AA Cosmetics, AA Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

AA Cosmetics, AA Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

Przeznaczony jest do cery normalnej oraz suchej,do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Nie zatyka porów. Jest odporny na wodę i pot. Nie powoduje podrażnienia spojówek.
Posiada pH neutralne dla skóry. Jest bezzapachowy.
4 odcienie: kość słoniowa, piasek, miód, czekolada.

w koncu trafiłam

Fluid jest idealny dla mojej wrazliwej cery. spełnia wszystkie obietnice producenta ! Nie zatyka porow, kryje jak nalezy . Cera po nim wyglada na wypoczeta i rozswietlona ! Moj Hit i to za male pieniadze, uzywalam podkladow z drozszych polek i zaden nie sprawdzil sie tak jak ten. Jest wydajny .

Widocznie podklad nie do mojej cery..coz.. :D

na poczatku bylo calkiem okej.. ale niestety jeszcze mnie nigdy nie wysypalo tak od niczego jak od tego podkladu... rozswietajacy byl calkiem okej ale matujacy robil mi straszne plamy na buzi..

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nareszcie...

Znalazłam fluid, który:
- Równomiernie się rozprowadza
- Jest niewidoczny na twarzy
- Nie drażni!!
Mam bardzo wrażliwą skórę i oczy, to pierwszy fluid, który nie powoduje u mnie pokrywki i/lub piekących oczu (nie w kontakcie!). Dobrze się nakłada, dobrze się trzyma, fajnie rozświetla. I łatwo się zmywa, co dla mnie jest bardzo ważne, bo muszę uważać nie tylko na to, co nakładam na twarz, ale też na to, czym ją myję...

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

Dieta na trądzik

Używam go już bardzo długo

Mam suchą skórę. Dlatego ten podkład jest dla mnie. Nie podkreśla suchych skórek dobrze maskuje niewielkie niedoskonałości oraz ładnie poprawia kolorek mojej twarzy.
Plusy:
Dostępność
pielęgnacja
nie podkreśla suchych skórek
maskuje
ładnie podkreśla kolor buzi

Minusy
Kolor najjaśniejszy nie jest jednak taki jasny
nie utrzymuje się długo na twarzy

Używam tego produktu od: bardzo długo

tragiczny

mam jasną cerę, kupiłam najjaśniejszy, okazał się pomarańczowy, nie wiem kto używa dalszych odcieni... skóra się świeci.

zbyt wiele nie mogę powiedzieć, ponieważ nie wychodziłam z nim na twarzy z domu, bo wyglądałam tragicznie, ze względu na kolor.

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy kupiłam
Ilość zużytych opakowań: kupione, nie używane

Koszmarek

Fatalny podkład. Zakupiłam najjaśniejszy odcień kość słoniowa, który okazał się paskudną pomarańczą. Podkład jest tępy w rozprowadzeniu, szybko zasycha na twarzy. Dodatkowo zapycha, skóra się pod nim dusi. Dobrze, że był tani więc bez żalu wyrzuciłam do śmieci.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1

Zdecydowanie nie

Oceniam podkład numer 4 czekolada

Kupilam go z mysla, ze bede go nakladac w lato, kiedy odcien mojej skory jest duzo ciemniejszy.

Plusy:
-dobrze kryje
- mega wydajny

Minusy:
- na tarzy tworza sie plamy po nalozeniu podkladu
- zapycha strasznie pory
- uwidacznia wszystkie niedoskonalosci
- poklad jest ciezki, czuc go i na twarzy tworzy rodzaj grubej maski
- ciezko sie go naklada, szybko zasycha

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Słaby

Kupiłam, bo skonczył się mój ale to nie był dobry pomysł, poniewaz nawet najjaśniejszy odcień był dla mnie za ciemny a własciwie podchodził pod pomaranczowy co dawało efekt "tapety" i bardzo nienaturalny wygląd, dlatego nie zużyłam nawet połowy opakowania ;/

Plusy:
-niska cena

Minusy:
-bardzo mała ilość odcieni
-ciemne odcienie podkładów (najjaśniejszy był zbyt nienaturalny)

Uzyłam go zaledwie kilka razy więc nie mogę powiedziec nic pozytywnego

Używam tego produktu od: używałam przez kilka dni
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam

prawie idealny :)

jeden z moich ulubionych. Fajnie wygląda na twarzy, rozświetla, ja dodatkowo mieszam go z maścią witaminową , nie ma wtedy takiego sztucznego efektu.

+ ładnie rozświetla (koleżanki się pytają cóż to za podkład używam :))
+ cena
+ w miarę dobrze kryje(ewentualnie korektor załatwia sprawę)
+ nie uczula co dla mnie jest bardzo ważne bo mam wrażliwą cerę w tym temacie.

- trochę krótko trzyma

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

tragedia

Skusiłam się b. niską ceną - potrzebowałam czegoś na szybko, gdyż mój ulubiony podkład był na wykończeniu i chciałam spróbować czegoś nowego.

Podkład poza atrakcyjną ceną nie ma wiele do zaoferowania. Jak na kosmetyk rozświetlający jest tragicznie gęsty i ciężki - rozświetlenie, owszem, da się osiągnąć, ale raczej przez zbędne natłuszczenie skóry! Do tego zapycha pory - w moim przypadku po całodniowym noszeniu podkładu pod wieczór pojawiało się mnóstwo nowych wyprysków. Do tego towarzyszące nieustannie uczucie maski - ten podkład naprawdę "czuć".

Za plus mogę uznać dość dobry odcień (miałam no2). Nie sądzę jednak żeby dziewczynom o jaśniejszej karnacji przypadły do gustu oferowane przez markę odcienie.

Poprzednia wersja była lepsza

Tego podkładu używałam około 2 lata temu bo był wtedy jedynym w tej cenie który miał naprawdę ładny ciepły kolor (3-miód). Byłam zadowolona więc kiedy podkład pojawiłsię w nowej szacie postanowiłam że warto wrócić do miłych wspomnień - jest miło ale to już nie to samo ;)

Tym razem podkład kupiłam głównie z myślą o mieszaniu go z innymi podkładami które są dla mnie za mało żółte ale użyłam go też samodzielnie, oto moje spostrzeżenia:

+ Opakowanie całkiem solidne - średnio wygodne przy próbie wydostania resztek ale jak za tą cenę nie jest źle.
+ Kolor dalej ten sam, piękny i złoty :)
+ Nie odnotowałam drobinek (być może jakieś są ale jeśli są to muszą być wyjątkowo malutkie) które widziałam w poprzedniej wersji produktu - dla mnie to plus. Mimo to podkład dalej daje efekt rozświetlenia.
+ Podkład dobrze współpracuje z innymi. Przy mieszaniu 2 do 1 (AA mniejsza część) podkład właściwy nie zmienia swoich właściwości ale nabiera ciepłego odcienia.
+ Konsystencja jest gęsta i kremowa tak jak kiedyś.
+ Cena powala na kolana :) - w pozytywnym sensie ;)

- Podkład nie kryje tak dobrze jak kiedyś.
- Szybciej zasycha na twarzy przez co trudniej go rozprowadzić.
- Nie utrzymuje się tak dobrze jak poprzednia wersja.

Mimo wad polecam podkład właśnie do takiego celu do jakiego ja go używam :) Samodzielnie nie radzi sobie tak dobrze jak poprzednia wersja.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie plus 2 buteleczki starej wersji

bardzo go lubię

Nie jest to jedyny podkład, którego używam, ale jest on moim stałym bywalcem w kosmetyczce.

Plusy:
- wydajność
- idelany kolor dla mnie: kość słoniowa
- łatwo się rozprowadza
- jest lekki, świetny na lato
- nie ściera się
- cena (często jest w promocji)

Minusy:
- nie zauważyłam

Używam tego produktu od: ok. 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 10