Biolage Exquisite Oil, Replenishing Treatment (Olejek odbudowujący do włosów)

Biolage Exquisite Oil, Replenishing Treatment (Olejek odbudowujący do włosów)

Uniwersalna formuła z trzema orientalnymi olejkami (moringa, arganowym i makadamia) uwydatnia piękno wszystkich rodzajów włosów, zapewniając długotrwały połysk oraz ochronę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Nie obciąża. Odpowiedni zarówno dla włosów delikatnych, jak i przetłuszczających się.

Może być

Kupiłam ten olejek podczas wizyty u fryzjera.Mam bardzo zniszczone włosy.
Mimo, że produkt ma mnóstwo pozytywnych recenzji u mnie sie nie sprawdził.
Ładnie pachnie, ma przyjemna konststencje, wygładza włosy.Ale o żadnej odbudowie nie może byc tu mowy.

Jest dobry, ale bez rewelacji

Zakupiłam ten olejek po przeczytaniu pozytywnych opinii. Od dawna używam jedwabiu po myciu włosów i postanowiłam spróbować czegoś innego, a jako, że mam fioła na punkcie włosów, bardzo się przygotowałam do zmiany:) Po długich poszukiwaniach zamówiłam ten olejek. Kosztował ok. 20 zł, ale butelka jest wydajna więc nie jest to wygórowana cena.
Dozowanie odbywa się za pomocą pompki, co uważam za bardzo wygodne - musimy tylko sprawdzić jaka ilość pompek będzie dla nas odpowiednia, aby włosy nie były zbyt obciążone (dla mnie 3 - mam średniej długości włosy).
Butelka jest ładna i widać ile płynu już ubyło.
Olejek posiada ładny zapach, konsystencja nie jest zbyt ciężka. Używałam go po myciu głowy, na mokre włosy, próbowałam także po wysuszeniu, a przed prostowaniem. No i cóż... oczywiście włosy są gładsze, łatwiej się rozczesują...ale niestety moje wysokoporowate kłaki dalej się plączą i puszą..:) Na pewno zużyję buteleczkę do końca (a mimo mycia włosów co drugi dzień olejku nie ubyło zbyt dużo), ale nie wiem czy nie będę dalej szukać czegoś innego.

Kropka nad "i".

Oj, ile to ja już się naszukałam kosmetyków, które wygładzą włosy i jednocześnie ich nie przetłuszczą.
I zrobią to w sposób "zdrowy i trwały ", a nie tylko i wyłącznie "wizualny i chwilowy".

+ atrakcyjne opakowanie z grubego plastiku, które nie wyślizguje się z rąk
+ sprawna pompka dozująca odpowiednią ilość produktu
+ przyjemny zapach, delikatny, lekko słodki, osobiście wyczuwam gardenię, olejek arganowy , ylang-ylang, nutę oliwy, herbatę białą, melona, kwiat dzikiej róży
+ przyjemny skład
+ formuła lekkiego olejku, delikatnie silikonowego, łatwo się rozprowadza
+ nie obciąża włosów!!!
+ wygładza i nabłyszcza
+ pielęgnuje i robi coś dobrego dla struktury włosa, scala końcówki, nawilża je, uelastycznia
+ wydajny
+ duża pojemność, jak na produkt tego typu

+/- cena, w drogeriach internetowych można go kupić za ok. 30 zł

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Bardzo fajny produkt.

Bardzo dobry produkt. Wspomógł moje włosy (suche i zniszczone) po wakacjach. Dobrze regeneruje, wygładza. Nie czuje, aby zostawiał zapach na włosach. Można go dodawać do masek i odżywek błyskawicznych. Problemem jest dla mnie jednak wyważenie odpowiedniej dawki olejku. Łatwo przesadzić i wtedy włosy szybko się przetłuszczają. Lepiej nałożyć odrobinę na końce po umyciu i później trochę, gdy włosy będą suche. Osobiście bardziej lubię wersję różową, ale tej niczego nie brakuje.

Przyjemny

Olejku używałam jakiś czas temu, ale bardzo miło go wspominam. Kupiłam go za około 35 zł w sklepie fryzjerskim, ale cena nie jest zbyt wygórowana biorąc pod uwagę wydajność - wystarczył mi na pół roku. Stosowałam go po myciu, dwa razy w tygodniu, około dwie pompki na całą długość.

Plusy:
+nawilża, choć ciężko to ocenić, ale odnoszę takie wrażenie
+wygładza, likwiduje puszenie, dyscyplinuje, uelastycznia
+przyjemny zapach
+wygodne opakowanie - pompka, plastikowe - można łatwo rozciąć, gdy się kończy
+wydajność

Minusy:
-cena, jest wiele tańszych zamienników
-dostępność - ciężko do dostać stacjonarnie

Polecam wypróbować, jeśli będę miała okazję to kupię sobie jeszcze ten różowy, bo nie lubię kupować dwa razy tego samego kosmetyku, w drogeriach jest taki duży wybór ;).

świetny produkt

kupiłam go na allegro za ok 30 zł. było to jakiś rok temu i od tego czasu używam go praktycznie po każdym myciu włosów.. jest więc szalenie wydajny, bo z racji tego, że nie obciąża moich cienkich włosów - zdecydowanie go sobie nie żałuję.

właścicielki cienkich włosów wiedzą jakim problemem jest znalezienie odpowiednich kosmetyków, które skutecznie działają, a nie obciążają. ten olejek jest właśnie do takich włosów stworzony. nie ma tego problemu jak wieloma innymi olejkami/serami - pół pompki za mało, cała za dużo bo włosy są tłuste...

przede wszystkim pięknie wygładza, nabłyszcza, odżywia, nawilża, powoduje że włosy są elastyczne. nie obciąża, choć jak wiadomo przesada nie jest wskazana.

doprowadził do tego, że najczęściej rezygnuję z odżywek i masek... myję włosy szamponem, a później na mokre/wilgotne włosy wmasowuję sporą jak na tego typu produkt ilość, bo 2 lub 3 pompki. mam włosy sięgające łopatek, olejek nakładam na 2/3 długości, czasem nawet na koniec niemal suchą dłonią (z odrobinką olejku) masuję włosy u nasady i.... kompletnie nie są tłuste. zdarza się, że po wyschnięciu włosów odkładam jeszcze jedną pompkę.

włosy są w świetnym stanie. zdecydowanie lepszym niż gdy stosowałam inne serum (a próbowałam wielu) + po każdym myciu maskę/odżywkę.
błyszczące, miękkie, elastyczne, bez żadnych rozdwojeń, a do tego puszyste i ładnie pachnące olejkiem.

Świetny

Świetnie sprawdza się jako produkt do zabezpieczania włosów. Ja głównie w takiej formie go używam. Włosy po użyciu są mięciutkie, lśniące, sypkie. Co bardzo ważne dla moich cienkich włosów-nie obciąża. Oprócz tego nawilża, ułatwia rozczesywanie i wygładza włosy. Nadaje się do używania zarówno na włosy suche jak i mokre. Konsystencja jest bardzo przyjemna, tak samo jak zapach. Wydajność również na duży plus. Można go używać również w połączeniu z maską lub aplikować na włosy kilka kropki przed myciem.

Używam tego produktu od: Używam od połowy roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte opakowanie

Moje włosy go uwielbiają!

Olejek Matrixa to mój ulubiony produkt do zabezpieczania końcówek. Pod tym względem naprawdę dobrze się sprawdza, do tego wygładza włosy i bardzo ładnie pachnie. Używany w ten sposób jest bardzo wydajny. Ogromnym plusem jest też to, że w ogóle nie obciąża! Zanim go poznałam, próbowałam zabezpieczać końcówki czystymi olejami naturalnymi, jednak za bardzo tłuszczą one moje włosy

Z kosmetycznego skąpstwa nie używam go raczej do olejowania włosów przed myciem, gdyż wtedy 92ml pewnie jednak zniknęłyby dość szybko.

Cena odpowiednia do jakości, dostępność w internecie bardzo dobra (a pewnie i stacjonarnie go sprzedają). Jak dla mnie produkt bez wad. :)

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Dobry do stylizacji, genialny do pielęgnacji!

Olejek dobrze sprawdza się w roli wygładzania i nabłyszczenia, daje efekt zdrowych włosów. Polecam smarować nim włosy po prostowaniu! Ale ostatnio zachciało mi się dodać go do mojej maski do włosów.... wow! Przedtem po zmyciu maski i wysuszeniu włosów efekt mnie nie zachwycał, były puszyste i w górnej warstwie pokręcone, coprawda były w lepszej kondycji ale nie były "fajne", ale po dodaniu olejku, włosy były miękkie, łatwo się układały i były bardzo nawilżone. Poza tym olejek jest bardzo wydajny, używam go od ponad roku cżesto codziennie, a jestem w połowie buteleczki.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Mój KWC!

plusy:
+ obłędny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ nawilża
+ wygładza
+ nabłyszcza
+ nie obciąża
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie przetłuszcza
+ nadaje się zarówno na mokre włosy jak i na suche
+ pozostawia delikatny zapach

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
+ wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

mój nr 1

używałam już olejków z wielu firm. O tym w sumie przeczytałam przez przypadek i zamówiłam na allegro w ciemno, nie czytając nawet opinii.
To jest mój nr 1. Jest mega wydajny, nie obciąża włosów mimo iż zdarza mi się go stosować czasem i codziennie - moja włosy są niestety zniszczone i przesuszone - wygładza i poprawia ich wygląd - są zdrowe i lśniące. Ułatwia rozczesywanie - mam długie włosy i nie każdy olejek/odżywka/maska były pomocne.
Cena dla mnie jest do przyjęcia - płaciłam około 27 zł na allegro - za taką jakość moim zdaniem naprawdę warto.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Bardzo dobry

Olejek do włosów jak prawie każdy- silikony i trochę olejków ;)
Spełnia swoje zadanie- wygładza i czyni włosy delikatnymi. Jest bardzo wydajny.
Cena nie jest wysoka jak na taką pojemność- w przeliczeniu na mniejsze, drogeryjne produkty wychodzi bardzo korzystnie.
Buteleczka miła dla oka.
Nie wiem czy kupię ponownie bo lubię zmieniać olejki a ten na pewno starczy na długo.