Issima Hydramythic Fluid SPF 15

Issima Hydramythic Fluid SPF 15

Nietłusta, delikatna, szybko wchłaniająca się emulsja doskonała dla skóry normalnej i mieszanej, pozostawia skórę gładką, jędrną i zabezpieczoną przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zawiera innowacyjny opatentowany przez Guerlaina kompleks o nazwie H-Captine, który stymuluje produkcję wilgoci w skórze, aktywując naturalny mechanizm i umożliwiając szybkie nawilżenie skóry. Już po tygodniu stosowania widać znaczną różnicę - skóra jest jędrna i gładka, pełna świeżości, promienieje pięknem. Oprócz tego zawiera polifenole z nasion winogron oraz witaminę E, które to oba składniki zwalczają wolne rodniki. Ten produkt istnieje w dwóch wersjach, oprócz fluidu jest jeszcze krem do cery suchej z filtrem SPF 10.

nic wyjątkowego

Mnie nie uczulił i to jedyny plus. Nie zauważyłam żadnego dobroczynnego działania, żadnego ujędrnienia itd. W dodatku zostawiał na mojej skórze film ale nie matowy tylko półmatowy. Więcej tego nie kupię.

Używam tego produktu od:.

Nie polecam!!

Podpisuje sie pod tym co napisala Smoczyca, ja uzywalam tego produktu w wersji kremu dla cery suchej ale tez skonczylo sie wizyta u dermatologa. Krem polecila mi pani z Sephory, na szcescie kupilam sprawdzony Happylogy (swietny) a tego cuda dostalam probeczke. Krem owszem ma fajna konsystencje i ladnie sie wchlania, na szczescie nalozylam wczesniej serum sos, niestety po dwoch godzinach skora byla sciagnieta, zaczerwieniona, podrazniona. Zaryzykowalam i nalozylam go rowniez na drugi dzien, na co skora zareagowala silnym podraznieniem. Mam bardzo wrazliwa cere, reaguje na kazdy nieodpowiedni kosmetyk, zmiane temperatury, klimatyzacje. Przestrzegam osoby z wrazliwa skora, jezeli zdecydowalas sie na zakup tego produktu, umow sobie wizyte u dermatologa.To drugi produkt tej marki na ktorym sie "przejechalam" (pierwszy to krem SOS, pomimo ze serum jest rewelacyjne).

Pomyłka, odradzam!!!

Choć bardzo lubię kosmetyki Guerlaina, nie wszystkie mi służą - a ten mi zaszkodził tak bardzo że musiałam długo leczyć twarz... Nie neguję właściwości pielęgnacyjnych i ochronnych tego kremu - swój oddałam przyjaciółce i jest zadowolona - ale sam produkt uczulił mnie tak silnie że długo leczyłam cerę po tych eksperymentach. Bardzo dobrze tolerowałam serum mythic więc się skusiłam bez wcześniejszego wypróbowania... Działa złośliwie - przez pierwsze minuty spokój, po półgodzinie czuję mrowienie i swędzenie, które stopniowo przybiera na sile. Na tym etapie zmycie juz nie pomoże bowiem produkt dotarł już zbyt głęboko. Twarz jest czerwona i opuchnięta, pojawia się bardzo silny stan zapalny, swędząca grudkowata wysypka która nie chce zejść... Leczenie efektów tego mazidła zajęło mi dwa tygodnie przy wydatnej pomocy dermatologa i masci sterydowych. Później próbowałam jeszcze kilka razy, łącznie ze słynnym serum SOS tej samej firmy - i niestety wynik tak samo opłakany (może trochę mniej bo szybciej zmyłam). Przestrzegam wszystkich - prosze zdobyć próbkę przed zakupem! A oprócz tego miły w konsystencji, ładnie pachnie, szybko się wchłania, choć jest to efekt raczej półmatowy.