Teint de Jour (Tinted Matt Moisturizer)

Teint de Jour (Tinted Matt Moisturizer)

Nie jest to właściwie podkład a raczej krem koloryzujący - producent zaleca nakładać go rano na oczyszczoną skórę zamiast podkładu. "Piękna cera i doskonały krem pielęgnacyjny w jednym" jak głosi reklama. Zapewnia długotrwałe nawilżenie dzięki specjalnemu polimerowi który zatrzymuje wilgoć i działa jak zbiornik wody w skórze, który przez cały czas zwiększa swoje zapasy i utrzymuje nawilżenie skóry dłużej niż zwykły krem nawilżający. Specjalny składnik bioenergizujący pomaga zwalczyć widoczne ślady zmęczenia. Nowe źródło blasku - luminoxine, specjalnie opatentowany składnik uzyskany ze słonecznika, pomaga skórze odzyskać blask i witalność, dzięki swoim potężnym właściwościom zwalcza wolne rodniki i zabezpiecza skórę przed przedwczesnym starzeniem. Zapewnia zdrowy wygląd dzięki specyficznym pigmentom rozpraszającym światło, które natychmiastowo ożywiają zmęczoną cerę i wygładzają nierówności. Matowe wykończenie zapewnione jest dzięki połączeniu składnika regulującego wydzielanie sebum oraz pudru bambusowego, który posiada znakomite właściwości absorbujące. Efektem końcowym jest gładka, rozświetlona cera która promienieje zdrowiem i pozostaje matowa przez cały dzień.

Cena: ok. 140 zł / 40 ml

nie tego oczekiwałam

Jestem troche zawiedziona. Produkt ten został mi polecony w Sephora, po wcześniejszym wskazaniu, że właśnie skonczyłam podklad Diorskin Icone Diora i że szukam czegoś lepszego. Niestety, ten wybór nie jest trafiony dla mojej cery. Bardzo możliwe, że dlatego, że to nie podkład, tylko krem koloryzujący o czym nie wiedziałam. Krem nie kryje niedoskonałości z którymi ja niestety się zmagam. Jest bardzo delikatny, odpowiedni na lato lub wiosnę. Satynowe wykończenie jest jego ogromną zaletą. Niewiele produktu trzeba zużyć do rozprowadzenia na twarzy. Śliczny zapach.

Szkoda że zapycha

Mam najciemnniejszy odcień - 6. Używam tylko latem. I tylko jak jestem opalona. I świetnie koresponduje z moja opaleniznę. Ogólnie efekt przez pierwsze 3 godziny jest satysfakcjonujący. Niestety potem wszystko zaczyna się świecić. Odkryłam jescze ciekawą rzecz - jak go przelałam do mniejszego pojemniczka to zauważyłam że się lubi rozwarstwiać,i wypływają z niego te tłuszcze które niepotrzebnie do niego dodają.
Cena bardzo wysoka biorąc pod wage takie staroświeckie błędy w składzie.
Kosmetyki nowszej generacji biją takie podkłady na łeb. Kiedyś dostałby u mnie wiecej *. Teraz daję tylko 3 i to głównie z przemijającej już sympatii do firmy.

Używam tego produktu od:roku

niestety nie...

A tak wiele sobie po nim obiecywałam... Szukałam czegos bardzo lekkiego i troszkę kryjącego na wiosnę i lato, co jednocześnie pielęgnowałoby mieszaną cerę. Satynowe wykończenie też by nie zawadziło ;)
Moja mama jest bardzo zadowolona z podkładów YSL (mnie przypadł do gustu ich podkład rozświetlający) więc kupiłam ten krem koloryzujacy praktycznie w ciemno.

No i niestety to nie to... Krycie jest naprawdę symboliczne - dla idealnych cer. Także dla tych, które szukają podkładu, który nie ukryje piegów ;) Ponadto wybrałam kolor, który w zastosowaniu na całą buzię dawał efekt prosiaczkowatego różu. Okropność.

Co najgorsze - zapychał mnie. Niestety jak większość smarowideł do buzi - zarówno podkłady jak i kremy sprawiają mi ten problem.

Jednak ma przemiłą konsystencję, przyjemny zapach i świetnie się rozprowadza. Malutka ilość na ładnej cerze będzie wyglądała pięknie.

Rozstałam się z nim z żalem. Niestety nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: miesiąc próbowałam się z nim dotrzeć
Ilość zużytych opakowań: część z 1

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

nieźle :)

Dość dobrze nawilża, matowi na chwile (w moim przypadku na góra 2h). Mam odcień najjaśniejszy i rzeczywiście po nałożeniu jest różowy, ale po poaru minutach stapia sie ze skórą i juz nie jest taki różowy (na szczęście!). Raczej nie kryje niedoskonałości. Gdy nakładam go na skórę bez uprzedniego nałozenia kremu to uwidacznia suche skórki, linie, drobne zmarszczki. Gdy dla odmiany najpierw nalożę krem (LAncome) to skóra duzo szybciej się przetłuszcza i podkład często sie waży. Waży się też gdy nałoże go na bazę Teint Parafiant nr.1. Od YSL oczekuje sie więcej.

Używam tego produktu od: 2 mcy

Na lato bombowy! :)

Mam ten kremik koloryzujący w odcieniu 2. Jest to naturalny odcień, dopasowuje się zarowno do jasnych, jak i ciemniejszych odcieni cery.
Jestem nim zachwycona! Nawilża lepiej niż większość kremów typowo nawilżających. Nie daje efektu maski, nie podkreśla suchych skórek. Delikatnie otula twarz satynową poświatą. Dobrze maskuje, ale z większymi niespodziankami sobie nie poradzi. W końcu to nie jest podkład, tylko krem koloryzujący ;)
Jestem nim naprawdę pozytywnie zaskoczona. Polecam gorąco!

Bardzo delikatny

Choć wśród moich kolezanek podklad ten nie cieszy się zbytnią popularnością, mi bardzo przypadł do gustu. Jest to wlasciwie nie podkład, tylko krem tonujący, który nakłada się na oczyszczoną buzie zamiast kremu - choc ja i tak zawsze stosuję krem. Podklad jest bardzo lekki, idealnie się rozprowadza i znakomicie stapia się ze skórą - jest absolutnie niezauważalny. Kryje bardzo leciutko, ładnie wyrównuje koloryt i faktycznie dobrze nawilża. Nie zatyka porów, nie powoduje wyprysków. Ale własciwości matujące mimo szumnych obietnic producenta są raczej średnie - zwolnenniczki matu absolutnego będą rozczarowane, bo na buzi po jakims czasie widac lekki połysk. Swietny na lato ze względu na swoja niezwykłą lekkość, odradzam w chłodne dni. Mam najjaśniejszy kolor który jest zdecydowanie rózowy - dobrany przez konsultantkę - zdziwiłam się bo raczej używam podkładów o brzoskwiniowym odcieniu - ale sprawdzał się świetnie, dodawał skórze dyskretnego blasku. Bardzo wydajny (duża pojemność), myślę że to ogólnie produkt godny polecenia.