Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Garnier, BB Cream Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] Oil Free

Garnier, BB Cream Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] Oil Free

Cena już od 16,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Garnier BB Miracle Skin Perfector Oil Free jest przeznaczony dla cery tłustej lub mieszanej. Raz nałożony daje efekt stonowanej skóry bez świecenia. Konsystencja z kryciem wtapia się w skórę oraz chroni skórę przed promieniami UV. Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`.

Na letnie miesiące - mój numer jeden!

Jest to mój drugi krem bb... o ile pierwszym byłam mocno rozczarowana to tym jestem zachwycona. Kupiłam go skuszona niską cena na promocji w jednej z drogerii i to był mój najlepszy zakup.
Mam problem z mocno przetłuszczającą się cera w strefie T. Dzięki temu kremowi dużo później się zaczynam świecić a co najważniejsze nie czuć go na twarzy. Ma bardzo przyjemna lekka konsystencję ale mimo wszystko bardzo dobre krycie. Od długiego czasu szukałam czegoś na lato co nie będzie obciążać mojej cery, będzie przyzwoicie kryło i opóźni świecenie w strefie T i udało się znalazłam! Dodatkowo krem posiada bardzo przyjemny zapach.
Jestem nim zachwycona i aż żałuję że dopiero teraz go odkryłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571991].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry !

Naprawde bardzo fajny i przyjemny krem BB ma swoje wady np:
- ciemnieje ale nie jakoś bardzo
- ma pomaranczowo - żółte tony
- nakładając za dużo mozemy sobie zrobić skorupke lub pomarańczke z twarzy
- jego krycie nie jest za dobre kryje zaczerwienienie małe krostki i wyruwnuje
koloryt mi jednak takie wystarcza
- podkreśla suche skórki
natomiast ma również plusy
+ jest bardzo lekki
+ ładnie wyląda (ale tylko gdy sie z niem nie przesadzi)
+ nie wysuszał mi skóry
+ pojemność 40ml (większość podkładów na 30ml)
Pomimo jego większej ilości minusów bardzo go lubie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523816].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładnie wygląda, ale wysusza

Pierwsze co zauwazyłam podczas aplikacji podkładu to to, że kolo jasny, wcale nie jest jasny. Zaraz później poczułam jego alkoholowy zapach. Okazało się, że obecność alkoholu w tym "kremie BB" (!) odbija się nie tylko na zapachu, ale też na skórze. Juz pod koniec dnia miałam duzo suchcych skórek na nosie, których rano tam nie było, więc podkład wysusza.
Zraziłam się nieco do niego i długi czas leżał zapomniany. Parę miesięcy temu pomyślałam, że zmieszam go z d-panthelonem, którego roztwór posiadałam. Pomogło! Podkład nie wysuszał i wyglądał trochę bardziej rozświetlająco na twarzy. Jeśli nie posiadacie roztworu d-panthenolu, możecie go poprostu mieszać z mocno nawilżającym kremem, efekt będzie podobny. I bardzo wam polecam ten sposób, bo podład naprawde ładnie wygląda na twarzy!
Sam w sobie ma matowo-satynowe wykończenie, naprawde fajne krycie (jak na krem BB) i jest dość trwały. Nie hamuje wydzielania sebum, ale wystarczy puder matujący i przez najbliższe 5-6 godzin jest okej. Podsumowując:
- dość trwały (do 8h, później może się ważyć)
- fajne krycie
- jasny kolor dość ciemny
- satynowe wykończenie
- wysusza i smierdzi alkoholem
- poręczna i ładna tubka
- robi trochę efekt photoshopa, bo ładnie kryje pory.
Na zdjęciach możecie zobaczyć moją mieszaną cerę w tym podkładzie(moje suche skórki wokół nosa są spowodowane chorobą ;)). Pieknie pokrył wszystkie moje małe krostki i przebarwienia. Ponadto moje dość duże pory zostały ukryte. Jest dobrze ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511486].usefull || 0 }}% pomocna.

Nowość! Too faced - to będzie HIT

Fajny, ale z minusami

Mam takie mieszane uczucia co do tego produktu.
+ładny zapach, nie czuję tam alkoholu.
+trwałość - u mnie (cera mieszana) utrzymuje się cały dzień. Może nie w idealnym stanie, ani takim "świeżym" jak rano, ale jest naprawdę ok.
+matuje - zdarza się, że nie mam czasu rano i z tym krem bb nie muszę przypudrowywać twarzy. Nie jest to efekt mocnego matu, ale cera mi się nie świeci.
+ładnie wyrównuje koloryt skóry

-opakowanie - trzeba naprawdę na nie uważać i nigdy, nigdy, nigdy nie wkładać go przypadkiem to torebki. Jest baardzo rzadki (do tego stopnia, że po nałożeniu go na rękę muszę od razu go zakręcać, bo się z niego wylewa) i gdyby się odkręcił... cóż, chyba nie muszę tłumaczyć...
-KOLORRR!!! - największy minus. Wpada mocno w tony pomarańczowe. Mi o dziwo pasują takie kolory, jednak trzeba nakładać bardzo cienką warstwę by nie zrobić nim żadnej plamy.
-ciemnienie, ale tylko na dłoni. Po porównaniu kolor ewidentnie oksyduje, ale na ręce, natomiast na twarzy, w ciągu dnia, już nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497966].usefull || 0 }}% pomocna.

nie, nie i jeszcze raz nie :(

Po długiej walce z naczynkami i nierównym kolorytem w końcu udało mi się doprowadzić cerę do porządku, więc dumna ze stanu swojej skóry nie chciałam jej zakrywać, mocnymi, kryjącymi podkładami. Zdecydowałam więc że kupię lekki krem bb. Lubię Garniera, ma wiele fajnych produktów, zdecydowałam się na niego głównie przez to, że nie jest to marka kosmetyków kolorowych, wyszłam więc z założenia, że dodatkowo odżywi skórę, zamiast jej zaszkodzić.

No cóż... zaszkodzić, nie zaszkodził na szczęście. Jednak ten krem bb okazał się wielkim rozczarowaniem
- kolory- tylko 2! jaśniejszy odcień, jest zdecydowanie za ciemny i za pomarańczowy
- ściera się- kosmetyki do cery tłustej/ mieszanej zazwyczaj utrzymują się dłużej na skórze, jednak ten znika w ekspresowym tempie
- brudzi dosłownie wszystko, ręce, chustkę, chłopaka (a jak ma na sobie białą koszulkę.....mogiła)
- leje się z tubki

+ nie wchodzi w pory
+ zostawia cerę rozświetloną, a nie matową, czego nie lubię, chociaż nie jestem pewna czy nie jest to spowodowane tym, że ten krem bb się zwyczajnie nie wchłania...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476496].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny BB cream, ale ten kolor ...

Używam tego BB cream już od dłuższego czasu i nadal mam co do niego mieszane uczucia. Ma świetną, lekką konsystencję, idealnie rozprowadza się na skórze i wtapia się w nią, przez co skóra wygląda bardzo naturalnie. Jednakże oksyduje!
Mam obie wersje kolorystyczne - jasną i średnią, i każda z nich sprawia, że moja skóra wgląda na znacznie ciemniejsza niż zazwyczaj. Stosowałam pod niego różne kremy i efekt był identyczny. Stosuję go tylko wtedy gdy mam bardziej opaloną cerę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476141].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedys całkiem fajny teraz nie wiem

Kilka lat temu tu ok 5 używałam tego podkładu bb i naprawdę podobał mi sie na twarzy . Zdecydowanie bardziej niz jego brat. Jednak cieżko mi teraz powiedzieć o jego walorach , byc kozę w najbliższym czasie zdecyduje sie ba ponowny jego zakup . Chyba jeden z lepszych bb jakie używałam dotychczas .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438686].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka!

Produkt przeznaczony do cery tłustej i mieszanej, a wcale jej nie matuje.. Jest okropnie lejący się, przez co ciężko się go aplikuje. W pierwszym kontakcie całkiem przyjemny, chwilę później nasza twarz zamienia się w nieapetyczną pomarańczę. ZAPYCHA! Podkreśla wszystkie suche skórki, wysuszając twarz jeszcze bardziej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438611].usefull || 0 }}% pomocna.

Jakaś masakra

Jeśli chcesz zapchać skóre i stworzyć nowe zaskóriki i krostki to zdecydowanie tak....

Nie kryje
Paskudne pomarańczowe kolory
Czuć zapach alkoholu i straszne pieczenie na skórze...
Trzeba go nalozyc baaaaardzo duzo zeby byl jaki kolwoek efekt
Nie nawilza a wrecz wysusza skóre

Jest tak zły że aż nie chce sie go opisywac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407141].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie wygląda lepiej niż kryjący podkład

Mam kilkanaście różnych podkładów, a i tak ten krem bb bije je na głowę!
Mam cerę tłustą i problem z zaskórnikami zamkniętymi. O ile rano każdy makeup wygląda fajnie , wieczorem nie jest już tak pięknie. Wychodzą wszystkie nierówności, ale gdy używam tego bb cały dzień wyglądam dobrze, jedynie trzeba zrobić drobne poprawki bibułkami

Za co lubię:
+cena
+dostępność
+jasny kolor dla mnie idealny zimą, choć nie jest on jakiś super jasny raczej nie dla bladzioszków
+proste, wygodne opakowanie
+konsystkencja dość rzadka, ale dobrze się nakłada i szybko zasycha
+dobrze kryje, choć pamiętajmy że to nie podkład
+zapach nie jest nachalny
+nie lepi się
+daje całkiem przyjemne wykończenie, myślę że mógłby tworzyć mat u osób nie z tak tłustą cerą jak moja
+nakładam go na krem i nie ma z tym żadnego problemu
+mam go cał dzień na twarzy
+nie zapchał, nie pogorszył stanu cery
+bardzo, bardzo wydajny

Ja ogólnie nie mam się do czego przyczepić, choć pewnie poszukam czegoś co dodatkowo będzie lepiej pielęgnowało cerę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379341].usefull || 0 }}% pomocna.