Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Maybelline, Instant Age Rewind (Korektor wygladzajacy)

Maybelline, Instant Age Rewind (Korektor wygladzajacy)

Pojemność 6,8 ml

Widocznie wygladzone drobne zmarszczki wokol oczu. Natychmiast.
`Wymazuje` podkrazone oczy, since, obwodki. Ekskluzywny aplikator wypelnia i wygladza.
 Super skoncentrowana formula z owocow Goji i Haloxylu redukuje cienie i pozwala sincom zniknac.
 Wrazliwa skora wokol oczu jest jak nowo narodzona.
 Dostepny w 2 odcieniach.

Cena: 30zł / 6,8ml
/s/

Bardzo dobry

Daje sobie radę z zakrywaniem cieni pod oczami, ma przy tym lekką formułę i całkiem niezłą gamę kolorystyczną. Jeśli nie szuka się czegoś, co da spektakularny efekt, to jest to przyzwoity produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1581701].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny.

- niewydajny. BARDZO niewydajny. Przez tę gąbkę nie widać ile wyciska się tego produktu, a jak się ją wyrwie to nakładanie produktu staje się bardzo niewygodne. Gdybym stosowała go codziennie starczyłby mi może na miesiąc.
- nietrwały. Bardzo szybko się ściera, zwłaszcza w wewnętrznym kąciku oka.
- ciężko dostępny, a na allegro mocno za niego przepłacamy.

+/- czasem zbiera się w zmarszczkach.

+ fajny kolor.

Ogólnie oczekiwałam czegoś znacznie lepszego patrząc na to ile osób się nim zachwyca. Ja nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570916].usefull || 0 }}% pomocna.

yay! pozytywnie zaskoczona

Przed kupnem zerknęłam na tutoriale na YT jak ten korektor się zachowuje, jak mocno kryje. Musze przyznać, że jestem mocno zaskoczona.
Moja cera jest dosyć nierówna a policzki często są przesuszone.
Ten produkt nie dość, że wyrównuje pięknie wszystkie niedoskonałości,
pięknie się wtapia w skórę i dobrze współpracuje z podkładami oraz bb cream'ami. Nie wysusza, jest neutralny i najlżejszy jaki kiedykolwiek miałam na twarzy. Używam go codziennie malując się do pracy. Nie mogę doczekać się kolejnego dnia żeby go zastosować.
Aplikacja jest prosta, a "meszek" mega przyjemnie mizia po twarzy. Totalnie zakochałam sie w tym produkcie!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531571].usefull || 0 }}% pomocna.
Max Factor 3

Czegoś mu brakuje.

Mam dosyć suche okolice pod oczami. Mimo używania kremów, które bardzo dobrze nawilżają ciężko mi znaleźć korektor, który będzie wygładzał ten "rejon", nie wchodził w drobne zmarszczki i nie podkreślał jego suchości.

Korektor początkowo bardzo mi się podobał. Przestałam go używać na rzecz innego - w tej chwili nie pamiętam dokładnie, którego korektora. Jednak ostatnio do niego powróciłam.

Musze przyznać, że nie jest on tak fantastyczny jak początkowo mi się wydawało. Po pierwsze nie podoba mi się kolorystyka - używałam odcienia neutralizującego, jednak był za ciemny i musiałam go stosować pod podkład. Z kolei odcień "Fair" jest zbyt różowy i muszę go mieszać z innym. Najgorszy z nich wszystkich jest jednak tej z efektem "Brightening" - jest całkowicie różowy i nic nie rozjaśnia tylko nadaje mojej skórze taki świnkowy odcień.
Ogólnie nieźle kryje.
Opakowanie lubi się popsuć, wiem, ze producent zarzeka się, że gąbka umieszczona na końcu opakowania jest antybakteryjna, jednak jakoś nie bardzo do nie przemawia, brudzi całe opakowanie.

Korektor niestety podkreśla zmarszczki i jest dość suchy. Muszę użyć dużo pudru sypkiego, żeby wyglądało to porządnie. Da się z nim w ten sposób pracować, jednak jak na korektor, który na naszym rynku jest praktycznie niemożliwy do zdobycia, a jeśli już nam się uda to cena jest kosmiczna, jest kiepski.

Wykorzystam go do końca, bo ostatnio mam misję, aby zamiast kupować nowe, najpierw wykorzystać stare kosmetyki, jednak nie będzie to dla mnie przyjemność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514541].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny korektor.

Waham się jeszcze nad wydaniem "wyroku" czy zdetronizował mojego Świętego Grala, jakim był do tej pory Mac Pro Longwer. Wydaje mi się, że ten mniej przesusza okolicę pod oczami i jest lżejszy.
Plusy:
-dobrze kryje,
-nie zbiera się w załamaniach skóry,
-nie przesusza ( mam uczucie, że nawilża ),
-łatwo się blenduje (nie jest taki "gumowy"),
-rozświetla,
-utrzymuje się cały dzień,
-wydajny,
-nie jest drogi.
Minusy;
-zbędny , mało higieniczny aplikator, którego trzeba sie szybko pozbyć.
Produkt godny polecenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514191].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit od kilku miesięcy

Używam od około 4 m-cy (może nawet dłużej) i jestem w połowie opakowania (załączam zdjęcie).
Plusy:
- konsystencja jest wręcz doskonała (kremowa, ale nie tłusta, nie za gęsta)
- nie wchodzi w zmarszczki nawet po całym dniu (super istotne!)
- wydajny (używam codziennie)
- ta gąbeczka wbrew pozorom dobrze działa (ja zawsze dodatkowo używam beauty blendera)
- dobrze kryje
- i uwaga! używam go również jako bazy pod cienie, czyli rozprowadzam zarówno na powiekach jak i pod oczami - nadal świetny, lepszy niż jakakolwiek baza pod cienie.
- no i cena drogeryjna

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Korektora używam już kilka miesięcy i podzielam zachwyty, które pojawiają się na kanałach yt. Jak się nałoży za dużo to może wchodzić w zmarszczki. Zazwyczaj kupuję w drogeriach w UK (cana podstawowa 7,99 funtów, ale bardzo często są promocje typu "drugi produkt za pół ceny" itp.). Można go także dostać na lotniskach UK, w drogerii Boots.

Plusy:
-dobrze się rozprowadza,
-kryje,
-nie wysusza skóry pod oczami,
-nie wchodzi w zmarszczki,
-widać ile produktu zostało.

Minusy:
-nawet kolor light jest trochę za ciemny, nie nada się dla osób z super jasną karnacją bądź dla kogoś, kto lubi mieć bardzo rozjaśniony obszar pod oczami,
-mało wydajny,
-niezbyt higieniczny aplikator, ale można go ściągnąć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258086].usefull || 0 }}% pomocna.

Perfekcyjnie kryje

Godny polecenia dla osób z naturalnymi sińcami pod oczami. Swoje nawet lubię, ale z ciekawości dla sposobu rozprowadzania (gąbeczka nasiąkająca produktem) kupiłam z premiumusa - cena trochę odstrasza. Posiadam korektor w kolorze Light i oprócz aplikowania pod oczy służy mi równie dobrze jako rozświetlacz wzdłuż nosa, brody etc. Wielka szkoda, że nie można go dostać na stoiskach Maybelline w drogeriach za normalną kwotę :( Obawiam się też, że trochę za szybko schodzi, choć naprawdę niewielka ilość starcza na rozprowadzenie po całej twarzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196898].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Mam najjaśniejszy kolor, jest pomarańczowawy, ma lekką konsystencję, kryje tak w 60% dość mocne zasinienia, jednak w ciagu dnia rozchodzi się na skórze, jest ona niejednolicie pokryta, niezależnie od tego czy była przypudrowana czy nie. Ogólnie nie rozumei mzachwytów nad tym korektorem, dużo lepszy jest np clarins pod oczy, być może jest lepszy dla grubszych skór (moja jest cienka) i słabszych cieni. Za tę cenę nie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178808].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony pod oczy

Fantastyczny produkt z marketu!
+ świetna konsystencja
+ idealnie się rozprowadza
+ dobrze kryje
+ nie wysusza, nie podrażnia
+ dość wydajny
- niezbyt higieniczne opakowanie (gąbka)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149431].usefull || 0 }}% pomocna.