Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Odżywczy szampon do częstego stosowania przeznaczony do mycia każdego rodzaju włosów potrzebujących regeneracji, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej z oliwek, mocznik i prowitaminę B5 - substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów, także podczas mycia.
Nie zawiera silikonów i parabenów. Nie obciąża włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy,
- działa pomocniczo w regeneracji włosów,
- zapewnia im miękkość i delikatność w dotyku,
- przywraca naturalną objętość oraz zdrowy wygląd,
- po wysuszeniu pozostawia na włosach przyjemny zapach.

Sprawdził się

Szampon dobrze się nakłada i pieni. Ma przyjemny zapach. Dobrze oczyszcza nawilżając przy tym włosy. Jest delikatny dlatego można używać go codziennie. Nie obciąża i nie wysusza włosów , a do tego kosztuje niewiele. Niestety plącze włosy i trudno je potem rozczesać. Przy zastosowaniu odżywki problem ten znika.

Całkiem dobry

Polecam stosować go razem z odżywką. Jest delikatny, przyjemnie pachnie, nie za mocno. Słabo się pieni przy pierwszym myciu, ale i tak zawsze myję głowę dwa razy, więc dla mnie to nie problem. Dobrze myje, włosy są po nim sypkie, a w połączeniu z odżywką miękkie i błyszczące, ale mam wrażenie, że sam szampon plącze włosy. Bardzo dobra cena.

Zalety:
- przyjemnie pachnie
- jest tani
- delikatny
- włosy są po nim sypkie

Wady:
- trudno rozczesać po nim włosy

Miłe zaskoczenie

Lubię kosmetyki Ziaji i w firmowym sklepie kupiłam szampon i maskę z tej serii zainteresował mnie opis" przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich". Przyznam że działa znakomicie, lepiej nawet jak szampon z serii masło kakaowe, przede wszystkim nie plącze tak włosów. Konsystencja żelowa, zapach przyjemny. Dobrze myje i odświeża, włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Pieni się umiarkowanie. Najważniejsze że nie wysusza i nie obciąża włosów. Szampon jest tani i wydajny. Szampon sprawdził się. Polecam.

Jak zamaskować siwe włosy

Kolejny dobry produkt Ziaji

Jestem bardzo zadowolona z jakości szamponu za tak przystępną cene :)
Szampon dobrze nawilża włosy,po umyciu są gładkie sypkie dobrze nawilżone :) Cena atrakcyjna nie zauważyłam żadnych minusów :)

Straszny skład

Wszystko mi sie podobało , myje dokładnie wlosy, ladnie pachnie, dobra wydajnosc. Az pewnego dnia moje wlosy zaczely byc szorstkie i suche. Spojrzałam wtedy na skład. I o zgrozo! na pierwszym miejscu oczywiscie SLS ;/Sklad jest naprawde beznadziejny. Nie polecam

Używam tego produktu od: dwich miesiecy

nie dla skory z AZS

szampony z reguly dobirtam bardzo ostroznie ale ten kupulam pod wplywem chwili ze wzgledu na zapach i cene

mam AZS ktore objawia sie najczesciej na skorze glowy i tulowiu

po tygodniu uzywania szamponu dostalam liszaji i ranek, podchodzilam do niego jeszcze pare razy ale efekt byl zawsze taki sam... musialam go wyzucic

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Król Szamponów

Absolutny faworyt wśród szamponów. Jestem świeżo po rozjaśnianiu włosów z pięcioletniego bardzo ciemnego brązu do blondu.

+ nie wywołuje przerażającej szorstkiej sierści podczas mycia (jak np. Babydream czy Radical)
++ czyści i myje dokładnie, nawilżając i natłuszczając przy tym włosy
+++ włosy cudownie lśniące już po samym zmyciu szamponu (chociaż rozczesać bez maski bym się nie odważyła)
++++ intrygujący zapach
+++++ odżywia i nie przetłuszcza

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Całkiem niezły

Plusy:
+ Cena
+ Brak silikonów w składzie
+ Delikatny zapach
+ Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy
+ Włosy są miękkie
+ Wygładzone
+ Nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy

Minusy:
- Słabo się pieni
- Plącze włosy podczas mycia ( ja i tak zawsze używam odżywki więc nie przeszkadza mi to, aż tak bardzo)

Nie, nie, nieeee

Włosy muszę myć codziennie więc ten szampon wydawał się dla mnie idelany. Jako, że dalej poszukuje idealnego tym razem sięgnęłam po ten. I to byl mój wielki błąd! Przejdę do konkretów.

Plusy:
-cena;
-zapach;
-wydajność;

Minusy:
-włosy się po nim strasznie przetłuszczją! nie wytrzymują mi nawet do wieczora!
-masakrycznie ciężko jest rozczesać włosy;
-włosy się bardzo obciążone, zmęczone, bez blasku i sianowate;

Zużyje jako żel pod prysznic. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny

Włosy po nim fajnie się rozczesują, są gładkie, nie puszą się, są lśniące, pewnie sięgnę po niego drugi raz, jak po wszystkie produkty tej gammy :)
+ zapach
+ cena
+opakowanie
+ starcza na długo

- nie znalazłam :)

Bardzo dobry

Bardzo dobry szampon. Mimo że nie ma SLS to bardzo dobrze się pieni. Nie wysusza skóry głowy, ma ładnych zapach. Jest bardzo wydajny i ma bardzo dobrą cenę. Nie uczula.

Polecam w zestawie z odżywką.

Ilość zużytych opakowań: 1x 500 ml

najzwyklejszy zwyklak

Oliwka? Hmm... spodziewałam się ładnego nawilżenia włosów. Nie jakiegoś supe odżywienia, ale choć zdrowego wyglądu. A tymczasem szampon owszem myje, oczyszcza, włosy ładnie wyglądają do następnego poranka ale po nocy efekt nawilżenia znika a włosy są już suche na końcach. Ma także "cudowne" właściwości elektryzowania włosów na czubku głowy. Na trzeci dzień po umyciu włosów jest już widoczny efekt lekkiego przytłuszczenia od nasady, ale jeszcze można się pokazać udziom. Pod koniec stosowania spowodował u mnie lekki łupież. Daje 1 gwiazdkę, bo miałam zdecydowanie gorsze szampony.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 400 ml