Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Sebium, Gel Moussant Purifant (Antybakteryjny żel do mycia cery mieszanej i tłustej (nowa wersja))

Antybakteryjny żel do mycia twarzy. Skład nieznacznie zmieniony w porównaniu z poprzednią wersją. Żel oczyszcza skórę, działa antybakteryjnie. Reguluje ilość wydzielanego sebum dzięki opatentowanemu kompleksowi Fluidactiv. Nie zawiera mydła. Nie wysusza skóry. Formuła z dodatkiem kompozycji zapachowej. Nie zatyka porów, nie zawiera sztucznych barwników. Butelka z pompką 200 ml.

Bardzo dobre działanie bez podrażniania

Mam cerę mieszaną skłonną do przesuszenia. Jest też wrażliwa. Czasami lubią pojawić się na niej niespodzianki. Kosmetyki muszę dobierać bardzo ostrożnie. Żel ten polecono mi w aptece i nie zawiodłam się. Kosmetyk dokładnie oczyszcza cerę, ale przy tym nie wysusza. Nie powoduje podrażnień. Ma przyjemny delikatny zapach i odpowiednią konsystencję. Jest wydajny. Choć nie jest tani, będę do niego wracać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1599676].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie na dluzsza mete...

Mam cere mieszana (troszke odwodniona) problematyczna.
Zel radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami, dobrze myje buzie, ale niestety BARDZO WYSUSZA. Po umyciu uczucie sciagnietej twarzy jest okropne, a co za tym idzie moja twarz zaczela produkowac wiecej sebum :( wykoncze butelke i mam zamiar kupic delikatniejszy zel bez SLS w skladzie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578536].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do golenia ;)

Żel kupiłam po długich poszukiwaniach produktu do golenia - przyjaciółka poleciła mi ten żel antybakteryjny, bo sprawia, że skóra będzie po nim bez podrażnień i bez wrastających włosków.

Miała rację - żel jest rewelacyjny!

Uwielbia go moja skóra poddana depilacji jak i skóra twarzy - czyści, super świeżo pachnie, działa antybakteryjnie, przyjemnie odświeża i wygładza.

Polecam kupować na promocji 100 ml gratis lub w zastawie 1+1 - cenowo wychodzi naprawdę ok, a dodatkowo jest mega wydajny,

Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557816].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż twarzy

Mój ulubieniec z żeli do twarzy.

Trafiłam na niego przypadkiem gdy zaczynałam przygodę z Biodermą.
Stał na półce w aptece w dwupaku w super cenie, myślałam wtedy "wow bioderma dwa żele w takiej cenie - biorę!" no i to był strzał wo 10!
Żel jest super, mega wydajny, dokładnie oczyszcza, skóra po umyciu jest gładka, ma fajny lekki zapach, daje uczucie świeżości i tak jakby ukojenia.
Naprawdę nie mam sie do czego przyczepić. Starcza na baaaaaardzo długo. Kupując w dwupaku, te dwa opakowania przy codziennym użytkowaniu starczają mi na ok pół roku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554801].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Żel jest świetny. Doskonale odświeża skórę nawet w najbardziej upalne dni, pomaga dogłębnie ją oczyścić, a dzięki temu zapobiega powstawaniu zaskórników. Przyjemnie się pieni i jest bardzo delikatny, także jeśli chodzi o zapach. Łatwo się spłukuje i pozostawia skórę czystą, świeżą i deliatna. Jest bardzo wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526101].usefull || 0 }}% pomocna.

do zadań specjalnych

Używam żelu od kiedy przez zabiegi fizjoterapeutyczne na twarz zaczęłam mieć problemy z pojawiającymi się krostkami itp. Żel doskonale pomaga z nimi walczyć, bo świetnie oczyszcza skórę z różnych masek i kremów stosowanych do masażu oraz z po prostu zabrudzeń. Polecam z czystym sumieniem

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518276].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze oczyszcza

Dostałam ten żel dokładnie rok temu w prezencie. Używam go okresowo, kiedy mam nasilenie zmian skórnych. Butla jest ogromna, 500ml starcza na mega długo, szczególnie, jeśli nie używa się go codziennie (została mi mniej więcej 1/3). Na pewno bardzo dobrze oczyszcza skórę i pomaga w walce ze mianami, jednak w moim przypadku przesusza skórę, może jest po prostu nie do końca dobrze dopasowany do potrzeb mojej skóry. Zapach jest przyjemny, świeży, nie utrzymuje się na skórze po umyciu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511271].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny!

Żel stosuję rano i wieczorem, jest bardzo wydajny, a zarazem delikatny, nie jest agresywny dla skóry, nie przyczynia się do poswstawania tłustych skórek w okolicy wyprysków, zminiejsza zmiany skórne i pomaga utrzymać problematyczną skórę w ryzach, a przy okazji w Ziko można go kupić w super cenie (2x500ml za 50 zł)! Zpach lekki, orzeźwiający, ogórkowy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440321].usefull || 0 }}% pomocna.

Izotek

Kupiony przy okazji kremu z tej samej serii Sebium Hydra przeznaczonego dla skóry w trakcie kuracji izotretynoiną. Na kremie znajdowała się informacja, że najlepiej używać go wraz z recenzowanym żelem.
Żel jednak bardzo ściąga skórę, bez przemycia hydrolatem ciężko było wytrzymać. Wierzę jednak że, była to reakcja jedynie w kontakcie ze skórą podrażnioną izotekiem, nie zaś z każdą. Jedyny plus z mojej strony jest za wydajność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437581].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

No jest to bardzo dobry żel!
Dobry, ale drogi...
Jak dopadnę go znowu gdzieś w dobrej promocji to chętnie kupić ponownie, bo tak dobrego żelu nie miałam dawno. Jest pozbawiony mydła w składzie, super oczyszcza i odżywia skórę, dobrze zmywa makijaż i nie wysusza skóry.
Ma bardzo duży udział w leczeniu zmian trądzikowych i zapobieganiu powstawania nowych.
Wbrew pozorom jest bardzo, bardzo wydajny, więc ta duża butla posłuży długo.

Jak komuś tylko nie szkoda kasy to brać :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413871].usefull || 0 }}% pomocna.