Cece of Sweden, Creative, Styling Cherry Balm (Balsam do modelowania włosów)

Cece of Sweden, Creative, Styling Cherry Balm (Balsam do modelowania włosów)

Balsam z wyciągiem z czereśni, przeznaczony do modelowania włosów. Ze względu na właściwości nawilżające przeznaczony do włosów suchych. Odżywia i ułatwia rozczesywanie. Nadaje wyjątkowy połysk i puszystość.Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie na umyte lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

idealnie ujarzmia wlosy :)

dodalam go, wiec wypadaloby napisac recenzje :) uzywam go juz od wielu lat. jest na prawde swietny. jedyny minus to cena. kilka lat temu kupowalam go za niecale 15 zl w salonie fryzjerskim, a teraz kosztuje dwa razy wiecej. stosuje go na lekko wilgotne wlosy, ale najczesciej na suche. moje wlosy odstaja kazdy w inna strone i sa napuszone po umyciu. wystarczy troche tego balsamu i wlosy sa ujarzmione. wiadomo, ze to nie bedzie efekt jak po prostownicy, ale na prawde fajnie dziala. poza tym ma obledny zapach wisni, ale nie jest on sztuczny. uwielbiam ten balsam jeszcze bardziej po tym jak zrezygnowalam z szamponow, odzywek i masek z sylikonami. jakiegos nawilzenia czy poprawy kondycji wlosow nie zauwazylam, ale nie oczekuje tego. do regeneracji wlosow mam oleje, maski i inne rzeczy. co jest dla mnie bardzo wazne nie obciaza on wlosow, a mam do tego tendecje. nawet jesli za duzo naloze to wlosy nie sa sklejone.