Astor, Skin Match, 4Ever Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Astor, Skin Match, 4Ever Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Pojemność 7,65 g

Idealna kompozycja czterech odcieni w jednej paletce doskonale kryje, jednocześnie dając przyjemne wrażenie miękkości na skórze. 4 odcienie świetnie się uzupełniają i rozświetlają cerę.
Naturalnie rozświetlony efekt brązujący.
Łatwa aplikacja.
Formuła z minerałami.
Dostępny w dwóch wersjach: Blonde i Brunette.

Nie do zużycia

Jutro zaczyna się wielka akcja w drogerii, wiec sprawdzam swoje zapasy. To odpowiedni czas, żeby kogoś zachęcić do zakupu.
Puder mam przeszło rok albo i dłużej. Zużycie jest minimalne! !!!
Pod tym względem jestem pod wrażeniem. Brawo za opakowanie! Lusterko i pędzel hoho hoho no brawo.
Mam wersję ciemniejsza. Kolory są ładne, a stopień natężenie zależy od naszych umiejętności. Tak, tym produktem można zrobić sobie krzywdę. Wymaga cierpliwości i
Minimalnych umiejętności obsługiwania takich produktów.
Kosmetyk trwały, jakościowo dobry i bardzo tani (biorąc pod uwagę wydajnosc)
Wart spróbowania

nie nie nie

Mój pierwszy bronzer. Jenak mimo to jakość produktu jest tragiczna. Pigmentacja jest bardzo slaba , trzeba się mocno napracować aby stworzyć nim makijaż.

Może być

Ten bronzer dostałam od siostry, która jakoś nie mogła przekonać się do niego. Używałam go dość długo. Ma ładny kolor, choć jak dla mnie zbyt mocny, choć mam najjaśniejszy odcień, (mam jasną karnację), dlatego nakładałam go w niedużej ilości. Jest bardzo wydajny, łatwy w aplikacji i trwały - nie wymaga poprawy w ciągu dnia. Ogólnie jestem z niego zadowolona ale sama nie zdecydowałabym się na jego zakup, głównie ze względu na cenę. Obecnie zakupiłam bronzer kilkukrotnie tańszy a jakościowo równie dobry a nawet lepszy.

Makijaż na święta

I tak i nie

Mam odcień przeznaczony dla blondynek i muszę przyznać, że bardzo irytuje mnie drogeryjne wyczucie blondynek i brunetek. Nie każda blondynka jest ciepła i w tym przypadku ten bronzer ma zbyt ciepłe tony. Momentami wpada w rudości, a nawet w lekkie pomarańcze. Z pewnością nie jest to produkt dla wszystkich blondynek. Więc jeśli chodzi o dopasowanie koloru, to nie jest zbyt celny.
Z kolei na tak oceniam zarówno pudełeczko jak i wydajność. Nie pyli się specjalnie podczas nakładania, więc nie trzeba się obawiać, ze obsypie się na ubrania. Na tak oceniam również trwałość, według mnie jest całkiem niezła.
Update: Może zapychać, u mnie spowodował wysyp małych wyprysków na policzkach.

Fajny produkt

Posiadam kolor 002 Brunette i musze przyznać, że produkt jest bardzo wydajny. Dodatkowym atutem jest opakowanie, ponieważ posiada lusterko i pędzelek (ten jest nieco mniej wygodny, ale w sytuacji kryzysowej może się przydać). Uważam, że jest to dobry produkt dla osób, które oczekują delikatnego podkreślenia albo osób, które dopiero zaczynają przygodę z bronzerami ponieważ nie zostawia on wielkiej brązowej plamy przy najmniejszym dotknięciu. Jedynym małym minusem jest trwałość produktu. W zasadzie na koniec dnia nie ma po nim śladu.

Fajny.. ale

Posiadam odcień Brunette, mimo że jestem typową chłodną blondynką. Kolor wydawał mi się bardziej odpowiedni, ponieważ Blonde jest zbyt ciepły.
Kupiłam ponad rok temu i przy codziennym stosowaniu jeszcze nie udało mi się zużyć do końca.
Produkt oceniam bardzo dobrze, ale używam tylko 2 górnych odcieni, ponieważ niestety dolne są zbyt rude. I zużycie wygląda tak, że góra już jest na wykończeniu, dół nietknięty. Nie mam szczerze pomysłu, co z nimi zrobić.

Plusy:
+ dobra pigmentacja
+ładnie wygląda na skórze
+ trwałość - cały dzień nietknięty

Minusy
- kolory - niestety, jakby tylko dwa górne były sprzedawane osobno, to byłoby idealnie
- można sobie zrobić plamę i to taką pożądną
- totalnie nieużyteczny dołączony pędzel.

Ogólnie podsumowując, raczej nie kupię go ponownie. Produkt jest naprawdę fajny, dobrze mi się z nim pracuje, ale kolory są zbyt rude, wpadające w pomarańczowe tony. A szkoda, bo naprawdę jest wart swojej ceny regularnej.

Tak. A nawet nie.

Mam mieszane uczucia co do tego bronzera. Ma trochę zbyt ceglasty odcień (posiadam wersję Blonde) i trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie rudych placków na twarzy, m. in. dlatego odradzam aplikowanie go dołączonym do opakowania pędzelkiem, bardzo łatwo zrobić nim plamy. Jest nawet trwały, wydajny, mam go od kilku miesięcy i nie widzę, żeby wiele ubyło. Można w miarę ładnie podkreślić za jego pomocą kości policzkowe, jeśli uda się nie przesadzić. Uważam jednak, że jak na bronzer ma za bardzo czerwony odcień i niezbyt przyjemnie się nim maluje, trzeba porządnie rozetrzeć, żeby nie wyglądać jak pajac. Gdyby nie ta cegła, to byłby nawet, nawet.

bardzo dobry

Świetny bronzer. Idealny do ocieplenia twarzy i głownie na lato. Ładne kolorki, dobra pigmentacja. Zdecydowanie jeden z najlepszych dostępnych w drogeriach bronzerów. Zdecydowanie wart swojej ceny warto polować na promocjach. Opakowanie mega poręczne.

Świetny, ale bez przesadzania z ilością

Kupiłam go na promocji -49% w Rossmannie (wiosennej), w zasadzie nie kierowałam się żadnymi recenzjami tego produktu, spodobał mi się odcień. Plusami są:
- mocna pigmentacja,
- jest bardzo trwały i długo utrzymuje się na twarzy,
- bardzo praktyczne opakowanie
- w środku lusterko i podręczny pędzelek,
- nie sypie się na twarzy
- bardzo łatwo się aplikuje i dobrze rozprowadza,
- bardzo korzystna cena,
- jest dostępny w każdej drogerii kosmetycznej.

Jedyną wadą tego produktu może być fakt, że przy większej ilości nałożonej na pędzel można zrobić sobie nim krzywdę ze względu na nieco pomarańczowy odcień. Dlatego ja w ciągu kilku miesięcy mam zużycie tyle co na zdjęciu, bo jestem bladziutką osobą Z tego co widać bronzer bardzo pyli się w opakowaniu.

nie polecam

zupełnie się u mnie nie sprawdza. jestem bardzo blada i kupiłam (na szczęście na promocji w rossmannie) odcień blonde
- kolor jest strasznie pomarańczowy, nienaturalny
- nie stapia się z makijażem i zostaje odstająca pomarańczowa smuga
- dołączony pędzelek to porażka,przy każdym pociągnięciu wypadają z niego włosy

Nie mam zastrzeżeń

Mam odcień Blonde, daje ładny naturalny kolor. Nie mam "plam" na twarzy. Zawsze udaje mi się go kupić w rossmanowskiej promocji :-D, więc cena przystępna.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

nieestetyczne plamy

Dobrze ze kupiony na -50 w rossmannie, bo załowałabym bardzo wydanych pieniędzy.
- opakowanie niby solidne, ale jakies takie nietrwałe
-nie da sie ładnie blendowac na twarzy, tworzą się smugi a podkład w tym miejscu sie wyciera
-nie wazne czy na podkładzie, czy na bb wygląda źle
- i odcień dla brunetek jest taki jakis marchewskowy- nijaki
-niby ciepły ale brzydko wygląda, i nie ociepla twarzy

po prostu wygląda źle i nie trzyma sie ładnie na buzi. plamy zostają

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy