Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Szampon przeciwłupieżowy (różne rodzaje) (stara wersja)

Szampon przeciwłupieżowy (różne rodzaje) (stara wersja)

Usuwa 100% łupieżu, a przy regularnym stosowaniu zapobiega jego powracaniu, dając zniewalająco piękne włosy. Formuła ActiZinc działa bezpośrednio na skórę głowy, pomagając przywrócić jej naturalną równowagę, która jest podstawą pięknych włosów.
Występuje w wariantach (od lewej):
- citrus fresh.
- ocean energy
- ice

Head&Shoulders menthol

jestem zaskoczona po uzyciu szamponu wlosy odzyskaly miekkosc i pozbylam sie lupiezu,skora glowy juz nie swedzi,wlosy sie dobrze rozczesuja..a swiezosc po umyciu to hit

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152631].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Gęsta konsystencja sprawia, że idealnie rozprowadza się na skórze głowy i nie spływa. Piana, która powstaje również jest bardzo gęsta co chwali się przy spłukiwaniu. Po użyciu czułam bardzo mocne zmino tak gdzie miałam największe skupiska łupieżu. Skóra potem w tych miejscach była wręcz błyszcząca i przestała swędzieć. Wcześniej używałam specjalistycznych szamponów przeciwłupieżowych i przyznam, ze takiego efektu nie dały mi. Przy regularnym używaniu łupież nie nawracał. Szampon niestety sprawił, że włosy zrobiły się sztywniejsze ale zaradziłam temu maską. Jeżeli chodzi o skuteczność w zwalczaniu łupieżu to jestem całkowicie na TAK!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149416].usefull || 0 }}% pomocna.

Head & Shoulders Menthol

Kochani dostałam się do kampani Head & Shoulders z ewerydaymy. Gorąco chciałabym polecić wam ten szampon,już po pierwszym myciu widać różnicę,szampon dobrze się pieni,łagodzi podrażnienia skóry głowy,usuwa pot,zanieczyszczenia,które gromadzą się na skórze głowy i włosach.Jestem bardzo zadowolona z efektów szamponu Head & Shoulders i polecam go każdej osobie walczącej z lupieżem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147781].usefull || 0 }}% pomocna.
fakty i mity depilacja

szampon super

Head & Shoulders jest dobrym szamponem przeciwłupieżowym, ale tylko przy regularnym stosowaniu. Jeśli używać go co kilka dni to człowiek zapomina co to łupież, niestety wystarczy go odstawić i łupież powróci. Jest to produkt, który usuwa objawy (i robi to naprawdę skutecznie!), nie zwalcza natomiast przyczyny łupieżu. Jest więc produktem kosmetycznym a nie leczniczym i tak należy go oceniać. Pomijając właściwości przeciwłupieżowe jest to dobry szampon o miłym zapachu, dobrze się pieni a włosy myję się z przyjemnością. Polecam ten produkt, ale jako pewien półśrodek do zwalczania objawów, ale nie przyczyny łupieżu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147486].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Po przetestowaniu szamponu uważam, że świetnie się pieni, ma mocny orzeźwiający miętowy zapach, łatwo się spłukuje i skutecznie eliminuje łupież - rezultaty widać już od drugiego umycia . Ogólnie jestem bardzo zadowolona, włosy są czyste i pachnące i oczywiście bez swędzenia! Rewelacja! Head & Shoulders made my day! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146861].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon na medal

Markę Head & Shoulders znam od lat i często po nią sięgam. Od tygodnia testujemy w domu ulepszoną formułę mentolową. Jak dla mnie konsystencja jest ok, nie lubię płynnych szamponów. Dobrze się pieni i najważniejsze widać efekty. Świeży zapach utrzymuje się długo, po umyciu czuć przyjemny efekt chłodzenia.
Jeden minus za opakowanie - strasznie trudno je otworzyć i ponownie zamknąć, zwłaszcza pod prysznicem, gdy dłonie są mokre. Po prostu za mały element zamykający - można połamać paznokcie !!! Wolałam starą wersję butelki, gdzie łatwo był wyczuwalny kapselek i z otwieraniem nie było najmniejszego problemu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144961].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiedziona

Kupilam miesiac temu head&shoulders smooth and silky, szampon i odzywke. Myslalam, ze skoro jest to dobra firma to sie nie rozczaruje. A jednak. Na opakowaniu pisali, ze efekty widac po miesiacu, niestety ja nie zauwazylam. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka szamponu 420ml, 1 butelka odzywki 400ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094296].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniałe szampony

Plusy
- świetne, świeże zapachy
- usuwają łupież
- zapach się utrzymuje nawet 2 dni
- odżywia trochę włosy
- delikatnie myją ale dokładnie
- wygodne opakowania
- tanie w porównaniu do innych szamponów przeciwłupieżowych

Minusy
- moje loki po nim się jakby "wyprostowują"

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075576].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Nie ma co w sumie dużo mówić na temat tych szamponów :) KAŻDY JEST NAJLEPSZY! Nie wyobrażam sobie stosować innego szamponu, żaden nie jest tak skuteczny. Stosuję go od 10 roku życia i wiem, że jest niezawodny. Zawsze po Head&houlders moje włosy pięknie pachną, są dobrze umyte i świerze :)

Ilość zużytych opakowań: ponad 50

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037798].usefull || 0 }}% pomocna.

Ma swoje zalety

plusy:
+ rzeczywiście eliminuje łupież
+ włosy są puszyste
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się pieni

minusy:
- za gęsty
- zbyt naładowany chemią
- zbyt agresywny dla skóry głowy

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo trudne do otwarcia opakowanie (można połamać paznokcie!)
- za wysoka cena
+ szeroka dostępność

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 10 dużych

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016986].usefull || 0 }}% pomocna.