Biopur, Purifying Cleansing Crystal Gel

Biopur, Purifying Cleansing Crystal Gel

Delikatny żel do mycia twarzy, skutecznie usuwa makijaż respektując naturalną równowagę skóry. Pomaga uregulować wydzielanie sebum, delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka dzięki zawartości AHA. Rezultatem jest doskonale oczyszczona, zdrowa i świeża skóra.

Cud, miód, orzeszki:D

Dawka luksusu i pielęgnacji już na etapie mycia. Skóra jest mięciutka, gładziutka, a przede wszystkim dobrze oczyszczona. Używa się go niezwykle przyjemnie. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że już po tygodniu stosowania cera jest widocznie jaśniejsza, promienna, a koloryt się wyrównał - zniknęły drobne zaczerwienienia. Co prawda cena może odstraszać, ale warto poszukać jakiejś okazji i wypróbować Crystal\'a.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Coś, co lubi moja skóra

Zacznę od tego, że moja cera jest bardzo wymagająca, produkt musi dobrze oczyszczać i nie podrażniać. Nie powiem, długo wahałam się przed zakupieniem tego żelu (wiadomo, cena), jednak nie żałuję. Cera znacznie się uspokoiła, zaczerwieniena stały się mnie widoczne, co do oczyszczania: tutaj tez nie mogę narzekać, cera stała się jaśniejsza i bardziej promienna. Innych właściwości jak likwidowanie krostek czy zaskórników nie zauważyłam.
\\nMinus: cena. żel starczył mi na niecałe dwa miesiące, więc musiałabym wydawać krocie, żeby regularnie go kupować. Jednak sporadycznie - dlaczego nie.
\\nPorównałabym go z dużo tańszym Effaclarem z La Roche Posay.

Rewelacja

Jest to najlepszy produkt jaki mialam do tej pory jezeli chodzi o mycie twarzy.Juz po pierwszym zastosowaniu moja twarz wygladala promiennie bylam oszolomiona a naprawde jestem bardzo wymagajaca .mam tlusta cere sklonna do podraznien i przesuszenia do tego podatna na wypryski wszelkiego rodzaju.Slicznie pachnie extra oczyszcza i likwiduje wagry i wszelkie niedoskonalosci,bardzo wydajny.Wczesniej urzywalam Clinique , Vichy ,to musze stwierdzic ze wymiekaja przy Biothermie

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Rewelacyjny

Jeden z niewielu żeli do mycia twarzy, który nie ściąga mi skóry, nie podrażnia i świetnie usuwa makijaż! No i oczywiście rewelacyjnie oczyszcza pory! Efekt - zero zaskórników, skóra o niebo gładsza!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Bardzo dobry żel do mycia twarzy. Nie wysusza, nie zostawia efektu ściągania, doskonale oczyszcza. Musze przyznać że pomógł mi w oczyszczaniu gdy pewna baza bardzo zapchała mi pory.

Do minusików zalicze jedynie słabą wydajność.. :o Ładnie się pieni ale mam wrażenie że znika szybciej i zdecydowanie szybciej go zuużywam niż inne żele do mycia twarzy.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo dobry

Dobrze się pieni, przyjemnie świeżo pachnie, jest wydajny.

Używam z całą serią i nie wysuszył mojej mieszanej buźki.
Dobrze oczyszcza i zwęża pory. Nie podrażnia wrażliwej cery. Polecam.

Używam tego produktu od:pół roku

przyjemny

Jedyny kosmetyk z tej serii, ktory okazal sie wart uwagi :)

Plus za duza wydajnosc, delikatnosc i dobre oczyszczanie.
Wystarczy niewielka ilosc zelu, zeby wytworzyc pianke, ktora pokryje i oczysci cala twarz.
Zel dobrze sie spisal i nawet polepszyl stan mojej cery.

Moze kiedys skusze sie na niego ponownie.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno

perfekcyjny

Jak dla mnie najlepszy, bylam juz zachwycona vichy, ale ne do konca, mydelko clinique jest swietne i najbardziej wydajne z nich wszystkich, ale ten żel to faworyt dla mnie mam mieszaną cerę i nie uzywam slabiutkich kosmetyków, grunt to super oczyszczenie, a pozniej martwie się o nawilżanie i ten kosmetyk oczyszcza perfekcyjenie.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Jak dla mnie ok

A ja bardzo lubię ten żel. Mała ilość wystarczy , żeby pokryć pianą całą twarz. Lekko ściąga, ale to przecież żel oczyszczający, więc dziwne byłoby, gdyby dawał supernawilżający efekt. Najważniejsze jest dla mnie to, że w połączeniu z peelingiem mechanicznym i żelem cethapil żel ten sprawił, że pory na moim nosie, z którymi toczyłam walkę na śmierć i życie, wyraźnie się zmniejszyły i naprawdę są prawie niewidoczne!! W moim przypadku jest to niemal rewolucja i za ten rewolucyjny efekt zdecydowanie cztery gwiazdki. Nie wiem czy kupię jedynie dlatego, że chcę spróbować peelingu z tej serii, którego przez ostatnie 2 msce nie udało mi się na terenie całego Krakowa dostać. jeśli nie znajdę-ten żelik na pewno wróci na moją półkę.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nie taki zły

Żel jak żel, nic specjalnego ale też nie jest najgorszy, zapach mi sie podobał, owszem trochę męski ale mi to akurat pasowało, czuć po nim odświeżenie twarzy, odrobinkę przesusza skórę a jeśli jeszcze przetrze się nią tonikiem i nałoży krem z serii to przy mieszanej cerze rzeczywiście niektóre partie mogą być przesuszone. W porównaniu z tonikiem i kremem mało wydajny gdyż jako jedyna część z zestawu już mi się skończył. Raczej już go nie kupię po raz kolejny gdyż znam lepsze.

dobry

żel w przeciwieństwie do toniku jest dobry.

+dokładnie oczyszcza twarz
+usuwa makijaż, gdy nie ma się pod ręką oreparatu do demakijażu
+ daje uczucie orzeźwienia
+wg mnie wydajny
+ nie sciąga, nie wysusza

Jeden z lepszych żeli do twarzy bez peelingujących granulek.

Używam tego produktu od:roku

A ja lubię

Lubię ten żel - mi zapach całej tej serii bardzo odpowiada, żel bardzo dobrze się pieni i świetnie oczyszcza. Absolutnie nie wysusza skóry - dlatego właśnie go polubiłam. Niestety nie jest zbyt wydajny co w połączeniu z ceną jest zdecydowanie minusem. Skóra jest oczyszczona, nie ściągnięta, choć usuwać nim makijażu bym się bała - zawsze najpierw mleczkiem. Mimo wszystko znacznie bardziej wolę piankę Biopur - jest wygodniejsza w stosowaniu i o wiele bardziej wydajna.