Clarins, Hydrating Liquid Foundation (Podkład nawilżający)

Clarins, Hydrating Liquid Foundation (Podkład nawilżający)

Lekki, kryjący nawilżający podkład o nietłustej formule.
Zapewnia gładki, aksamitny makijaż.
Choć kryjący - niewidzialny i dopasowujący się do skóry. Zawiera ekskluzywne pigmenty "auto-focus" dzięki którym skóra wygląda dobrze w każdym świetle oraz filtry UV.
Duży wybór odcieni.

Cena: ok. 150 zł

w porządeczku

mogłabym dodać i bez rewelacji. Podkład miło się rozprowadza, przyzwoicie wygląda na twarzy, wiadomo, marka zazwyczaj zobowiązuje. Krycie dość mocne. Zapach - co kto lubi, ja tam lubie tandetne chemiczne wonie;-) Ale żeby tak go zaraz za te 150 zł kupić, to nie rozpędzajmy się.

Używam tego produktu od:oj dawno
Ilość zużytych opakowań:1/2?

Niezły

Mam mieszane uczucia. Nawet niezle kryje, jesli sie nie przesadzi z iloscia i nie "trze" za bardzo to niezle sie rozprowadza. Mam mieszana cere i niestety buzia sie swieci dosc szybko w wiadomej strefie. Ale trudno zeby miec o to zal do podkladu. Zapach i aplikacja faktycznie fatalne. Ale biorac pod uwage wszystko razem nie jest zły. Generalnie do tej pory nie udalo mi sie kupic podkladu z ktorego bylabym zadowolona w 100% wiec nie czepiam sie tego zbytnio.

nie najgorszy

Mialam dosc dawno temu ten podklad ale nie pamietam aby byl az taki tragiczny. Moze to i zadna rewelacja, bo faktycznie dosc szybko zaczyna sie buzka swiecic (nie mniej jest to nawilzajacy podklad raczej do suchej skory), ma tragiczne, niehigieniczne zamkniecie i nie jest zbyt ekonomiczy. Za to dobralam sobie super ladny kolorek, a buzia byla swieza i wypoczeta, ladnie maskowal wszystkie defekty.

Makijaż Maybelline

pieniadze w bloto

W zyciu bym sie nie spodziewala ze za 150 zlotych mozna kupic tak koszmarnego gniota.Chcialam kupic podklad Clarinsa, zasugrowalam sie porada i o...Koszmarny cytrynowo-chemiczny zapach. Drazni mnie bardziej z kazdym dniemProducent zaleca aplikacje podkladu-palcami (!) Nienawidze pakowania paluszkow do kosmetykow a juz wogole mazania sie kosmetykami kolorowymi.Ale probowalam i palcami i gabeczka. Tak czy siak efekt mizernyKryje moze i znosnie, ale juz po 2 godzinach na twarzy robia sie plamy, podklad sie walkuje (niezaleznie od kremu pod), zbija, zmienia kolor, twarz koszmarnie sie blyszczy i nawilzenie tez jest kiepskieNa opakowaniu zostaja slady palcow wiec juz 2 dnia po zakupie nie wyglada ladnie. Nie wspominajac juz o tym ze po tygodniu sie zwazyl i na wierzch wyplynela paskudna zolta oleista warstwaTotalna porazka firmy ClarinsWyrzucilam pieniadze w bloto a teraz nie mam serca wyrzucic tego podkladu bo mi ich zal :(