Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Błyskawiczny efekt 6 w 1:
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 48h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB
Kompleksowy krem BB 6 w 1 przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt BABY FACE - doskonale wygładzonej skóry. Unikalna formuła intensywnie nawilża, skutecznie ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię. Odżywcza formuła z bioHYALURON PLUS COMPLEX, koktajlem witamin (A, C, E, F), kofeiną i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne idealnie wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Minerały morskie oraz AQUAPHYLINE nawilżają oraz chronią skórę przed nadmierną utratą wody. BioKolagen i Pro-Elastyna zapewniają jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Test samooceny przeprowadzony na wybranej grupie kobiet potwierdził skuteczność:
- Wyrównanie kolorytu do 90%
- Pokrycie niedoskonałości do 86%
- Intensywne nawilżenie do 95%
- Wygładzenie i rozświetlenie do 90%
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Krem BB - chce się płakać z rozpaczy.

Napędzana koreańskim BUM na delikatne, rozświetlające kremy BB czym prędzej chwyciłam ten z Eveline z półki w Rossmannie i popędziłam do kasy, aby zapłacić za niego 15zł.
Nie pamiętam kiedy go kupowałam, pamiętam natomiast moje przerażenie, gdy zamiast delikatnie kremowej konsystencji z tubki wyłoniła się gęsta, MARCHEWKOWA i obrzydliwie śmierdząca maź.
Z ciekawości nałożyłam na twarz - wyglądałam jakbym przedawkowała beta-karoten i była po 10 wizytach na solarium za dużo. Nie chciał się rozsmarować, pozostawiał smugi i podkreślał wszystkie możliwe niedoskonałości.

W opisie pisze:
"Skrót \'BB\' w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od \'Blemish Base\', nie od \'Blemish Balm Cream\', więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream"
Producentów za te kłamstwa, które wypisują na opakowaniach produktów i wciskają je potem konsumentów powinno się karać. Nigdy w życiu nie byłam tak wściekła po zakupie jakiegokolwiek produktu. Krem BB ma rozświetlać, dopasowywać się do kolorytu skóry, posiadać filtr przeciwsłoneczny - ten z Eveline nawet nie przypomina kremu. To, że "nie jest to typowy azjatycki krem" nie jest wymówką na to, że zamiast produktu do jasnej karnacji dostałam maź o wyglądzie startej marchewki.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: wyrzucone po pierwszym dniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108266].usefull || 0 }}% pomocna.

BB crem

Kupiłam ten krem bo lubię kosmetyki Eveline.
Plusy.
-konsystencja i ładny zapach
-zgrabne opakowanie
-nie zatyka porów
Minusy.
-troszkę słabo kryje ale to przecież BB.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022833].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieużywalny

Mam ten krem już od jakiegoś czasu i dzisiaj zrobiłam do niego kolejne podejście. Jak dla mnie nie ma on żadnych właściwości

- maże się, widać go a chyba z kremem bb powinno być wręcz przeciwnie
- ciemnieje
- nie nawilża
-podkreśla niedoskonałości, zaczewienienia

Jest to bardzo ładnie i szumnie opisany przez producenta bubel. Nie polecam.

Używam tego produktu od: próbuję od pół roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008739].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 4 makijaż wodoodporny

Nie jest źle, ale mogło być lepiej.

Kupiłam ten produk przez przypadek i odziwo spisał się na 80 % :)

+ dopasowuje sie do koloru mojej skóry
+ ładny kolorek
+ cena
+wydajność
+ matuje ale.. nie tak na 100% lecz nie jest źle.

- konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007743].usefull || 0 }}% pomocna.

Mały koszmarek

Dałam temu kosmetykowi 2 szanse - 2 razy zawiódł po całości.
Pierwszy raz uparłam się używać go regularnie przez dłuzszy okres, ostatecznie mimo samozaparcia rzucilam go w kąt. Drugi raz niedawno, chciałam sprawdzić, czy moje upodobania się zmieniły. Dałam spokój po 1 razie. Do rzeczy:

- Krem jest żółty, o konsystencji masła, bardzo ciężko nalożyć go rownomiernie.

- Kryje wyłącznie zdrową skorę [jakby bylo co kryć], wszelkie niedoskonalości, przebarwienia, a nawet naczynka wyłażą na wierzch.

- Koszmarny zapach

- Zero nawilżania! skóra tłusta, świeci się, a jednocześnie już po klkunastu minutach czuć ściągnięcie i wysuszenie

- Moja twarz, ze skłonnością do nadwrażiwości zareagowala na niego pięknymi suchymi, pieczącymi plamami - to podsumowalo temat, krem trafil do kosza

+ nie przychodzi mi do głowy, no może niska cena

Ogolnie mowiąc - dno i to metrów mułu. Porownalabym go do wazeliny z żołtym barwnikiem. Odradzam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: 0 [mimo samozaparcia nie dało się go zużyć, wylądowal w koszu]

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999425].usefull || 0 }}% pomocna.

Można spróbować

Nie jest najgorszy ale super też nie jest. Średniak.

Zalety:
-przystępna cena
-łatwo się go aplikuje
-lekki

wady:
-za bardzo przyciemnia zwłaszcza jeśli ktoś ma jasną cerę
-po 0k.4h złuszcza się
-trochę zatyka skórę (mogą wyjść wypryski)

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996655].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabszy od pozostałych tej firmy

Wiedziona pozytywnym doświadczeniem z dwoma innymi kremami typu BB i CC EVeline, kupiłam ten produkt w ciemno (tzn. nie czytając recenzji). Muszę przyznać, że nie jestem z niego zadowolona. Nie zauważyłam, by ten krem BB spełniał liczne obietnice z opakowania. Przede wszystkim, nie ma co liczyc na "baby face effect". Nie mam prawie żadnych problemów z cerą i efekt "baby face" jest łatwo u mnie osiągnąć, co udało się w przypadku wersji matującej 8w1 oraz CC 8w1. W przypadku tej wersji, w ogóle nie ma tego działania. Wygląda to jak tani fluid a nie krem BB. Do tego, produkt nie pokrywa zaczerwienień ani nie zmniejsza widocznosci porów a mam wrażenie, że wręcz je podkreśla. Odcień jest w miarę ok, do średniej, ciepłej karnacji- wersja "light" wygląda całkiem ok, ale nakładanie jest porównywalne z nakładaniem fluidu, czego kupując krem typu BB, chciałam uniknąć. Może i trochę nawilża, ale są lepsze produkty tego typu.

Używam tego produktu od: 3 miesiacy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991992].usefull || 0 }}% pomocna.

trudny w aplikacji, ale godny polecenia.

Z reguły nie lubię podkładów. Moim zdaniem obciążają cerę i jeżeli nie ma takiej potrzeby, to po prostu lepiej ich nie używać. Za to kremy BB uwielbiam. Gównie za ich delikatnie kryjącą formułę i matowe wykończenie.
Zakupiłam przez przypadek. Kiedy w sklepie zabrakło mojego ulubionego kremu BB z Garniera, sprzedawczyni poleciła mi właśnie Eveline. Po jej długich namowach zdecydowałam, że spróbuję (chociaż ze względu na moją wrażliwą cerę nie lubię eksperymentować z kosmetykami tego typu). Wzięłam oczywiście najjaśniejszy z możliwych odcieni. Niewyobrażalnie się zawiodłam kiedy w domu, podczas wykonywania makijażu, odcień okazał się BARDZO za ciemny. Jednak trochę się pomęczyłam i teraz wiem, że wystarczy nałożyć niewielką ilość, dokładnie go rozprowadzić, a na wykończenie przypudrować dobrze matującym pudrem. Efekt jest wtedy zadowalająco pożądany. :)
Jednym słowem z danymi kosmetykami trzeba umieć się obchodzić i właśnie Eveline do takich należy. :) Pokochałam go za zapach, konsystencję i trwałość. Polecam, ale tylko tym cierpliwym ! :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988830].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowanie

Niestety produkt nie spełnił swojego zadania... Mam jasną cerę więc wybrałam jaśniejszy odcień, który okazał się za ciemny, w dodatku - żółty. Po nałożeniu robiły się plamy. cera wyglądała okropnie, a w dodatku ciemniała jeszcze mocniej. Nie wydawał się nawilżający.
Jedyny plus to cena, ale wg mnie nawet za taką cenę NIE WARTO!
Dziewczyny z jasną karnacją - odradzam !

Używam tego produktu od: kilka prób i się rozstaliśmy
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978429].usefull || 0 }}% pomocna.

masakra !!!

Był to mój trzeci krem typu BB. Kupiłam go z wielką nadzieją i przekonałam się, że nadzieja matką głupich.
Z dwóch odcieni wybrałam jasny bo jestem troszkę blada, szczególnie zimą i niestety okazał się ciemny i do tego żółty jak kurczaczek wielkanocny.
Osoby o jasnej cerze powinny go omijać z daleka.
W skrócie:
+ konsystencja bardzo przyjemna (a\'la mus)
+ dobrze się rozprowadzi wchłania
niestety dużym minusem jest odcień i to że ciemnieje w ciągu dnia. Używałam go gdy nie wychodziłam z domu bo szkoda mi było go wyrzucić.
Zawiodłam się i mam poczucie straconych pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977519].usefull || 0 }}% pomocna.