Kod Młodości, Rozświetlacz w kremie

Kod Młodości, Rozświetlacz w kremie

Cena już od 36,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Więcej blasku. Więcej młodości! Kilka kropel - skóra wyraźnie nawilżona i bardziej promienna.
Dział Badań Naukowych opracował Lumi-Gen, niezwykłe połączenie 4 wyjątkowo skutecznych aktywnych składników biologicznych, znanych na całym świecie.
Witamina B3 - ma działanie przeciwzapalne, walczy ze szkodliwym wpływem promieniowania UV, zmniejsza obecność melaniny w hiperpigmentacyjnych partiach skóry.
Procysteina - ma działanie przeciwulteniające.
Witamina C - ma działanie przeciwulteniające.
Cell-kit - zawiera wyciąg z orzecha. Poprawia jakość procesu różnicowania komórek naskórka, przyczynia się do regeneracji i nawilżenia skóry.
Unikalny składnik - płynne srebro blaszki srebra ukryte w transparentnym olejku wyrównują powierzchnię skóry i powlekają je lustrzaną warstwą, aby odbijała światło i wyglądała na pełną blasku.
Po 1 tygodniu stosowania - skóra bardziej jednolita. Przebarwienia powstałe pod wpływem szkodliwego działania promieni słonecznych i starzenia się skóry stają się mniej widoczne.
Po 1 miesiącu - przebarwienia widocznie zredukowane. Skóra jednolita i bardziej promienna.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 36

Napisanych recenzji: 753

bdb

Kremu uzywam prawie codziennie, pod makijaż.
Bardzo szybko sie wchlania, nie roluje. Nie wysusza skory ani nie przetluszcza. Naprawde super. Wydaje mi sie ze nie ma zapachu, lub slaby dla mnie moglby byc intensywniejszy.
Polecam, warto kupic, nie wiem czy wyrownuje koloryt, byc moze.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949838].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 15

Napisanych recenzji: 113

Tragedia...

Tyle pozytywnych opinii to się skusiłam, niestety u mnie nijak się sprawdza :( ...

- opakowanie nie powala, ot taka buteleczka (wcale nie tak ładna jak na wyretuszowanym zdjęciu powyżej ;) ) z tandetnym przyklejonym napisem ale nie opakowanie przecież najważniejsze a to co w środku:

- perłowa konsystencja kremu o dziwnym zapachu
- bardzo lekki, jak dla mnie za lekki, za mało treściwy
- po jego użyciu na buzi miałam tandetną perłową poświatę, wyglądałam nie świeżo a po prostu niezdrowo
- najgorsza wada: roluje się niemiłosiernie i za to nie ma przebaczenia :)
- redukcja przebarwień? Wolne żarty :D
- zero efektu wygładzenia

Tak naprawdę zostałam kosmetykiem z którym nie mam co zrobić. Jedyny plus? Kupiłam na promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816987].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 94

ok

Polubilam ten produkt, jednak nie do konca spelnia swoje obietnice.
Dobrze nawilza, ma cudowna konsystencje, szybko sie wchlania, buzka po uzyciu jest ladnie rozswietlona i gladka w dotyku. Produkt zamkniety jest w estetycznym opakowaniu z pompka i jest naprawde bardzo wydajny.
Niestety nie zauwazylam zeby zmniejszal przebarwienia, chociaz zuzylam juz cale opakowanie. Mimo tego, nie byly to pieniadze wyrzucone w bloto.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797215].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 91

miła buzia !

To ocena na podstawie 5-6 próbek kremu, które kupiłam po dobrych opiniach mojej siostry, bo mamy podobne cery i te same kosmetyki nam służą.\\\\nMam cerę suchą, ale bardzo zadbana i odzywioną, lekkie przebarwienia ( a moze tylko ja je widzę), tak czy inaczej kremu uzywam jedynie na noc (nie ma tez filtra), bo traktuję go bardziej jako serum, chciaz jak na serum, na który powinno się coś zankładać to ten mam wrazenie, ze juz więcej nic nie potrzebuje, cera wygładzona i rozjasniona, do tego calkiem przyjemnie nawilżona.\\\\nTo tańszy odpowiednik Lancome Genifique, pewnie z tej samej fabryki skoro Lancome nalezy do koncernu Loreala.\\\\nPodsumowujac bardzo go polubiłam, wazne jest systematyczne stosowanie.\\\\nCena dość wysoka, ale biorac pod uwagę ciagłe promocje w Rossmanie to zapoluję na niego.\\\\n\\\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777216].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 12

Kosmetyk który kupię ponownie

Kosmetyk jest bardzo wydajny, mam go już ok 4 miesiące. Wystarczy dwa razy nacisnąć na pompkę.
konsystencja "żelowa" mi odpowiada, świetnie się wchłania.
Ale to co najważniejsze - moja skóra stała się ładniejsza i ja to zauważyłam i znajomi którzy stwierdzili że wyglądam promiennie.
Zapach nie przypadł mi do gusty, ale nie przywiązuję do zapachów większej wagi.
Szkoda tylko że cena jest tak wysoka. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749437].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 84

Napisanych recenzji: 632

a ja lubię, mi robi ładnie i dobrze:)

Mam fioła jak chodzi o rozświetlanie cery, przyznaję, ale jako posiadaczka suchej skóry i starsza pani mam powody;).
Dla mnie jest to Idealist Even Skintone Illuminator EL dla mniej zamożnych i ... wcale nie gorszy, za to dużo lepiej znoszony przez moją skórę:

+ śliczna buteleczka, bardzo przy tym wygodna, pompka niezawodna (opukać)

+ konsystencja lekka, delikatna, łatwo się wchłania, ma cieszący oko wygląd - jest perłowo-opalizująca

+ bardzo wydajna - 1-2 naciśnięcia pompki, czyli -2 niewielkie kropelki starczają na twarz

+ twarz jest gładka, z lekkim, zdrowym połyskiem, taki jak to nazywają \'dziecięcy glow\' (efekt bardzo podobny o tego w moim aktualnie kultowym podkładzie L\'Oreala Lumi Magique), lekko śliska, ale w tym dobrym znaczeniu

+ mimo używania na niego kremu efekt pozostaje, a po dołożeniu ww. podkładu jest bajka: zdrowa, wypoczęta, naturalnie wyglądająca cera - moja skóra chyba dawno tak nie wyglądała

+ zapach jest taki sobie, ale na szczęście bardzo szybko znika

Minusów poważnych jakoś nie widzę, cena za przyjemność używania i efekt zupełnie przyzwoita, a porównując do ww. specyfiku EL, to właściwie darmo:D

Używam tego produktu od: 3 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[705593].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 68

Bardzo dobry.

Kupiłam rozświetlacz w Rossmannie, kiedy była promocja -50%ceny czy jakoś tak. I to jest bardzo wazna informacja w tej recenzji.

Buteleczka bardzo ładna, cięzka, szklana ze sprawnym aplikatorem. Nic się nie zacina, nie wysycha, nie robią się suche gluty u wylotu.
Wystarczą 2 pompnięcia, żeby uzyskać ilość kremu potrzebną do nalożenia na twarz i szyję. Bardzo wydajny.
Konsystencja bardzo miła, kremowo-żelowa. Kolor lekko perłowy, jasny. Zapach delikatny, subtelny, zaraz znika. Łatwo się nakłada, ma fajny poślizg.
I teraz najwazniejsze: dzialanie. Moim zdaniem działa tak jak powinien dzialaś rozświetlacz, tzn rozświetla. L\\\'Oreal może mi pisać o witaminie Cg, Cell Kitach i innych lustrzanych warstwach ze srebra - to tylko rozświetlacz. Ok, jest na tyle dobry, że używałam zamiast kremu na dzień (rozświetlacz+korektor=cały makijaż). Skóra jest dobrze nawilżona, rozświetlona, wypoczeta, promienna. Nie sądzę, żeby w jakikolwiek sposób wpływał na hiperpigmentację. Ale też i nie przyspiesza przetluszczania cery, nie robi pryszczy - jest to po prostu dobry rozświetlacz, który mogłabym polecić.
Mogłabym, gdyby nie cena z kosmosu. Jest stanowczo za wysoka. Z tego też powodu będę czekać na promocje, ale nie jakoś z utęsknieniem. Nie będę na niego polować. Jak się trafi, to może kupię. Jak nie - podobny efekt można osiągnąć czymś innym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[684102].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 49

Bubel

Kupiłam pod wpływem impulsu za granicą razem z kremem kiedy w polsce jeszcze nikt o tym nie słyszał myśląc początkowo że to serum do twarzy hehe tak było napisane na opakowaniu ;) i jedyne co mi się w tym specyfiku spodobało to przepiękny zapach i na tym koniec.
-Nie nawilża
-Nie poprawia wyglądu skóry
-Nie redukuje przebarwień( delikatnych)
-Twarz świeci się niemiłosiernie po tym dziadostwie mimo tego że jestem posiadaczką suchej skóry
-Strasznie zapycha pory
-Spowodował pogorszenie a nie polepszenie cery
-Kosmiczna cena
Raz się nabrałam i nigdy więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[665659].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 69

Narazie najlepszy ze wszystkich jakie miałam

Bardzo dobry rozświetlacz,wspaniały na lato,odkąd go używam nie mam problemów z rozszerzonymi porami,nic mi nie wyskakuje a moja cera jest idealna,koloryt został wyrównany ,buzia gładziutka jak u pań z reklam w tv.i to bez podkładów pudrów i innych badziewi,jedyny minus to cena ale warto upolować na promocji ,ja na pewno kupię ponownie.Produkt jest bardzo wydajny.Używam tego produktu od: 19.05.2012Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego - 30 ml

jest 17.05 .2013
własnie skończył się mój ukoczany Loreal Kod młodości
zimą używałam mniej wiadomo cera potrzebuje czegoś bardziej tresciwego,teraz na wiosnę wracam do niego,skonczyło mi się poprzednie opakowanie które miałam rok na szczęście w Suprpharm akurat jest na niego promocja więc udało mi się kupić za niecałe 40zł.NADAL POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[665596].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 1043

Jak to L\'Oreal

Kosmetyki rozświetlające bardzo lubię, natomiast L\'Oreal\'a nie lubię. O ile kampanie reklamowe są świetne, same kosmetyki są bardzo słabe, mają nieciekawy skład i znikome działanie.

Ten kosmetyk otrzymałam w formie licznych próbek i postanowiłam zrobić wyjątek, wypróbować, sprawdzić, w jaki sposób zadziała.

Minęło kilka tygodni i nic. Samo stosowanie produktu nie jest przyjemne- konsystencja lejąca, nierówna, półpłynna, dziwna.

Zapach- delikatny i neutralny.

Działanie- fatalne. Akurat miałam kilka dni wolnych w domu, więc niewiele osób mnie widziało, kiedy stosowałam to \'dzieło sztuki kosmetycznej\'. Twarz świeci jak latarnia, wrażenie niezdrowo spoconej i rozgorączkowanej buzi utrzymuje się przez cały dzień.

Nie wiem, czego " oni" tam dodali, ale praca gruczołów łojowych ruszyła z miejsca i przypomniało mi się gimnazjum;)

Smarowałam twarz, na to nakładałam filtry UV i makijaż, jak wspomniałam, krem- nie krem powoduje niezdrowy blask na mojej twarzy. Dodam, że mam cerę normalną i bardzo zadbaną, co wspomniany rozświetlacz psuje w sposób niesamowity.

Omijać z daleka.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kilka mniejszych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[662685].usefull || 0 }}% pomocna.