Bell, Glam Wear Neon Colour, Waterproof Eyeliner (Eyeliner wodoodporny)

Bell, Glam Wear Neon Colour, Waterproof Eyeliner (Eyeliner wodoodporny)

Wodoodporne mocno napigmentowane eyelinery z limitowanej kolekcji Neon Colour, oferowane w kolorze świeżego turkusu i soczystej limonki.
Makijaż w tropikalnych barwach Glam Wear Neon Colour - intensywne barwy rajskiej wyspy dominują kobiecy strój i makijaż.
Znajdziesz w niej krzykliwe i szokująco jaskrawe kolory zadedykowane makijażowi oczu.
Tusz do kresek w kolorach: błękitu tropikalnego nieba i egzotycznej limonki, przepięknie podkreślą opaloną słońcem skórę pozwolą cieszyć się wodoodpornym makijażem podczas zwariowanych, wakacyjnych kąpieli.
Dzięki nim zachwycisz nie tylko trwałym, efektownym makijażem, ale także wdziękiem świeżością. Gdziekolwiek się pojawisz.

średni

Plusy:

wodoodporny
cena
ładne opakowanie
kolor po wyschnięciu minimalnie blednie
trwały , na linii rzęs również
odpowiednia konsystencja
nie kruszy się

Minusy :
pisak - drapie źle rozprowadza produkt ( więc stosuję z pędzelkiem z Essence )
gama kolorystyczna składa się tylko z 2 kolorów ...
limitowanka

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Na lato świetne odcienie

Mam nasycony odcień turkusu. Kupiłam zeszłego lata i do teraz go uwielbiam. Żałuję, że nie kupiłam od razu zieleni. Może gdzieś jeszcze wynajdę resztki ;-)
Jest trwały a pigmentacja jest świetna. Nie wydaje mi się, aby był wodoodporny, łatwo się zmywa. Zazwyczaj kosmetyki wodoodporne lepiej zmywają sie olejkiem.
Zamiast pędzelka ma ... nie wiem jak to nazwać jakby wykałaczkę, co zmusza do małego treningu przy nakładaniu, ale to nie wada. Lepsze takie rozwiązanie niż np. eyeliner w formie gąbeczki.
Ceny już nie pamiętam, ale wtedy była promocja także z pewnością korzystnie.
Czekam czy może firma ponownie na lato wypuści jakieś neonowe odcienie.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

jak gdzieś dostaniesz- bierz:D

posiadam oba kolory- świeżą zieleń i intensywny niebieski- i oba mi się szalenie podobają. a że mają te same właściwości, oba oceniam tak samo

+ intensywne kolory
+ trwają dzielnie na powiece (tłustej!) do demakijażu
+ nie podrażnia oczu (kwestia indywidualna)
+ opakowanie- proste, od razu widać kolor kosmetyku
+ cena

+/- niewielka pojemność, co jest jednocześnie wadą (kiedyś się skończy:( ) i zaletą (ze względu na krótki termin przydatności do użycia)

- fatalny pędzelek (?), twarda końcówka, którą nie potrafię zrobić cienkiej kreski
- edycja limitowana (z tego co mi wiadomo;>)

szalone kolory dla szalonych kobiet:) zielonym przywołuję wiosnę;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch;)

Świetny.

Posiadam turkusowy odcień i jestem bardzo zadowolona. Dobrze się nim maluje a dzięki temu że nie ma czarnego koloru nie widać niesymetryczności na ogonkach jak i na powiekach. Pędzelek owszem jest twardy ale gdy próbowałam pomalować się tym tuszem miękkim pędzelkiem kolor w ogóle nie był tak intensywny a poza tym szybko i ładnie się nim maluje. Wrażenie jest ,że jest mało produktu jednak jakoś mi sie nie kończy chociaż troche trudno wydziera się go z opakowania. Cena średnia ok 10 zł. Nigdy mi się nie rozmazał i trzymał idealnie dokąd go nie zmyłam. :) Stosuję i na powieki jak i na linie wodną. Aby sprawdzić jego trwałość można zrobić małą kreske na dłoni i przynajmniej u mnie przez cały dzień nieważne ile razy myłam dłonie super się trzymał, chyba nawet 2 dni o ile go nie szorowałam :) Troche długo schnie (ok 1m) i niestety tylko 6mies przydatności więc może się zepsuć dość szybko. :(

Używam tego produktu od: sierpnia 2012

prawie idealny ale w innym zastosowaniu

Kupiłam ten eyeliner na przecenie (9,50) co, jak się później okazało, wielką przeceną nie było... Ale nie żałowałam wydanych pieniędzy ponieważ zauroczył mnie piękny niebieski kolor i czym prędzej pragnęłam go użyć:)
I w tym momencie euforia minęła...

W zastosowaniu jako eyeliner sprawdza się poniżej średniej. Posiada twardy pędzelek którym trudno zrobić ładną kreskę, sam kosmetyk jest gęsty i razem z trudnym pędzelkiem powoduje malowanie podwójnej kreski z przerwą na samym środku i wypukłymi (!) bokami. Trzeba się trochę namęczyć aby osiągnąć zadowalający efekt, a i tak stwierdziłam że w takim makijażu jest mi źle. Na plus dodaję bardzo dobre napigmentowanie oraz to że rzeczywiście jest wodoodporny (aż za bardzo:) ), wytrzymuje calutki dzień.

Lecz znalazłam dla niego drugie zastosowanie w którym spełnia się rewelacyjnie:) Maluję nim kreskę na linii wodnej, ponieważ nie spotkałam się jeszcze z kredką do oczu o tak intensywnie niebieskim odcieniu, a tego własnie potrzebowałam. Wytrzymuje dobrych kilka godzin na swoim miejscu, choć jest lekki kłopot z aplikacją to efekt jest tego wart:) Oczywiście nie maluję się tak na codzień, raczej na szczególne okazje ponieważ boję się skutków ubocznych... Ale dla takiego efektu warto:)

Ilość zużytych opakowań: 1/3

spoko

jak na eyeliner ok, pędzelek średni, kolor mega nasycony, uwielbiam go! co do wodoodporności to nie sprawdzałam, no ale kurcze, na basen z makijażem nie chodze.. cena przystępna, troszkę długo schnie ale idzie wytrzymać. ogólnie mnam :D mam zielony, jest strasznie odblaskowy :D

i trochę kłopotu ze zmyciem... blehh, to moze wlasnie ta \'wodoodporność\' na płyn do demakijażu? :D

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ładny kolor, kiepska jakość

Kupiłam zielony - bardzo ładny kolor, soczysty tak jak na opakowaniu...,ale... nie spełnił on moich oczekiwań.

Paskudna i ciężka aplikacja. Kiedy maluje się kreskę, kosmetyk na pędzelku szybko się kończy, prócz kreski na oku można uzyskać dodatkowy efekt - ja miałam zielone rzęsy :) Namalowanie ładnej linii wymaga ogromnej dozy cierpliwości i czasu - dobry jak masz czas na ślęczenie przed lustrem przez ok. kwadrans zanim zrobisz ładną kreskę i usuniesz "dodatkowe efekty" :D to liner idealny :P
NA minus pragnę jeszcze dodać, że dość długo schnie i niekoniecznie jest wodoodporny... gdyż po "spoceniu się" powiek robią się kserówki.

Plusy:
- ładny, nasycony kolor
- przystępna cena

No cóż... więcej minusów, niżeli plusów dlatego tylko półtorej gwiazdki...

Używam tego produktu od: od czerwca
Ilość zużytych opakowań: 1 używam go "odświętnie" :)

Produkt ciężko się użytkuje, choć ma ładny kolor i jest dość tani.

Posiadam kolor zielony. Kupiłam go, gdyż bardzo mi się spodobał, ale nie spełnił on moich oczekiwań.

Plusy:
- ładny, nasycony kolor
- całkiem wygodny pędzelek
- lekkość, rozmiar (wygodnie się trzyma)
- dość przystępna cena (u mnie 13zł)

Minusy:
- długie schnięcie
- niewiele kosmetyku w opakowaniu (ja przynajmniej mam takie wrażenie, że jest go o wiele mniej niż powinno)
- kiepskie nakładanie produktu na pędzelek (łapie on niezwykle mało tuszu)
- okropna aplikacja. Kiedy malowałam kreskę, nie dość, że kosmetyk na pędzelku szybko się kończył, to jeszcze nie dało się normalnie malować, gdyż pozostawiał dziurę w miejscu, w którym znajdował się jego czubek. Innymi słowy, pędzelek malował tylko po bokach, a nie na środku. Namalowanie ładnej linii wymaga cierpliwości i czasu.

Nie kupiłabym tego produktu ponownie ze względu na ten problem z aplikacją. Kiedy kupowałam produkt pozostały jedynie dwa ostatnie, być może po prostu mój został już do tego stopnia przez klientki zmacany i pootwierany, że jest w takim stanie - nie wykluczam tego. Tak czy inaczej jednak, nie kupię go ponownie, chociaż ma ładny kolor i przystępną cenę.

Używam tego produktu od: tydzień

Dobre nasycenie koloru, ale nie jest wodoodporny

Moim zdaniem ten produkt to strzał w stopę, jaki popełnił Bell a to z jednego prostego powodu - po co było pisać, że liner jest wodoodporny, skoro ani trochę nie jest?
Gdyby nie było tej adnotacji na opakowaniu, dałabym 4 gwiazdki; wodoodporność nie jest mi nawet do szczęścia potrzebna, ale zobowiązania producenta do czegoś go zobowiązują i nie mogę z czystym sumieniem dać kompletu gwiazdek - szczególnie, że na rynku są wodoodporne linery, więc nie jest to wielka sztuka, aby coś takiego wyprodukować.

+ dobra pigmentacja, kolor jest nasycony, taki jak na obrazkach/w opakowaniu
+ soczyste, wibrujące, matowe odcienie
+ cena
+ niewielkie opakowanie - to dobrze, nie zdąży zaschnąć
+ nie kruszy się, nie blaknie
+ wygodny, cienki pędzelek, łatwo się nim rysuje precyzyjną linię

- dostępność
- nie jest wodoodporny
- nałożony bez bazy odbija się pod koniec dnia na górnej części powieki i oczodołu
- bardzo długo schnie, około 2 minut

-/+ występuje w bardzo zróżnicowanych cenach - cena sugerowana przez producenta to 13zł, w Hebe i Jasmine było po 10,50zł, ale szybko znikł ze standów, w mniejszych drogeriach kosztuje 16-17zł.

Ilość całych opakowań: w trakcie pierwszego