Madara Organic Skincare, Deep Replenishing Cream All Skin Types (Krem głęboko odżywczy do wszystkich typów skóry)

Rewitalizuje poszarzałą, odwodnioną skórę, dostarcza długotrwałego nawilżenia i odżywienia. Dodaje skórze blasku, witalności i poprawia jej elastyczność, pomaga wygładzić istniejące zmarszczki i przeciwdziała ich tworzeniu. Chroni i naprawia zniszczoną skórę. Ożywia skórę dzięki naturalnym roślinnym witaminom, antyoksydantom, minerałom i bioflawonoidom.
Wzbogacony efektywnymi bałtyckimi składnikami botanicznymi pokrzywa, olej lniany, nagietek, jarzębina, rokitnik.
32% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.
99.99% składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

Za tą cenę nie warto...

Krem ten odkryłam całkiem przypadkowo - dostałam kilka próbek i stwierdziłam, że dam mu szansę.
Pewnie nawet gdybym wiedziała wcześniej o jego istnieniu nie zdecydowałabym się na jego zakup ze względu na kosmiczną jak dla mnie cenę.
W sumie wyszło dobrze: przetestowałam go ale na szczęście nie wydałam ani grosza, bo jak dla mnie nie warto.

Największy plus zdecydowanie za naturalny skład oraz cudowny zapach - bardzo przyjemny, delikatny i taki powiedzmy ziołowy - ale nie do końca.

Jeśli chodzi o działanie to zdecydowanie nie nawilża - mam cerę mieszaną, ale nawet w strefie T po jego nałożeniu czułam napiętą skórę - bardzo niekomfortowe uczucie. Co do redukcji zmarszczek to nic takiego nie zauważyłam.
Krem ładnie się wchłania, skóra się po nim nie świeci, ale to właściwie tyle - jak za taką cenę, to raczej nawet nie średni krem.

PLUSY:
+ naturalny skład
+ zapach
+ dobrze sę wchłania
+ nie lepi się
+ skóra się po nim nie świeci

MINUSY:
- nie nawilża
- cena

Choć plusów jest więcej, to jednak zupełnie nie spełnia najważniejszych obietnic producenta.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek