Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Isana, Ol Dusche Melone & Birne (Olejek pod prysznic `Melon i gruszka`)

Isana, Ol Dusche Melone & Birne (Olejek pod prysznic `Melon i gruszka`)

Żel pod prysznic Rossmann Isana Ol Dusche Melone & Birne zawierający perełki z olejkiem pielęgnującym skórę. Produkt przebadany dermatologicznie, o zrównoważonym pH, bez parabenów. Olejek pod prysznic Rossmann Isana rozpieszcza ciało i duszę zapachem melona i gruszki.

Super

Bardzo często sięgam po produkty Isana, są bardzo tanie, a niezwykle dobre jakościowo, co do ceny. Składy ich, są również dobre. Ten olejek mam już długi czas, zachwycił mnie swym pięknym zapachem, gdzie ewidentnie wyczuwalny jest bardziej melon niż gruszka, opakowania może nie, są piękne ale jakość genialna. Po tym olejku skóra jest nawilżona, odżywiona, jędrna i miękka w dotyku. Serdecznie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410596].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Tania i dobra Isana.
Jedna z lepszych dostępnych na rynku obecnie,
Nieco bardziej żelowa niż pozostałe przez co bardziej wydajna i komfortowa w użyciu.
Pięknie pachnie, nie wysusza skóra, nie podrażnia.
Naprawdę w porządku!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407691].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Super pachnie, nawilża, konsystencja kremowo-żelowa, wydajny,nie wysusza, wystarczy na długo, jak wszystkie żele isany tani-ten kosztował 2,49zł.Rewelka, zapach soczystych, letnich owoców.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392066].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Fajny żel

Bardzo przyjemny żel Isana. Świetny pobudzający zapach idealny na lato. Uwielbiam owocowe zapachy. A połączenie mango i gruszki świetnie wyszło Isanie.
Plusy:
- ładny zapach
- wydajność
- nie wysusza skóry
- dobrze sie pieni
- niska cena
Minusy :
BRAK

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374376].usefull || 0 }}% pomocna.

Super żel za grosze

To pierwszy żel Isany, który kupiłam. Od tamtej pory kupiłam ich już dobre kilkanaście, ten gruszkowy zapach jest przecudowny. Według mnie to najlepszy żel Isany, zawiera drobniutkie granulki, taki jakby mikropeeling :). Pięknie pachnie, kosztuje grosze, a do tego daje fajny efekt świeżości. Może nie pieni się tak bardzo jak inne żele, ale jak sama nazwa wskazuje ma to być taki a la olejek. Idealny zarówno w podróż, jak i na domową półkę w łazience.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370001].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny żel, za przystępną cenę.

Często sięgam po żele Isany. Są tanie, przyjemne, producent zadbał także o różne warianty zapachowe i edycje limitowane.

Plusy:
+ niska cena, często na promocji
+ przyjemny zapach utrzymujący się chwilę na ciele
+ mięciutka konsystencja
+ nie podrażnia, nie wysusza
+ miękka tuba
+ przyjemny, gruszkowy zapach

Neutralne:
- w dalszym ciągu to raczej żel niż olejek, chociaż taki podrasowany

Minusy:
- słabo wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332821].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo polubiłam

Większość kosmetyków Isany jest trafionych, z tym nie jest inaczej. Ten produkt ma niesamowity zapach, delikatny, ale mocny. Mogłabym tylko siedzieć i go wdychać. Aż żal go zużywać. Skóra jest delikatna, zadbana, ożywiona. Jeden z moich kąpielowych ulubieńców.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329736].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny

Nawet nie wiedziałam, że to olejek, dla mnie to był zwykły żel. W każdym razie był to bardzo przyjemny kosmetyk. Na pewno zakupię kolejny żel/olejek Isana. Może niekoniecznie ten zapach, bo lubię testować, a Isana ma bardzo dużo smaków/zapachów.
Zapach ( bo to jest dla mnie najważniejsze) był słodki i przyjemny. Może i nawet melonem to trącało, bo gruszką to raczej nie. Taki cukierkowy. Mojemu mężowi kojarzył się z sokiem Kaktus (?), no niech mu będzie. No, w każdym razie przyjemny pod prysznic. Dosyć długo się utrzymywał na ciele. Konsystencja była cudowna, gęsta. Pierwszy raz się z taką spotkałam. Drobinki/bąbelki ładnie wyglądają w butelce i są zupełnie nie wyczuwalne na ciele. Bardzo ładny, energetyczny kolor pomarańczki. Nie podrażniał, nie wysuszał i jest godny polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1296461].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny

Uważam ,że jest to jeden z lepszych zapachów żeli z Isana . Pachnie bardzo przyjemnie ,świeżo owocowo. Ma w sobie mnóstwo małych perełek które zawierają w sobie olejek , rozpuszczają się w trakcie kąpieli. Żel nie wysusza skóry , jest bardzo wydajny starczył mi na długi czas przy codziennym stosowaniu. Ma pojemność 300 ml a kosztuje niewiele , opakowanie również działa bez zarzutu. Polecam bardzo dla osób które lubią świeże zapachy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287841].usefull || 0 }}% pomocna.

Olejkiem ten produkt nie jest, ale i tak można go lubić. Dobrze się pieni, dorze oczyszcza skórę i ją nawilża. Po jego zastosowaniu skóra nie jest szorstka i przesuszona. Produkt jest tani, wydajny i ma przyjemną konsystencję. Opakowanie jest estetyczne i ma wygodne otwieranie. Co ważne kosmetyk ślicznie pachnie.
Według mnie warto go wypróbować :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279301].usefull || 0 }}% pomocna.