24h Active, Freshness-Control roll-on

24h Active, Freshness-Control roll-on

Dezodoranty alkoholowe Fa - ochrona przed nieprzyjemnym zapachem.
Zawarte w nim składniki dające poczucie chłodu i formuła Fa Freshness Control zapewnia ochronę, natomiast pielegnacyjny 'Sensiva' nawilża skórę, wzmacnia działanie substancji ograniczających powstawanie nieprzyjemnego zapachu oraz przedłuża trwałość kompozycji zapachowych dezodorantu. Efekt pielęgnacyjny dezodorantu wspomagany jest przez zawartą w nim wit.E.

Cena: ok. 6 zł / 50 ml

:-/

nie ma co tu się zbytnio rozpisywać-jest po prostu nieskuteczny. zupełnie, zupełnie żadnej ochrony. i jeszcze może bym to sobie wytłumaczyła, żebym miała jakieś stresy czy duży wysiłek, a tu nic nadzwyczajnego...
nie sprawdził się, do tego stopnia że użyłam go kilka razy i stoi w łazience. tani-to jego jedyna zaleta

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Jest dobrze z małymi minusami

Dałabym mu 4 gwiazdki, ale jest jedna mniej, bo w przypadku naprawdę wytężonej aktywności nie sprawdza się w 100%. PLUSY: połączenie jakość-cena; dostępność; zapach - świeży, pobudzający, ale nie narzucający się; nie niszczy i nie brudzi (przy zachowaniu ostrożności) ubrań; w miarę wydajny (ale mogłoby być lepiej); dobrze się rozprowadza. MINUSY: nie zapewnia 24h ochrony, a przy wytężonej aktywności (całodzienne "bieganie" po mieście etc.) nie do końca się sprawdza; mógłby wchłaniać się szybciej - aktywni nie lubią czekać. PODSUMOWUJĄC: ok, ale bardzo aktywni mogą być rozczarowani.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: około 3

100% alkoholu, 0% ochrony

Zacznę od dokładniejszego opisu produktu, który stoi teraz na biurku przede mną. Na opakowaniu pisze "Fa 24h Transparent, Quick Dry Formula,No residues", więc chyba wystawiam recenzje dla właściwego produktu.

Dawno temu zachwyciłam się Fa w kulce (fawkulec z niego był ;) ), bo skuteczny był i miał fajne opakowanie. Przypominał ufoka, względnie kosmitę :))

Ten produkt to absolutne nieporozumienie. Czysty alkohol - piecze podczas każdej aplikacji. Nie chroni przed nadmiernym poceniem, tylko wydziela jakąś dziwną słodkawo - nie wiem jaka woń. NIEAPETYCZNĄ!!

Fuj, fuj. I ślady zostawia.

Kończy się straszliwie szybko i dobrze. Szkoda pieniędzy.
Używam tego produktu od: zużyłam w 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 i więcej nie będzie

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

:( :( :( :( itd.

Kupiłam go tylko raz i NIGDY więcej. Przede wszystki to uczucie pieczenia ( po pozbyciu się owłosienia pod paszkami), zapach jak dla mnie za ostry. Jedynie opakowanie zasługuje na gwiazdki.

Fantastyczny

Daję 5 gwiazdek bo naprawdę sobie na to zasłużył ;)Test przechodził podczas tegorocznych upałów -Sprawdził się! i nie zawiódł ani razu jak to potrafią inne bardziej rozreklamowane,Działa 24h -to fakt!Używam Palm Fresh,Polecam! ;)