Lactocerat, Spray Demelant Sans Rincage (Płyn ułatwiający rozczesywanie włosów suchych)

Płyn w aerozolu do rozczesywania włosów nie wymagający spłukiwania, przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Myślałam, że będzie lepsza. Dużo w rozczesywaniu nie pomoże. I tak jakby się osadzała na włosach. Seria Lactocerat przeznaczona jest do włosów suchych. Do kupienia w aptekach.

Strasznie przetłuszczał włosy i nie ułatwiał rozczesywania

Pamiętam, miałam ten produkt chyba juz ze 2 latka temu, zabrali mi go na lotnisku bo nie można było przewozić ze sobą płynów w podręcznym, ale i dobrze, bo co to w ogóle było, niby ten Ducray wygląda na dobrą francuską firmę a produkuje jakieś takie beznadziejne produkty, jak tym nawet trochę popsikałam włosy to nie dość że nic nie ułatwiał rozczesywania to włosy tłuste , wyglądały jakbym z tydzień nie myła! Koszmar, teraz się zastanawiam że może było go trzeba użyć jakąś mini mini ilość jak np jedwab, ale jeżeli się używa wg instrukcji to tragedia. I jeszcze jaka cena, normalnie bezczelni niektórzy producenci są :/

Używam tego produktu od: kiedyś i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: chyba trochę z jednego i pozniej mi zabrali (b dobrze)

Okropieństwo

Brak słow,żeby opisać ten koszmarek. Nie odżywia włosów,nie nawilża,nie ułatwia rozczesywania.
Najgorsze jednak jest to,że ta "odżywka",wysusza włosy!!!!!!!!
to jest już jakiś koszmar. Wilgotne włosy spryskane tą odżywką,stają się szorskie,plączą się. Nie da się ich rozczesać:-( no koszmar jednym słowem. Spróbowałam dwa razy- nałożyć odżywkę już na dobrze odżywione włosy,ale spray i tak je wysuszył. Do kosza z nim!

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1 w koszu

nigdy wiecej !!!

Podobno jest to odżywka :( dziwne gdyż jakoś nie zauważyłam:( . Podobno pokrywa włosy ,,delikatną'' warstwą substancji aktywnych...hmm, a ja myślałam, że tłuszczem w sprayu??:(
Pododno ułatwia rozczesywanie...hmmm mogę powiedzieć, że bardziej nie splątuje włosów chociaż kto wie??...
Nie polecam:( koszmar!!! dziwne gdyż używam szamponu tej firmy i jestem zadowolona

Kupiłam- :( dwa razy spryskałam i wywaliłam do kosza...Nie nadawała sie nawet na podarowanie jej komukolwiek:( Nikomu, aż tak źle nie życzę;)

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Oceniam na 2.00

Może dobra do włosów normalnych. Ale jak na swoją cenę naprawdę mogłaby być lepsza. Włosów dodatkowo nie splącze, to jest pocieszające ;-)