mi zmarszczki i skóra jest idealna, ale do tego potrzeba by chyba botoksu :P Testowałam naprawdę ogrom korektorów, i tych tańszych i tych droższych, ale tylko ten baaaardzo zminimalizował widoczność zmarszczek, zwłaszcza kiedy stosuję baking (inne "bake'owane" korektory uwypuklały moje bruzdy pod okiem). Osobiście nie przepadam jednak za aplikatorem, ale to opinia subiektywna. Podsumowując - polecam na 100%!

Super pod oczy

Korektor dorwałam w lokalnej drogerii na promocji za jakieś śmieszne pieniądze, biorąc pod uwagę ile kosztuje normalnie. Więc jak Grażyna wyczułam okazję i od razu złapałam ostatni dostępny jasny kolor.

Korektor ma bardzo ciekawą formę, przyznam że na początku trochę ta gąbeczka mi nie pasowała - takie to mało higieniczne... ale nakładam go tylko sobie i tylko od oczy więc już to przeboleję. A nawet jest to bardzo wygodne, od razu rozprowadzamy produkt, potem tylko 2 ruchy beauty blenderem i korektor jest pod oczami.

Krycie ma średnie, ale przyzwoite. Przykrywa cienie w 80% dzięki czemu wygląda naturalnie. Nie wygląda sucho pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki. Przypudrowany utrzymuje sie cały dzień. Jest lekki, nie obciąża strefy pod oczami.

Bardzo go lubię i na pewno jak trafię jeszcze na promocję to go kupię. Jest tylko mało wydajny.

Dobry korektor na małe zasinienia pod oczami

Kupiłam ten korektor po sprawdzeniu recenzji na internecie. Jednak troszkę się na nim zawiodłam, ponieważ mam spore cienie pod oczami i ten korektor niestety nie jest w stanie ich przykryć. Trzeba poszukać czegoś innego.

Nie mogę niestety używać go codziennie...

Ten korektor udało mi się upolować w kwietniu w Rossmannie na promocji -55%, zapłaciłam zatem niedużo. Uważam że cena regularna jest zbyt wysoka i nie warto wywalać tyle kasy, lepiej kupić przez internet albo poczekać na konkretną promocję w drogerii.
Mój kolor to 06 NEUTRALIZER - bardzo żółty odcień, który kapitalnie kryje cienie w okolicach moich oczu.
Opakowanie nie jest sztampowe, ogólnie podoba mi się. W filmikach na YouTube blogerki jechały po tej gąbczastej końcówce i praktyczne w każdym filmie ją z niesmakiem wyrywały. Nie wiem dlaczego, bo dla mnie to fajne rozwiązanie i tą gąbką aplikuję korektor bezpośrednio w okolicy oczu, a dopiero później oklepuję opuszkami palców albo mini gąbeczką do makijażu typu beauty blender. Dla mnie ta gąbka przy korektorze jest użyteczna, z korektora korzystam tylko ja więc nie bulwersuję się tym, że może to być mało higieniczne. Opakowanie jest wykręcane, produkt nie atakuje i nie brudzi przy próbie aplikacji. Przezroczysty plastik pozwala mieć kontrolę nad tym ile jeszcze produktu zostało w środku.
Niestety po kilku tygodniach stosowania nakrętka pękła... Dalej jest jako tako funkcjonalna, jednak pęknięcie się niestety pogłębia. Może mam zbyt ciężką rękę do tak delikatnego materiału. Napisy też już się powycierały i całość wygląda bardzo niechlujnie.
Co do samego korektora to muszę przyznać że jest naprawdę super. Genialnie kryje sińce pod oczami. Rozświetla spojrzenie. Po aplikacji zawsze gruntuję go sypkim pudrem (ostatnio Wibo Fixing Powder) i dzięki temu korektor jest bardzo trwały, nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach skóry, wygląda ładnie przez długie godziny.
Czy znalazłam swój idealny korektor? Z początku myślałam że tak, że to jak znalezienie Złotego Graala wśród korektorów. Niestety, po kilku tygodniach stosowania zauważyłam że skóra w okolicach moich oczu zrobiła się przesuszona i ściągnięta. Czułam z każdym dniem coraz większy dyskomfort i lekkie pieczenie nawet. Mimo odpowiedniej pielęgnacji tej nefralgicznej okolicy i nakładania na noc bogatego kremu pod oczy problem się pogłębiał. Po odstawieniu korektora Maybelline wszystko wróciło do normy. Po kilku dniach przerwy znów zaczęłam go używać i niestety na nowo zaczął wysuszać skórę w okolicy oczu. Mimo tego że jest to świetny korektor to ja nie mogę używać go na co dzień. Niestety... Jednak gdy potrzebuję w danym dniu pewniaka albo idę na jakąś imprezę to w ciemno sięgam po ten korektor, bo wiem że się nie zawiodę. Świetnie maskuje cienie pod oczami i wygładza skórę, nadaje spojrzeniu promienności, a do tego jest trwały i bardzo wydajny - już odrobinka wystarczy, nie trzeba ładować tony produktu pod oko.
Jak mi się skończy to na pewno kupię ponownie, bo bardzo go lubię. Chociaż nie używam codziennie, to jednak mimo wszystko stał się moim faworytem i dość często go aplikuję (minimum raz w tygodniu).
Polecam! To naprawdę świetny korektor.

Mój ulubieniec

Ostatnimi czasy jest to mój ulubiony korektor. Bardzo wydajny, może trochę zbyt ciemne i żółte, ale w lato i z dobrym samoopalaczem da się przeżyć. Cienka warstwa wystarczy by mnie usatysfakcjonować. Naprawdę jestem z niego zadowolona. Jedyny minus to gąbeczka - niby nie mam obsesji na punkcie bakterii, ale nie wygląda zbyt estetycznie po kilku miesiącach używania.