Amplify, Volumizing Hair Spray (Lakier zwiększający objętość)

Amplify, Volumizing Hair Spray (Lakier zwiększający objętość)

Lakier utrwalający fryzurę i zwiększający jej objętość. Bardzo szybko wysycha, ma przyjemny zapach i faktycznie zwiększa objętość włosów, nie sklejając ich.

Cena: ok. 16EUR

Nie rozumiem zachwytów

Kupiłam zachęcona super opiniami i niestety żałuję wydanych 40 zł. Mam włosy do łopatek, dlatego zupełnie nie oczekuję od niego tego, że uniesie od nasady tak długie włosy, ale lakiery stosuję jedynie do utrwalenia grzywki a z tym sobie ten lakier niestety nie radzi.. Skoro nawet nie potrafi utrzymać przez cały dzień grzywki na swoim miejscu to nie wiem o czym mamy rozmawiać..

- okropnie śmierdzi tanim lakierem, później zapach się oczywiście ulatnia ale znam wiele lakierów które pachną przy użyciu
- słabo utrwala, po 2 godzinach grzywka zaczyna opadać mi na oczy
- lekki wiatr i mam na głowie siano...
- tworzy biały "łupież" na włosach następnego dnia
- gdy użyję więcej niestety skleja...
- dostępność- nigdzie go nie ma, zamówiłam na allegro

Nie nie i jeszcze raz nie. Zostanę przy Loreal Studio Line
Używam tego produktu od: 3 mce

Spełnia swoje zadanie ;)

Kupiłam go na allegro ( duża butla) razem z szamponem i spreyem z tej samej serii. Całe trio daje powalający efekt:) Sam lakier jest rewelacyjny- na prawde podnosi włosy u nasady i dodaje objętości. Przy tym włosów nie skleja i nie obciąża :) HIT :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

super!

Świetny, lekki lakier, dobrze utrwalający i nie sklejający włosów, z delikatnym nieagresywnym zapachem.
Półdługim włosom, jakie mam, daje naturalne, nie za mocne, ale dość trwałe utrwalenie fryzury.
Nie obciąża włosów. Wydajny.
Szkoda, że taki cieżki do dostania, nawet na Allegro ostatnio go nie ma (a jedynie gorszy IMHO Vavoom).

Dieta na AZS

Tak!

Ciężko go dostać przeszukiwałam wielokrotnie allegro i nic, aż w końcu znalazłam go u mojej kuzynki w salonie i odrazu zakupiłam. Dołączam się do zachwytów, bo jest naprawdę świetny, utrwala fryzurę, nie skleja, a najważniejsze nie tworzy hełmu. Cena mi również odpowiada i jest w miarę wydajny. Kupiłam do niego jeszcze płyn unoszący włosy od nasady co daję efekt nie zniszczalnych podniesionych i o większej objętości włosów. To mój pierwszy profesjonalny lakier i już przy nim pozostanę.

Używam tego produktu od:od czasu, do czasu
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Bardzo dobry

Zdecydowanie najlepszy lakier jaki stosowałam, a było ich wiele. Pogrubia i zwiększa objętość włosów, a przede wszystkim nie skleja włosów i na długo utrwala fryzurę.

Zapach mi nie przeszkadza, szybko się ulatnia. Za 400 ml zapłaciłam 35 zł, więc cena jak najbardziej przystępna.

Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!

*****

Ten lakier to autentyczna rewelacja. Istne zbawienie dla moich cieniutkich włosów :) Dzięki niemu moja wiecznie przyklapnięta fryzura wygląda tak jak powinna. Jest niezwykle mocno utrwalona (ale lakier jednocześnie jej nie obciąża), a równocześnie sprężysta i naturalnie wyglądająca. Włosy są niesklejone, można je modelować jeszcze po nałożeniu kosmetyku bez szkody dla wyglądu całej fryzury. Na dodatek, jak to zazwyczaj bywa w przypadku tego typu kosmetyków, lakier nie śmierdzi i nie drażni. Jest niezwykle wydajny.

Używam tego kosmetyku od około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Rewelacja!

Kiedy moj fryzjer, ktory zna moje marne, cienkie wlosieta az za dobrze, zaproponowal mi kupno tego lakieru bylam sceptycznie nastawiona, jednak juz po pierwszym uzyciu doslownie zakochalam sie w tym cudzie :). Niedawno zmienilam fryzurke na raczej krotka i to co potrafi uczynic z nia ten lakier po prostu mnie zachwyca. Zwykle juz po pol godzinie od ulozenia fryzury moje wlosy robia sie oklaple i bez wyrazu, ale od dnia w ktorym zaczelam uzywac tego lakieru jest zupelnie inaczej! Fryzura jest dobrze utrwalona, ale nie przypomina kasku; lakier utrwala wlosy na dluuuuuuugo i prawie w ogole ich nie skleja. Dalam go wyprobowac mojej mamie, ktora w okresie jesienno-zimowym nosi czapki, i nawet po zdjeciu nakrycia glowy fryzura wyglada dobrze, wlosy nie sa przyklapniete. Skonczylo sie na tym, ze swoj lakier podarowalam mamie, a meza telefonicznie wyslalam po drugi zeby buteleczka czekala na mnie w domu kiedy wroce :D.Zapach dosyc ladny, ale troche meczacy, da sie to jednak przezyc, bo wiekszosc znanych mi lakierow pachnie duzo gorzej.Nie wiem jak ten lakier spisze sie na dlugich wlosach, ale do krotkich jest super.Podsumowujac: juz sie z tym lakierem nie rozstane, teraz przymierzam sie do kupna pianki :).