Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fusswohl, Intensiv Creme (Intensywny krem do pielęgnacji suchej skóry z gliceryną i woskiem pszczelim)

Intensywny krem z mocznikiem dostarcza pielęgnacji stopom o bardzo suchej skórze. Dzięki połączeniu właściwości gliceryny oraz wosku pszczelego spękane i nadwyrężone stopy otrzymują pielęgnację i odzyskują miękkość i sprężystość.

Wow!

Miałam styczność z wieloma droższymi oraz tańszymi kremami (chyba jednak nie tak tanimi jak ten powyższy!). Wszystkie były względnie poprawne. Ostatnio wykończyłam mój zapas kremowy i korzystając z Rossmannowskiej promocji (a także z pomocy recenzji wizażowych) kupiłam ten kremik. Nie liczyłam na cuda. A cuda się dzieją! To chyba dopiero piąty dzień użytkowania, a moje stopy są w takim stanie w jakim dawno nie były. Idealnie nawilżone i miękkie "w dotyku"! Polecam po stokroć! To chyba HIT!

Plusy:
- bardzo poręczna tubka, nieco chropowata - nie wyślizguje się z rąk
- świetna, lekka formuła balsamu (delikatny, nietłusty, niepozorny krem)
- nie pozostawia tłustego filmu, bardzo szybko się wchłania
- wydaje się dość wydajny, niewielka ilość wystarcza by pokryć skórę
- całkiem przyjemnie pachnie
- dostępność
- cena (w promocji zapłaciłam 3 lub 4 złote - bez promocji max 2 złote więcej)
- no i najważniejsze - DZIAŁA!

Minusy:
- brak!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518246].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Spełnia wszystkie kryteria - nawilża, zmiękcza, a do tego ładnie pachnie. Jest bardzo wydajny i wystarczy smarować nim stopy tylko na noc, żeby rano były w dobrej kondycji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435851].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Jak prawie każda z nas - zapominam o stopach i dopiero jak są suche i popękane zaczynam działać. Wydawałoby się, że przy takim stanie potrzeba co najmniej tygodnia intensywnej pielęgnacji skarpetkami złuszczającymi, albo wylegiwania godzinami w nabalsamowanym stopach, natomiast mi wystarczą trzy dni, alby stopy były znów gładkie i miękkie. Wystarczy, że zaaplikuje go w raz w ciągu dnia i raz (nieco więcej) na wieczór. Jestem zaskoczona jak krem, który w promocji kosztuje 3,50zł (!) jest tak rewelacyjny.
Ma przyjemny, delikatny zapach, lejącą konsystencję, która szybko się wchłania (jak na krem do stóp). Trudno stwierdzić mi wydajność, bo nie używam go codziennie.

POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380106].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

Najlepszy

Uratował moje stopy po niszczącym bliskim spotkaniu z maską złuszczającą l'biotica. Stopy zamiast gładkie jak u niemowlaka były szorstkie jak ściana... Byłam załamana. Krem okazał się strzałem w 10. Jest tani, bardzo wydajny i przede wszystkim skuteczny. Dwa tygodnie intensywnego wcierania kremu w stópki i skóra już powoli dochodzi do siebie. :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367876].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię to

produkty Fusswohl - a zwłaszcza kremy do stóp są super. Co prawda nie mam wielkich problemów ze stopami - od kremu oczekuję nawilżenia - i ten krem to robi. ma fajną konsystencję i dobrą cenę. Wart wypróbowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261581].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok.

Plus za wygodne opakowanie, tubka jest na tyle miękka, że bez problemu można zużyć końcówkę.
Pachnie przyzwoicie, dużo lepiej niż mój poprzedni krem, jest wydajny. Nie zauważyłam jakiegoś spektkularnego nawilżenia, ale nie mogę powiedzieć, że nie zrobił nic. To może być też kwestia tego, że mam stopy w dobrym stanie, nie potrzebują intensywnej pielęgnacji. Wydaje mi się, że efekt będzie dużo bardziej widoczny w przypadu stóp zniszczonych.
Na pewno kupię, jeśli zajdzie taka potrzeba, szczególnie za taką cenę ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248938].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoity

Całkiem przyzwoicie działajacy produkt.
Stosuje go na noc, aplikuje dosc solidna ilosc i pozostawiam do wchłoniecia.
Nawilza, wygładza, zmiekcza stopniu zadowalajacym.
nie do konca radz sobie z moja okropna skora na pietach ale trzeba przyznac ze mało ktory krem to robi, oraz to ze za tak smieszne pieniadze jest to kosmetyk wart polecenia.
Ładnie pachnie, jest wydajny, łatwodostepny.
Ma naprawde dobry skład.
Odkupie nie raz.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: skonczyłam 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089411].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

Krem ma przyjemny zapach, dobrą konsystencję, niską cenę. Przy częstym stosowaniu stopy są bardziej nawilżone i gładkie. Mógłby trochę szybciej się wchłaniać, ale ogólnie jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051791].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

-tani
-bardzo ładny skład
-wydajność przeciętna, ale biorąc pod uwagę cene jest ok
-śliczny zapach
-konsystencja jest w sam raz, krem dobrze rozprowadza się na stopach i szybko się wchłania
-po czasie stopy faktycznie są gładsze i nawilżone -widać to zwłaszcza na piętach
Polecam serdecznie :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036092].usefull || 0 }}% pomocna.

extra

Świetny krem! Jeśli są mocniejsze to chciałabym wiedzieć które. By uzyskać fajktyczne zmiękczenie stóp kremuję na noc, folia i skarpeta. Zastosowany doraznie szybko radzi sobie ze spierzchnięciem pięt i suchą skórą. Ma meega przyjemny miodowy zapach, jest fajnie tłuściutki ale nie za tłusty. Stosuję go także do rąk. Cena w promocji smieszna, ok 3,5zl

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034227].usefull || 0 }}% pomocna.