Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Max Factor, Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Max Factor Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara wydobędzie kolor Twoich oczu. Dobierasz go kierując się barwą swojej tęczówki. To nie wszystko - nowy tusz do rzęs Max Factor także pogrubia rzęsy.
Formuła tuszu Max Factor Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara łączy w sobie głęboki, czarny pigment oraz odpowiednio dobrane mikrocząsteczki, które rozpraszają i odbijają światło. Odcień drobinek współgra z kolorem tęczówki: dla brązowych oczu są jest to srebro, dla piwnych złoto, dla zielonych czerwień, a dla niebieskich - intensywny błękit. Dzięki temu świetlne refleksy tworzone przez drobinki wydobywają naturalną barwę tęczówki.
Maskara stworzona została na bazie wody i wosku, dzięki czemu idealnie pokrywa rzęsy na całej ich długości. Pogrubia rzęsy, a sama szczoteczka znakomicie dopasowuje się do profilu oka i ułatwia nakładanie tuszu.
Do wyboru są cztery odcienie odpowiadające poszczególnym kolorom tęczówek:
- Black Sapphire - dla oczu niebieskich,
- Black Ruby - dla oczu zielonych,
- Black Gold dla oczu piwnych,
- Black Pearl dla oczu brązowych.

oceniam wersję dla oczu piwnych

Tusz ma silikonową szczoteczkę, gdy tylko nałożę, go na rzęsy to wygląda jak wyblaknięty czarny, potem nieco się przyciemnia. Obłędnie orzechowo pachnie, wydłuża, rozdziela i pogrubia, ale nie spełnia funkcji, dla której został kupiony, ponieważ kompletnie nie podbija koloru tęczówki oka.

Polubiłam

Kupiłam go z ciekawości, głównie dlatego, że był na obłędnej promocji. I powiem tak - za cenę regularną - spodziewałabym się czegoś więcej, za cenę, którą zapłaciłam, byłam w 100% usatysfakcjonowana.
Tusz daje bardzo delikatny efekt - lekko wydłuża, lekko pogrubia, lekko podkręca. Bardzo cenię sobie ten look, ale szczerze mówiąc, na co dzień osiągam go po prostu przez wykorzystanie jednego z wiązanki moich starych, zaschniętych, ale dobrej jakości tuszy...
Nie osypywał się, nie odznaczał pod oczami.
Nie sklejał rzęs, nie tworzył grudek.
Łatwo się zmywał.
Miałam wersję dla niebieskookich i faktycznie, momentami widać było, jak tusz opalizuje na ciemnoniebieski kolor.
W sumie naprawdę fajna maskara dla osób, które chcą tylko poprawić delikatnie urodę, a nie uzyskać efekt sztucznych rzęs.
Myślę, że jeśli znowu znajdę go na dobrej promocji, to po niego sięgnę.

Fajny

Fajny produkt, miałam wersję dla zielonych oczu. Nie wiem jak bardzo ten tusz wydobywał mój kolor oczu, ale wiem że wyglądały one całkiem ładnie. U mojej mamy, która miała wersję dla oczu niebieskich, zauważyłam różnicę. Nie wiem od czego to zależy. Produkt ogólnie jest miły, całkiem wydajny, dobrze podkreśla oczy, pogrubia rzęsy, nie sypie się, nie odbija na powiekach. Mam już swój ulubiony tusz, więc tego raczej nie kupię, chyba że znowu trafi się jakaś mega promocja.

Bordowe usta H&M

O co chodzi?!

Mam oczy piwne, od tego zacznę :) Wpatrywałam się sporo czasu w kolor mojego tuszu i dla mnie to jak nic jest po prostu czarny.
Opakowanie poręczne, napisy z opakowania nie znikneły do końca użytkowania. Szczoteczka silikonowa, ale z malutkimi włoskami, więc jeszcze nie najgorzej dla mnie. I to był plus, niestety jedyny.
Żadne światło mi się nie odbijało, ale nie spodziewałam się że będę nocą bez latarki chodziła, wiec akurat tu bez oczekiwań. No ale to pogrubienie to jakichś śmiech na sali. Mam krótkie, cienkie rzęsy i po uzyciu tego tuszu niewiele się zmieniło. Oprócz tego że moje rzęsy były bardziej wyraziste (to potrafi każda, nawet najgorsza maskara) absolutnie żadnego pogrubienia. Tak naturalny wyglad, ale nie wiem czy ona się nadaje nawet do makijażu typu no make up. Myslę, że jedyne do czego można ją spożytkować (i rzeczywiście tak robiłam), to używać jako pierwszy krok razem z maskarą która rzeczywiscie pogrubia. Ale przeciez nie o to chodzi kupując tusz pogrubiający. Używałam ją dłużej niż 6 miesięcy, bo wiadomo, żadna z nas się nie zamęcza jedną maskarą przez tak długi okres czasu, zwłaszcza kiepską.

Bardzo dobry na co dzień

Nie ma się co oszukiwać - tusz magicznie nie wydobędzie basku naszych oczu... ;)
Ale faktycznie ma w sobie drobinki drobinki. Testowałam wersję dla niebieskookich z której jestem zadowolona.
Na pewno nie jest to tusz do teatralnego podkreślania oczu. Ale na co dzień jest świetny - wydłuża, lekko pogrubia, delikatnie podkręca.
Gdyby cena była nieco niższa byłoby to cudo.

Naturalny look

Jest to mój ulubiony tusz do rzęs. Zużyłam już kilka opakowań i mogę szczerze polecić osobą, którym zależy na delikatnym podkreśleniu a nie efekcie sztucznych rzęs.
Używam tego do zielonych oczów i faktycznie podkreśla on ich kolor.

bardzo, bardzo dobry!

Tak jak jedna z poprzednich recenzentek uważam, że ten tusz jest idealny wtedy kiedy lekko podeschnie.
Na początku lekko sklejał ale wydaje mi się, że jest tak z każdym nowym tuszem kiedy to na szczoteczce jest zbyt dużo produktu.
Używałam tego dla brązowych oczu, posiada delikatne błyszczące drobinki, naprawdę drobne, nawet nie wiem jak to określić, po prostu lekko się świeci, rozświetla oczy.
Zdecydowanie wydłuża i rozczesuje nam rzęsy a nie pogrubia co akurat dla mnie było dużym plusem!
Jak na studencką kieszeń trochę drogi ale kupiłam go za granicą za dosłownie kilka funtów.

Polecam jak najbardziej! Jest niemalże idealny!

jedyny ulubiony, najjasniejsza gwiazdka na niebosklonie

mimo tego, ze na opakowaniu nazwany jest pogrubiającym, jest zdecydowanie wydłużający. na każdych rzęsach wygląda inaczej, ale zdecydowanie najlepiej prezentuje się na tych z zawiniętymi samymi końcóweczkami.
ważne - jest fajny dopiero, gdy odrobinkę podeschnie, lub gdy nie trzeba będzie ścierać nadmiaru tuszu. do tego momentu skleja, chyba ze ktos ma talent to wycierania szczoteczki o brzegi opakowania. ja nie mam.
tak poza tym jest idealny, naprawde, nie wiem, jak bez niego zylam

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pelne i moze jeszcze troszke

MÓJ KWC

Tusz rewelacja. Doskonale się nakłada, szczoteczka prosta taka jak lubię, bez żadnych udziwnień. Pigmenty pięknie podkreślają kolor oczy i zalotnie mienią się na rzęsach.
+ kolor ( ja mam do oczu niebieskich)
+ szczoteczka
+ pogrubienie
+ nie kruszy się
+ wydajny

- BRAK!!

Używam tego produktu od: od premiery
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam...

Pomyłka.

Drogi a obiecywany efekt zupełnie niazauważalny.

Wersja dla niebieskich oczu faktycznie jest niebieska. Granatowa może. Ale... mam wrażenie że jest to bardzo wyblakły kolor. Nie pogrubia przez to rzęsy tylko je jakby zabiela.

Totalna pomyłka i nie rozumiem za bardzo jak go używać. Ani nie wydłuża, ani nie pogrubia. Mam wrażenie, że nie daje zupełnie nic, oprócz wspomnianego wcześniej rozjaśnienia.

Jakimkolwiek plusem mogłobybyć to, że faktycznie długo jest "mokry". Jednak co z tego jeśli używanie go nie ma najmniejszego sensu.

Dobry tusz

Oceniam wersję dla niebieskich oczu.
Tusz jest dobry:
-nie kruszy się,
-wydłuża,
-nie skleja,
-na moich rzęsach daje na prawdę wspaniały efekt sztucznych rzęs, jednak wydaje mi się, że z racji tego, że naturalnie mam ponadprzeciętnie długie rzęsy. Myślę,że nie u każdego da on ten sam efekt, co u mnie,
-faktycznie widać niebieskie drobinki, jednakże nie w każdym oświetleniu (w szczególności widać je w słońcu)
-łatwo się zmywa
-nie uczula moich NADER wrażliwych oczu :p

Minusem jest to,że:
-nie spełnia obietnic producenta co do podkreślenia koloru oczu
-drobinki,owszem są widoczne,jednak uważam,że fajnie byłoby gdyby widać je było jeszcze bardziej (chociaż moja znajoma sprawiła sobie ten tusz, własnie urzeczona efektem który dał na moich rzęsach, więc wydaje mi się, że to zależy od indywidualnych preferencji)

NA KONIEC WAŻNA UWAGA !!!
Używam tego tuszu po raz drugi w życiu. Do ponownego jego zakupienia, bardziej od efektu skłonił mnie sentyment :p Muszę jednak stwierdzić, że teraz sprawuje się on znacznie lepiej. Mój pierwszy kupiłam w rossmannie około 2 lata temu, obecny w Kontigo. Od razu po rozpakowaniu tego z rossmanna byłam zawiedziona tym,że tusz był po prostu czarny, a niebieskie drobinki ledwie widoczne, do tego często zdarzało mu się kruszyć i osypywać. Po rozpakowaniu tuszu z Kontigo od razu zauważyłam różnicę, mianowicie kolor maskary był ZDECYDOWANIE BARDZIEJ NAPIGMENTOWANY,a tuszu używam już czwarty miesiąc i jeszcze nie wysechł w przeciwieństwie do \'rossmannowskiego\'. Nie mam na celu oskarżania nikogo, prawdą jest jednak, że ten sam produkt, kupiony w różnych sklepach, dawał zupełnie inny efekt.

Używam tego produktu od: 2 lata z dłuższą przerwą
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zdecydowanie Nie

Mascara do oczu zielonych. Produkt nie czyni dosłownie nic z rzęsami. Rubinowy odcień? Chyba tylko na szczoteczce i to po przyjrzeniu się pod światło dzienne. Po nałożeniu na rzęsy, żadnego efektu nie stwredzam. Mascara toporna, odnoszę wrażenie, że tusz wyschnięty, aplikacja beznadziejna. Efekt- żaden! Ani pogrubienia ani podkręcenia- NIC! Pierwszy raz zawiodłam się na mojej ulubionej marce. Pora sięgnąć po produkty innych firm.