Passion Dance Body Spray (Perfumowany dezodorant do ciała)

Passion Dance Body Spray (Perfumowany dezodorant do ciała)

Perfumowany dezodorant do ciała z kategorii kwiatowo-chyprowej z serii Passion Dance.

Cena: 23,90zł/ 75ml

Dawno dawno temu..

Kupiłam ten Body Spray i męczyłam go całe wieki aż w końcu dałam babci. Mnie osobiście nie przypadł do gustu. Bardzo intensywny zapac
przypomina perfumy dla starszej, zadbanej kobiety koło 65-70 roku życia. Ogólnie nuta zapachowa dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Nie polecam. Zapach ostry i mdły, kojarzy mi się z perfumami mojej babci. Nadaje się dla dojrzałych kobiet które lubią słodki i mocny zapach perfum. Trwałość zerowa, na pewno nie kupiła bym wody toaletowej.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecały 75ml

na codzień:)

A ja go bardzo lubie:) Mam ten dezodorant od bardzo długiego czasu, na początku stał sobie wśród reszty kosmetyków i sie jakoś nim nie interesowałam aż w końcu z braku laku czemu nie:D

Plusy:
+zapach dla mnie super bo delikatny, taki właśnie na codzień do pracy, szkoły;
+przystępna cena;
+wydajność;
+opakowanie;
+długo sie utrzymuje:);

Minusy:
NIE MA!!!:D

Nic dodać, nic ująć:)

Używam tego produktu od:rok.
Ilość zużytych opakowań:1.

Taki sam jak woda toaletowa ;/

Nie będę się zbytnio rozpisywać, bo dodałam już obszerną recenzje odnośnie wody toaletowej z tej samej linii.
Co najwyżej powtórzę się: zapach ostry, gorzki , według mnie nie nadający się dla kobiety.Dezodorant niczym nie różni się od wody, "pachnie" dokładnie tak samo.Oddałam go w prezencie kuzynce po jednym psiknięciu.Uff, jak się cieszę że wygrałam go w konkursie , a nie kupiłam go, bo nie darowałabym sobie wydania pieniędzy na coś takiego.Nie!!!

Używam tego produktu od:kiedyś tam dawno temu
Ilość zużytych opakowań:jedno psiknięcie

Avon Mark - relacja

towcale nie ten zapach.

Bardzo lubie perfumowane deo z Avnu. Pur Blanca,Perceive itp-to to co lubie. Przyszedl czas na Passion Dance. Na poczatku wydal mi sie dziwny ale pozniej... dno. Cos mi sie zdae ze ten zapach wcale nie wyszedl tworca. Zero kompatybilnosci z woda PD. Tego zapachu akurat niepolecam ale inne perfumowane deo jak najbardziej.

Używam tego produktu od:skoczylam w 2miechy.
Ilość zużytych opakowań:1 cale

porażka

W dezodorancie najwazniejszy jest zapach, a ten zwala z nog...dosłownie. Niestety, w negatywnym sensie. Zapach jest tak ciężki i pudrowy, ze nie sposób go zniesc na skórze. Pachnie oczywiscie inaczej niz w katalogu (pocieranie nadgarstkiem), ale to normalne w Avon. Moze byc idealny dla osiemdziesiecioletniej babci, bo własnie starsze kobiety tak pachną. Smierdzi jak zakupiony na targu we wcczesnych latach 90. Ohydztwo. To pierwszy kosmetyk Avon, który zwróciłam - natychmiast.
Nie chcę nikogo urazić, ale zapach dla starszych pudernic.

taki sobie

Kupiłam go już drugi raz ale coś przestało mi w nim pasować i jestem pewna że dostałam produkt z innej gorszej taśmy.Po pierwsze zmnienił zapach! Stał się cieżkawo-pudrowy. Więcej w nim kwiatów niż charakterystycznego grejfruta.No i krócej go czuć.W zasadzie prawie po 10 min nic już prawie nie czuć. Ale kiedyś nie narzekałam.Sprawdzał się świetnie na siłowni gdzie psikałam się na spocone ciało.POtem jeszcze bardzo długo nim pachniałam gdyż rozgrzane ciało emitowało woń wraz z pulsem.Ale inaczej pachniał, mniej słodko.
Zatem wszystko zależy jaką "wersję" sie dostanie.Za tą dwoistośc daję tylko *** bo rzeczywiście mogłoby być lepiej

Porazka

Nie cierpie tego zapachu! Jest okropny jak dla starej baby. FUJ. Co to ma wspolnego z nazwą "pasja tanca" Dezodoranty są po prostu w tym wypadku bardzo nie trwałe i malo wydajne. Za taką cene takie malutkie opakowanie.

cieniutki...

To jest body spray!I rzeczywiście jak spryskać ciało,to jest ok,ładny zapach przez chwilę i tyle,ale pod pachy się nie nadaje.Nie daje uczucia świeżości,trzeba go nosić w torebce i co jakis czas używać.Ot,taki sobie gadżet do pary z wodą toaletową,tylko drogi jak licho.
ilość zużytych opakowań: 1

gdzie ten zapach ??? ;))

Kupiłam go w promocji, poniewaz moja Mama jest fanką dezodorantów perfumowanych w spray'u to zawsze w Avonie kupujemy ich tonę ;) Ten niestety mimo ślicznego odpowiadającego mi ciepłego, ciężkawego, zmysłowego zapachu absolutnie sie nie sprawdził :( Może to wina mojej skóry ??? Po psiknięciu, już pominucie nie czuć zapachu :( Nie wiem czemu skoro w koreczku jest on bardzo intensywny... Dlatego uważam, że jest beznadziejny, jako dezodorant perfumowany, równie dobrze mógłby być reklamowany jako bezzapachowy przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Nie polecam.