Body - Cure With Bronzing Effect, Kuracja brązująco - ujędrniająca

Body - Cure With Bronzing Effect, Kuracja brązująco - ujędrniająca

Cena już od 16,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Preparat przywraca zdrowy wygląd, nadając skórze odcień pięknej opalenizny. Posiada bardzo przyjemny zapach, a dzięki lekkiej konsystencji balsamu z łatwością się rozprowadza, nie pozostawiając smug. Skóra po zastosowaniu jest dogłębnie nawilżona, odżywiona i sprężysta. Preparat chroni ją oraz stymuluje aktywność komórek do walki ze starzeniem się.
Rezultaty: piękna, równomierna i naturalna opalenizna, perfekcyjnie ujędrnione ciało, dogłębnie odżywiona i nawilżona skóra, odbudowany płaszcz lipidowy i zwiększona elastyczność.

Struktura
lekkie
balsamy
ujędrniające, brązujące
zapachowa
z pompką
lotion
100 – 250ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 573

Napisanych recenzji: 2308

bardzo dobry

Poprzedniczki właściwie wszystko już napisały, zatem się powtórzę :D
Nie jest drogi, wydajności w normie. Higieniczne opakowanie z popmką, dobre dozowanie. Idealna konsystencja - nie jest za gęsty i się nie wylewa. Rozsmarowuje się łatwo, szybko, bez mazania. Wchłania przyzwoicie, może nie błyskawicznie, ale niezle. Nawilza i trochę odzywia skóre, zostawiając leciutki film. Pachnie delikatnie, bez kwaskowatego smrodku typowego dla balsamów z dodatkiem samoopalacza. Nie zostawia smug, schodzi niepostrzeżenie, bez łat. Nie przyciemnia mocno, raczej podtrzymuje opaleniznę i delikatnie złoci.
Podsumowując - produkt wart przetestowania.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: konczę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942362].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Delikatny efekt

Skusiłam się na ten balsam, bo był w promocji i skończył mi się samoopalacz, którego własnie uzywałam.

+ opakowanie z pompką jest bardzo wygodne, nic się nie ślizga i nie wypada z ręki
+piękny, słodki zapach po aplikacji, na następny dzień typowy zapach "samoopalaczowy" jest praktycznie niewyczuwalny, co jest dla mnie megapozytywnym zaskoczeniem
+przyjemna konsystencja
+przystępna cena
+nie robi plam i równo schodzi

-niestety efekt opalenizny jest bardzo delikatny i subtelny.
-trzeba się 3 razy posmarować, żeby zauważyć efekt, a co za tym idzie wydajność nie powala

Mimo delikatnego efektu chętnię kupię ten balsam. Nawet jeśli mam się nim co drugi dzień smarować, to brak SMRODU samoopalacza mi to wynagradza:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895920].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 33

Gorąco polecam!

Używałam wiele balsamów brązujących i prawie na każdym się zawiodłam. Mam jasną karnację i niemal każdy pozostawiał smugi, plamy bądź robił ze mnie \'\'Chinkę\'\' :) Ten kosmetyk natomiast tworzy stopniowo naturalną opaleniznę. Oprócz tego świetnie nawilża skórę oraz ma piękny zapach. Nie znam lepszego balsamu brązującego. Uważam, że każda kobieta będzie bardzo zadowolona z jego działania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891595].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Napisanych recenzji: 283

Spełnia swoje zadanie :)

Po wypróbowaniu wielu balsamów brązujących przyszła kolej na Efektima, Body - Cure With Bronzing Effect, kurację brązująco - ujędrniającą.

Balsam delikatnie nadaje efekt stopniowej opalenizny, nie pozostawia smug (nakładam go zazwyczaj wieczorem po wykonaniu peelingu ciała), szybko się wchłania, jego aplikacja jest łatwa, całkiem przyjemnie pachnie, zapach nie taki jak w typowych samoopalaczach. Kolor uzyskanej opalenizny nie jest ani żółty ani pomarańczowy, to delikatny, muśnięty słońcem brąz. Do tego wszystkiego praktyczne opakowanie z pompką.

Polecam:):)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886386].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

świetny,najlepszy jak do tej pory

Balsam jest rewelacyjny!!Daje idealne jak dla mnie natężenie koloru-zwykle smaruję się raz dziennie,po pierwszym dniu skóra jest muśnięta słońcem,po drugim już widać delikatną opaleniznę a po trzecim jest miły brąz.Zaznaczam że jestem bladziochem na którym większość balsamów wygląda żółto,ten daje miły brązik.Balsam ma kolor i konsystencję budyniu waniliowego,dobrze się rozprowadza,nawilża.Nie lepi się ale czuć gdzie już smarowałam a gdzie nie (nie lubię brązerów które się błyskawicznie wchłaniają bo nie wiem gdzie smarowałam). Typowy zapach dla samoopalaczy niestety jest ale słaby,dla mnie do zniesienia z łatwością a naprawdę nienawidzę tego smrodku.Do tego pompka,czego chcieć więcej.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847323].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Minusem jest bardzo słaba wydajność, cała reszta zdecydowanie na plus.

Kurację brązująco-ujędrniającą Efektimy zdecydowałam się kupić pod koniec moich wakacji nad morzem. Trafiłam na świetną pogodę więc powinnam być opalona właściwie wszędzie. I prawie tak było. Niestety moje uda opalają się milion razy wolniej, niż reszta ciała dlatego ten fragment był u mnie zupełnie blady.

Chodząc po Rossmannie zauważyłam właśnie Body-Cure od Efektimy. Postanowiłam zaryzykować i kupić, aby "doprawić" jakoś moje uda ;) Plusem jest to, że trafiłam na promocję i kupiłam go za niecałe 12 zł. Balsam działa faktycznie bardzo dobrze. Skóra szybko brązowieje, nie ma na niej smug, plam czy prześwitów. Kolorek jest bardzo ładny, śliczny delikatny brąz. Aby uzyskać mocniejszy efekt trzeba oczywiście użyć kilka razy, co jest oczywiste. Jedyne o czym należy pamiętać to o dokładnym umyciu rąk zaraz po nasmarowaniu ciała. Jeśli tego nie zrobimy nasze dłonie staną się brązowe.
Jeśli natomiast chodzi o ujędrnienie to widać efekty! Skóra nawet na drugi dzień jest gładka, przyjemna w dotyku i ujędrniona. Przynajmniej u mnie tak działa - zauważyłam to nie tylko ja, ale również mój facet.
Dodatkowym plusem jest to, że opakowanie jest z pompką, a balsam pięknie pachnie!

Minusy? Słaba wydajność. Można powiedzieć, że bardzo słaba. Po tygodniu używania nie ma już połowy opakowania. Dlatego też polecam kupowanie tego kosmetyku tylko kiedy jest on w promocji. Inaczej jest to niestety nieopłacalne :( Ze względu na cenę daję tylko 4/5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809299].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 1042

Delikatny i słaby kolor

Z uwagi na moje sentymenty do polskich produktów kupiłam tę oto propozycję firmy Efectima, aby poprawić koloryt mojego ciała.

Nie mam czasu na opalanie, niestety tego roku tradycyjnie nie wyjeżdżam na urlop, więc marzenia o słonecznej opaleniźnie spełniam dzięki bronzerom, samoopalaczomi balsamom brązującym;) Ponadto- nie smażę się popołudniami na balkonie, bo szkoda skóry;) Wobec czego bazuję na samoopalaczach i balsamach brązujących.

Cóż możemy powiedziec na temat tego produktu? Jest bardzo delikatny, słabo łapie, nawet na wypilingowaną skórę. Nakładałam go przez kilka wieczorów z rzędu, aby zobaczyć jakiś ciemniejszy kolor, ale niestety, był bardzo słaby. Na mojej skórze efekt był taki, że skóra była złotawa. Zaledwie żółta;)

Producent pisze, że balsam brązuje i ujędrnia. Otóż ujędrnia, moim zdaniem skóra była gładsza po tym kosmetyku, więc należy przyznać, że on brązuje (chociaż b. słabo) i wzmacnia skórę, wygładza.

Opakowanie jest bardzo ładne, dozownik, ładna szata graficzna. Ale niestety, kosmetyk jest gęstym balsamem, wręcz jakby kremem, wobec czego dozownik zapycha się. Co więcej, około 1/5 produktu zostaje w butelce i to jest wg mnie negatywne, straty duże. Rozwiązaniem powinna być tuba albo plastikowy lub szklany słoiczek.

Generalnie bardzo przyjemny, chociaż kolorek jak dla mnie- zbyt słaby.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno zupełnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[807876].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 72

Bardzo wyjątkowy, wart wypróbowania

Zakupiłam skuszona opiniami Wizażanek :)

Według mnie to bardzo dobry balsam. Najbardziej mnie urzekła w nim pielęgnacyjna formuła. Będzie on idealny nawet dla bardzo suchej skóry.
Stosuję go dwa razy w tygodniu, żeby nie przesadzić z efektem opalenizny. Pomimo, że mam ciemną karnację to "udało" mi się już zrobić sobie nim zacieki. Bez obawy, te zacieki to moja wina, z uwagi na naturalną opaleniznę rozsmarowywałam go jak normalny balsam bez zbytniej pieczołowitości.
Wracając do cudownego efektu pielęgnacyjnego. Pozostawia on na skórze jakby taką warstewkę, ale nic tłustego, po prostu taki glam bez drobinek, super. Skóra nawet na drugi dzień wygląda na odżywioną, nawilżoną, lekko ujędrnioną i przede wszystki bardzo wypielęgnowaną. Po żadnym balsami nie miałam takiego efektu.

Bardzo dobra dostępność -Rossmann, i jeszcze to opakowanie z pompką :)

Polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806714].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 104

Efektywna

Do produktu podeszłam sceptycznie, tzn spodziewałam się, że zadziała, ale że trzeba będzie smarować się niemal tydzień by zobaczyć efekty. A tutaj niespodzianka! Efekt opalenizny widoczny jest już po 1 użyciu. Widoczną opaleniznę zyskujemy w przeciągu kilku godzin od nałożenia balsamu, więc warto nałożyć go z samego rana, a potem w ciągu dnia wyglądać na delikatnie opaloną. Z każdym dniem używania kuracji efekt będzie się wzmacniał i dłużej utrzymywał.

Kuracja brązująca ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję balsamu. Dobrze się wchłania i dobrze rozprowadza. Ciało pozostaje nawilżone i delikatnie opalone. Opalenizna nie wygląda na sztuczną czy pomarańczową. Jest bardzo naturalna, równomierna i pojawia się bardzo szybko. Nie brudzi ubrań.

Niestety przy pierwszym zetknięciu skóry z kosmetykiem może towarzyszyć nam mniej przyjemny zapach jak po użyciu samoopalaczy, czy tuz po wyjściu z solarium. Z kolejnymi aplikacjami nie jest już tak źle.

Co do ujędrniania to nie odczułam wyraźnego działania. Skóra jest po prostu miękka i sprężysta, a efekt brązujący jest zdecydowanie na pierwszym miejscu.

Balsam nie zostawia plam, smug i "prześwitów"o ile dobrze go rozsmarujemy. Przy dokładnym smarowaniu nie ma obaw o plamy. Trzeba się tylko dobrze przyłożyć!

Drobna uwaga/wskazówka: kiedy smarowałam ciało dłonią bywało, że balsam przedostawał się na nadgarstek i tam zostały mi ślady od nadmiaru kosmetyku, których nie zmyłam od razu. Warto zatem zadbać o każdy milimetr ciała podczas używania kuracji brązującej i umyć dłonie po skończonej aplikacji.

Opalenizna uzyskana dzięki tej kuracji jest w każdej chwili możliwa do usunięcia. Po dokładnym peelingu czy depilacji ciała po balsamie nie zostanie śladu. Wtedy jeśli znów chcemy być opalone przez Efektimę zaczynamy smarowanie od nowa.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802745].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 76

Mam mieszane uczucia.

Świetne opakowanie. Bardzo praktyczna pompka, zwłaszcza, że mamy ręce całe w mazi brązującej. Nakładanie łatwe i przyjemne. Efekty widoczne dosyć szybko. Na mojej jasnej karnacji już po drugim nałożeniu. I tu zaczyna się problem, bo wystarczy jedno miejsce na ciele, w którym się zagapimy, a pozostają smugi i nierówny koloryt. Odradzam nakładanie samej, gdyż to niemożliwe. aby równo i dokładnie rozprowadzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800204].usefull || 0 }}% pomocna.