Zmywacz do paznokci glicerynowy z witaminą F

Zmywacz do paznokci glicerynowy z witaminą F

Zmywacz z gąbką. Pozwala łatwo i szybko usunąć lakier z paznokci (na kilka sekund zanurza się palec w otworze gąbki z preparatem i obracając usuwa lakier z paznokcia).
Bezpieczny i wygodny dozownik gąbkowy zapobiega wyciekaniu i rozlewaniu zmywacza (już nie zniszczę pralki ;) )
Preparat przeznaczony jest do paznokci wysuszonych; zawiera środki natłuszczające i witaminę F.
Są różne zapachy - naprawdę ładne, o ile zmywacz może ładnie pachnieć ;)

Cena: ok. 4 zł

Badziew

W drogerii nie było Editt Cosmetics, więc Pani poleciła mi ten zmywacz. Wrzuciłam do torebki, a po powrocie do domu okazało się, że "podlał" mój telefon, wylał jeszcze przed otwarciem :(
W domu miałam do zmycia fioletowy lakier, bez żadnych brokatów. W ogóle sobie nie poradził!! Ok, zmyłam innym na waciku. Po kilku dniach chciałam spróbować zmycia jasnego beżu. I byłam w szoku!! Nawet tego nie zmył. Wacikiem kilka sekund i paznokieć zmyty, a tam moczyłam, pocierałam i NIC!!! Chowa się przy zmywaczu Editt, nie ma co nawet porównywać. Niepotrzebnie wydane AŻ 4 Zł za ten "zmywacz" Nigdy więcej!!

Używam tego produktu od: hmmm 2 razy?
Ilość zużytych opakowań: niecałe

słaby

Kupiłam ten zmywacz bo lubię zmywacze w plastikowych opakowaniach, a taki z gąbką wydawał mi się bardzo praktyczny. Pomysł dobry, ale jakosc zmywacza pozostaje wiele do życzenia. Na mój lakier działa po prostu zbyt łagodnie. Wkładam tam palec, wiercę i kręcę i po 2 minutach jeszcze jest lakier... Nie mam czasu na takie zabawy. Podoba mi się sam pomysł no i to, że zmywacz nie śmierdzi tak intensywnie jak inne, za to gwiazdka.

super

Bardzo dobry zmywacz, praktyczne i niewielkie opakowanie, które można zabrać na wyjazd bez obawy, że się wyleje. Maluję paznokcie tylko jasnym lub bezbarwnym lakierem/odżywką, więc gąbka jest czyściutka. Nie wysusza skóry i nie zostawia białych śladów. Zapach także jest znośny. Tylko cena była inna, bo zapłaciłam za niego coś około 7 zł.

depilacja czego nie wolno

pomysłowy

Tani ,i bardzo wygodny a co najwazniejsze wogole nie czuc zmywacza w pokoju ! Troszke gorzej zmywa jakies cekinki czy brokat no ale jeszzce nie spotkałam zmywacza ktory od razu by sobie z nimi poradził.:[.Nie potrzebuje juz zadnych wacikow nie musze sie meczyc z zostajacymi na paznokciach resztkami waty .Super polecam

fajny

bardzo fajny zmywacz ale oczywiscie nadaje sie tylko do dloni..., bardzo przyjemny i ladnie pachnie , mozna go wziasc wszedzie i zmywac nim wkazdym miesjcu paznokci, polecam

dla mnie rewelacja :)

Zobaczylam go przypadkiem w sklepie kosmetycznym a nawet nei ja tylko moja przyjaciółka bo wie jakiego mama hopla na punkcie wszytskiego do paznokci a ze cena byla niska (2,80 za 50ml)to kupilam bez większego zastanowienia:))) Bardzo czesto maluje paznokcie i dla mnie to na[rawde wygoda pomaluje, cos mi nie spasuje wsadzam i paluszek czyciutki :))) podobno nie zmazuje bardzo ciemnych lakierow takze na ten temat nie moge sie wypowdziedziec gdyz nie maluje paznokci na bardzo ciemne kolory ale robie an nich wzorki (czarne, bordowe) i one schodza bardzo dobrze Nawet wpadlam an pomysl ze jak mi sie straci to doleje sobie nowy zmywacz No dosc tego pisania MNie sie on bardzo podoba i uwazam ze za te pieniądze można sprobowac POZDRAWIAM

Świetny pomysł

Plastikowe kwadratowe pudełeczko z odkręcaną zakrętką, a w środku sprężysta gąbka zajmująca całą przestrzeń, przecięta na pół.
Palec się wkłada właśnie w ową rysę i kręci. Po kilku sekundach paznokieć jest czysty.
Zalety:
Ogromna szybkość, łatwość, dyskrecja i dokładność całej operacji. Pierwszy raz zmyłam sobie paznokcie na stacji Metra czekając na pociąg, więc tym większy mój zachwyt. Tani i dostępny.
Wady:
Gąbeczka i rozpuszczalnik już po jednokorotnym zmyciu kolorowego lakieru przybierają jego kolor, potem mieszają się z kolorem następnych lakierów. Nieprzydatny do stóp. Składu nie ma zbyt wyszukanego, więc raczej nie pielęgnuje paznokci, pozostawia po sobie warstwę białego pudru na palcach, wysusza skórki.
Waham sie przed ponownym zakupem, niemniej cieszę się, że wypróbowałam.

Tani, a idealny!

Zgłosiłam ten zmywacz, ponieważ go bardzo lubię i jest godny polecenia. Jest to bardzo tani zmywacz, a porównywalny wg mnie z tymi drogimi (może nawet lepszy?).Mam bardzo słabe paznokcie, łamią mi się, a przede wszystkim rozdwajają. Tak jak znalazłam sobie idealny dla mnie lakier (Inglot), tak teraz znalazłam i zmywacz. Moje pazurki się nie łamią, nie rozdwajają i sa ogólnie mocne. Jak zmyłam lakier kilka razy innym zmywaczem, zaraz się rozdwoiły :(Poza tym zmywacz ten ładnie pachnie, szybko i dokładnie usuwa lakier i jest bardzo wygodny w użyciu.Jedyne do czego można się przyczepić, to zmywanie nim lakieru z pazurków u stóp ;) Ciężko tam wsadzić paluszki, ale ja raz musiałam sobie poradzić i jakoś poszło :) Dlatego jeśli ktoś często maluje paznokcie stóp - radzę mieć do tego osobny zmywacz.