Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Odżywczy szampon do częstego stosowania przeznaczony do mycia każdego rodzaju włosów potrzebujących regeneracji, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej z oliwek, mocznik i prowitaminę B5 - substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów, także podczas mycia.
Nie zawiera silikonów i parabenów. Nie obciąża włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy,
- działa pomocniczo w regeneracji włosów,
- zapewnia im miękkość i delikatność w dotyku,
- przywraca naturalną objętość oraz zdrowy wygląd,
- po wysuszeniu pozostawia na włosach przyjemny zapach.

Kolejny dobry produkt Ziaji

Jestem bardzo zadowolona z jakości szamponu za tak przystępną cene :)
Szampon dobrze nawilża włosy,po umyciu są gładkie sypkie dobrze nawilżone :) Cena atrakcyjna nie zauważyłam żadnych minusów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252006].usefull || 0 }}% pomocna.

Straszny skład

Wszystko mi sie podobało , myje dokładnie wlosy, ladnie pachnie, dobra wydajnosc. Az pewnego dnia moje wlosy zaczely byc szorstkie i suche. Spojrzałam wtedy na skład. I o zgrozo! na pierwszym miejscu oczywiscie SLS ;/Sklad jest naprawde beznadziejny. Nie polecam

Używam tego produktu od: dwich miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065771].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla skory z AZS

szampony z reguly dobirtam bardzo ostroznie ale ten kupulam pod wplywem chwili ze wzgledu na zapach i cene

mam AZS ktore objawia sie najczesciej na skorze glowy i tulowiu

po tygodniu uzywania szamponu dostalam liszaji i ranek, podchodzilam do niego jeszcze pare razy ale efekt byl zawsze taki sam... musialam go wyzucic

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039474].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Król Szamponów

Absolutny faworyt wśród szamponów. Jestem świeżo po rozjaśnianiu włosów z pięcioletniego bardzo ciemnego brązu do blondu.

+ nie wywołuje przerażającej szorstkiej sierści podczas mycia (jak np. Babydream czy Radical)
++ czyści i myje dokładnie, nawilżając i natłuszczając przy tym włosy
+++ włosy cudownie lśniące już po samym zmyciu szamponu (chociaż rozczesać bez maski bym się nie odważyła)
++++ intrygujący zapach
+++++ odżywia i nie przetłuszcza

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032255].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły

Plusy:
+ Cena
+ Brak silikonów w składzie
+ Delikatny zapach
+ Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy
+ Włosy są miękkie
+ Wygładzone
+ Nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy

Minusy:
- Słabo się pieni
- Plącze włosy podczas mycia ( ja i tak zawsze używam odżywki więc nie przeszkadza mi to, aż tak bardzo)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987290].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie, nieeee

Włosy muszę myć codziennie więc ten szampon wydawał się dla mnie idelany. Jako, że dalej poszukuje idealnego tym razem sięgnęłam po ten. I to byl mój wielki błąd! Przejdę do konkretów.

Plusy:
-cena;
-zapach;
-wydajność;

Minusy:
-włosy się po nim strasznie przetłuszczją! nie wytrzymują mi nawet do wieczora!
-masakrycznie ciężko jest rozczesać włosy;
-włosy się bardzo obciążone, zmęczone, bez blasku i sianowate;

Zużyje jako żel pod prysznic. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959550].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Włosy po nim fajnie się rozczesują, są gładkie, nie puszą się, są lśniące, pewnie sięgnę po niego drugi raz, jak po wszystkie produkty tej gammy :)
+ zapach
+ cena
+opakowanie
+ starcza na długo

- nie znalazłam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937067].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo dobry szampon. Mimo że nie ma SLS to bardzo dobrze się pieni. Nie wysusza skóry głowy, ma ładnych zapach. Jest bardzo wydajny i ma bardzo dobrą cenę. Nie uczula.

Polecam w zestawie z odżywką.

Ilość zużytych opakowań: 1x 500 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924670].usefull || 0 }}% pomocna.

najzwyklejszy zwyklak

Oliwka? Hmm... spodziewałam się ładnego nawilżenia włosów. Nie jakiegoś supe odżywienia, ale choć zdrowego wyglądu. A tymczasem szampon owszem myje, oczyszcza, włosy ładnie wyglądają do następnego poranka ale po nocy efekt nawilżenia znika a włosy są już suche na końcach. Ma także "cudowne" właściwości elektryzowania włosów na czubku głowy. Na trzeci dzień po umyciu włosów jest już widoczny efekt lekkiego przytłuszczenia od nasady, ale jeszcze można się pokazać udziom. Pod koniec stosowania spowodował u mnie lekki łupież. Daje 1 gwiazdkę, bo miałam zdecydowanie gorsze szampony.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904592].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest świetny

Plusy:
+jest bardzo wydajny
+dobrze się pieni
+cena (chyba 8 zł)
+dostępność (większość drogerii)
+nie wysusza
+jest bardzo dobry do kręconych włosów

Minusy:
nie ma

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897516].usefull || 0 }}% pomocna.