Avene, Cleanance, Gel (nowa wersja) (Żel oczyszczający do skóry tłustej i trądzikowej)

Cleanance żel oczyszcza skórę tłustą lub trądzikową, nie wysuszając jej. Nadmiar łoju zostaje usunięty, naskórek oczyszczony przy zachowaniu fizjologicznego pH skóry. Skóra odzyskuje zdrowy wygląd. Łagodnie oczyszcza dzięki delikatnej bazie myjącej. Koi i łagodzi podrażnienia za pomocą glukonianu cynku oraz wodzie termalnej Avęne. Cleanance żel jest niezwykle wydajny w użyciu. Jego praktyczne w użyciu opakowanie zapewnia latwą aplikację produktu. Nie zawiera mydła. Produkt hipoalergiczny i nie powodujący powstawania zaskórników.

hipoalergiczna
w butelce
żel
>100ml

Ukochany żel do mycia twarzy

Najlepszy żel do mycia twarzy z jakim miałam doczynienia. Bardzo wydajny - starcza na około pół roku. Gęsta konsystencja, delikatny zapach, praktyczne opakowanie. Z pewnością kupię ponownie.

Jedyny

Najlepszy żel do mycia twarzy jaki kiedykolwiek używałam. Spełnia swoje zadanie. Doskonale oczyszcza twarz, nie wysusza, nie daje uczucia ściągnięcia. Domywa resztki makijażu po oczyszczaniu olejkiem lub płynem micelarnym. Cera jest ładna, czysta, świetlista. Jego ogromną, największą zaletą jest mega wydajność. Kupiłam butelkę 200 ml jesienią zeszłego roku i nadal mam ponad połowę. Myślę, że w rok nie będę w stanie jej zużyć, a stosuję go 2 razy dziennie, codziennie. Malutka ilość wystarcza, żeby dobrze umyć całą twarz. Dobrze się pieni. Pięknie pachnie. Teraz już zostanie ze mną na zawsze. Wolę raz na rok wydać 25 zł w promocji, niż co miesiąc kupować inne żele za 10 zł ;) Polecam i mam nadzieję, że nie zmienią nic w składzie i nadal będzie to najlepszy żel do mycia twarzy.

Ideał!

+ Wygodne opakowanie i zakręcany korek - idealny w podróży, nic się nie wylewa.
+ Nie zawiera mydła, SLS
+ Delikatny, przyjemny zapach
+ Gęsta konsystencja, bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość
+ Bardzo dobrze się pieni
+ Nie podrażnia
+ Idealnie oczyszcza twarz
+ Jest uniwersalny - myję nim twarz, ciało a nawet włosy.

+/- Cena, chociaż uważam, że za produkt wysokiej jakości, o dobrym składzie i działaniu warto zapłacić więcej.

Uwielbiam ten żel. Jako jeden z niewielu naprawdę nie podrażnia wrażliwej skóry. Idealnie oczyszcza - nie potrzebuję myć twarzy kilka razy, jak w przypadku innych produktów, już po pierwszym umyciu twarz jest pozbawiona wszelkich resztek makijażu. Myję nim również pędzle i gąbki do makijażu, są później naprawdę czyste.

Znalazłam swój ideał. Póki co, nie zamienię go na nic innego.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bez rewelacji, musiałam odstawić

Kupiłam online w niezłej cenie i po opisach producenta, ze nie zawiera mydła, nie powoduje zaskórniaków, itd itp. Niestety jego działanie na moją skórę było bardzo słabe. Wypryski które już miałam nie goiły się; jeśli już się lekko zasklepiły to obok powstawały już nowe jakby żel powodował roznoszenie bakterii (jako po peelingu mechanicznym). Ponadto pojawiły się głębokie, podskórne gule w miejscach, gdzie nigdy ich nie miałam (na brodzie, skroniach i u nasady nosa...).

Nie czułam, żeby jakoś rewelacyjnie oczyszczał skórę.

Nie wysuszał.

Zapach był ok, opakowanie bardzo fajne, łatwo zamykana nakrętka.

Jest też bardzo wydajny, dobrze się pieni, wystarczy kropla na umycie całej twarzy.

Nie zużyję go do końca, ze względu na to co zrobił z moją skórą... Dla mnie niewypał :(

Używa produktu od: próbka

taki sobie

Przy stosowaniu żelu trzeba brać małą ilość ponieważ inaczej trudno było mi go zmyć. Nie podrażniło mi skóry, dokładnie ją oczyszczając z zanieczyszczeń. Duża wydajność, bo trochę "męczyłam" się z żelem za nim go zużyłam. Moja skóra była delikatna po umyciu, lekko ściągnięta, ale nie wysuszona. Radzi sobie świetnie z demakijażem. Delikatny zapach. Moja cera odzyskała zdrowy blask. Najważniejsze jest to że nie zawiera mydła. Jeśli dostał się do moich oczów to one strasznie mnie potem piekły.

Za bardzo ściąga i podkreśla suche skórki.

Produkt był w zestawie z innym, na który polowałam, więc siłą rzeczy wpadł do mojego koszyka. Niestety po przeczytaniu wielu dobrych opinii miałam większe oczekiwania.

+ oczyszcza cerę,
+ wygodna buteleczka,
+ przyjemny zapach,
+ bardzo wydajny, używam od kilku miesięcy i nadal mam połowę opakowania.

- niestety bardzo ściąga i podkreśla suche skórki, konieczne jest od razu użycie jakiegoś kremu nawilżającego, który ratuje sytuację,
- kłopotliwe jest dla mnie używanie go z wodą,
- słabo się pieni,
- nie widzę, aby robił coś z trądzikiem.

Nie jestem przekonana do tego produktu.

Świetny żel

Mój nowy nabytek a zarazem absolutny hit w kwestii pielęgnacji twarzy. Kupiłam z polecenia dermatologa, zaraz po opróżnieniu półlitrowej butelki Effaclar z La Roche Posay. Choć i tamten żel był niczego sobie, Cleanance to , dla cery trądzikowej, zupełnie inna bajka. Fantastycznie oczyszcza i subtelnie nawilża, pozostawiając skórę napiętą i przyjemnie pachnącą. Polecam.

Średniak

Po stosowaniu maści Avene, (która bardzo mi pomogła w podrażnieniach i innych problemach skórnych) myślałam, że żel z tej samej firmy będzie idealnym rozwiązaniem dla mojej cery. Przeciwnie nie pomógł mi zminimalizować trądziku, zaskórników, ani jej nie nawilżył. Słowem, nic nie zrobił. Jeżeli chodzi o cenę 30-40 zł. , to wolę tego nie komentować.

Tragedia

Po trzech dniach, stosowania raz dziennie, zeszła mi skóra z twarzy. Pomimo ładnego zapachu i wygodnego opakowania, płyn bardzo mnie zawiódł. Można kupić lepsze produkty za mniejsze pieniądze...

Hm.

Nie wiem co o tym myśleć.
Mam skórę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania w strefie T i na policzkach i do tego zawsze suche skórki na nosie. Oczywiście, częściowy trądzik.
Używałam, próbowałam, podchodziłam.
Żel jest bardzo mocno oczyszczający, automatycznie po umyciu twarzy trzeba nałożyć konkretny krem. U osób które mają tendencje do zapychania, sprawa jest trudna - czyli ja. Mył tak mocno, że przesuszał. Przy nim skóra nigdy nie odpocznie, bo od razu trzeba coś na nią nałożyć i jakiś hydrożel to za mało.
Czasem lubi popiec w oczy, jeśli się tam dostanie.
Na prawdę nie wiem dla kogo to produkt.
Oprócz tego:
Ładnie pachnie, fakt.
Ładne opakowanie, nakrętka się obkręca. Wygodne dozowanie produktu. Avene ma ładną szatę graficzna, ładne te opakowania.
Ale to wszystko za mało.
Nie wiem czy ten produkt jest zły czy nietrafiony do mojego typu cery.

Idealny dla cery trądzikowej

Aktualnie zmagam się z dość mocnym trądzikiem, stosuje krem La Roche Posay effaclar duo+, moja skóra jest więc wrażliwa, przesuszająca się ale tez tłusta w strefie T.

Plusy:
-bardzo delikatny, mimo otwartych krost nic nie piecze
-piękny delikatny kwiatowy zapach
-bezpieczny przekręcany dozownik, nie ma opcji żeby się coś wylało lub połamało super na podróże
-świetnie łagodzi skórę z rana
-bardzo dobrze oczyszcza dodatkowo po demakijażu
-bardzo wydajny, gęsta konsystencja wystarczy mała kropla żelu aby umyć całą twarz
-stosunkowo tani za 200ml zapłaciłam ok.17zł (w aptece internetowej melissa, duży wybór produktów tego typu polecam)

bardzo dobrze oczyszcza

Bardzo dobry produkt w swojej cenie.
Plusy:
-cena
-dobrze oczyszcza
-wydajny
-ładny zapach
-poręczne opakowanie
-konsystencja nie za rzadka, nie za gęsta
MINUSÓW NIE ZAUWAŻYŁAM