Dead Sea Line Forte, Maseczka błotna

Dead Sea Line Forte, Maseczka błotna

Maseczka energizująco-wygładzająca. Absorbuje substancje toksyczne, a także inne zanieczyszczenia skóry, usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, dzięki czemu skóra staje się idealnie wygładzona i dotleniona. Poprawia dynamikę krążenia podskórnego, regeneruje i długotrwale nawilża. Energizuje, minimalizuje mikrozmarszczki, dodaje witalności rozświetlając cerę, Naturalne składniki maseczki oddziałują synergicznie (wzajemnie wzmacniają swoje działanie) aktywując proces odnowy biologicznej skóry.

niezla

Maseczke dostalam w komplecie z innymi kosmetykami serii z Dead Sea.
Na poczatku obawialam sie nieco agresywnego dzialania blota, poniewaz mam cere dosc wrazliwa i sklonna do podraznien, ale mieszana. Okazalo sie jednak, ze pomimo ciemnego koloru i dosc intensywnego zapachu, maseczka delikatnie potraktowala moja twarz :)
Najbardziej widoczny efekt po zmyciu maski to gladkosc i "miekkosc" cery i delikatne oczyszczenie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

tak tak

Super maseczka, nie podrażnia , nawilża i zostawia cerę naprawdę świetlistą i promienną. Sprawia że małe krosteczki znikają. Używam dwa razy w tygodniu i muszę powiedzieć,że nie zamienię na żadną inną. Rewelacja.

Bardzo lubię

Strasznie mi się podoba ta maseczka - podobnie jak siostrzana maseczka oczyszczająco-wygładzająca. Świetny produkt jak dla mnie - ma fantastyczny skład, duzo dobroczynnych wyciągów - uważam iż oczyszcza nieźle - po użyciu buzia wygląda bardzo dobrze, jest czysta i świetlista, wygładzona. Duży plus za to że nie podrażnia skóry - mogłam jej używać nawet kiedy cera bardzo mi się zbuntowała i piekły mnie glinki. Błotko się wtedy sprawdziło - ale faktycznie może nieco podrażniać spojówki, więc trzeba uważać przy nakładaniu maseczki np. na policzki. Mimo tej niedogodności, to jedna z moich ulubionych maseczek. Szkoda ze ciężko ją zdobyć.

depilacja opóźnianie porostu włosów

spodziewałam się więcej

Biorąc pod uwagą ciekawy skład i doskonałe doświadczenia z czarnym błotkiem tej firmy, po maseczce z dopiskiem "forte" spodziewałam się co najmniej podobnego efektu. I tu - duże rozczarowanie. Maseczka jest mniej tłusta niż czarne błoto, zasycha wprawdzie powoli, ale po zmyciu nie widać lepszego nawilżenia, ani poprawy wyglądu skóry. Wręcz przeciwnie, cera jest lekko zaczerwieniona (ale nie zdrowo zaróżowiona), jakby zmęczona. Aplikacja też nie należy do przyjemności, ponieważ jakiś składnik zapachowy (pewnie zioła) drażni oczy, które zaczynają trochę szczypać i łzawić. Da się przeżyć, tylko szkoda że nie ma dla czego, bo efekt końcowy marniutki.

ilość zużytych opakowań: ... prawie 1, raczej go nie skończę

całkiem poprawna

Maska w postaci szarej pasty (błota?). Odświeża skórę, lekko ją oczyszcza.Niestety po jej użyciu mam wrażenie wysuszenia skóry ...Na pewno dobrze absorbuje sebum. W sumie całkiem poprawna.

Używam tego kosmetyku raz na tydzień/ ilość zużytych opakowań: 1

ok

Szara, gęsta maseczka, która świetnie wygładza skórę.Minimalnie oczyszcza i odświeża, jest dość wydajna i ma znacznie ładniejsze opakowanie niż seria bioalga line czy dead sea line.Pomimo dobrych efektów wygładzających zdecydowanie wolę maseczkę oczyszczająco-wygładzającą tej samej firmy (z serii dead sea line), ponieważ oczyszczanie ma dla mnie duże znaczenie.