Eris, Program 24h, Maseczka intensywnie nawilżająca

Eris, Program 24h, Maseczka intensywnie nawilżająca

Maseczka ta działa odprężająco i łagodząco, regeneruje skórę i utrzymuje działanie nawilżające przez 24 h.

na co dzień nie polecam

Kupiłam razem z peelingiem drobnoziarnistym z tej samej serii.
Jednak dla mnie ta maseczka okazała się bardziej natłuszczająca niż nawilżająca. Po nałożeniu świeciłam sie potwornie, nie wchłaniała się, miałam wrażenie całkowitego zatkania porów, musiałam ją zmywać wodą z żelem do mycia twarzy. Bez sensu. Przeprosiłam ją, gdy przyniosła ratunek i ukojenie poparzonej słońcem skórze ciała. Ale chyba nie takie jest jej przeznaczenie.
Daję drugą gwiazdkę za piękny zapach serii 24h.

przeciętna

Zdziwiona jestem ,że taka firma wypuszcza tak słabe produkty.Chociaż każdemu odpowiada co innego i jest to moja osobista opinia.
Nie zauważam zbytniej różnicy po jeje użyciu, stosuję ją na noc i chyba działa na zasadzie placebo. Mam spokój że robię coś dla swojej buźki.
Zaletą tej maseczki jest z pewnością jej wydajność i niekłopotliwe użycie.

jedna z najlepszych

Jedna z najlepszych jakich uzywałam. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Dla suchej skóry - super!!

depilacja rąk

porządnie nawilża

Bardzo porządna maseczka. Świetnie nawilża skórę, bardzo dobrze się wchłania, nadaje twarzy zdrowy, odżywiony wygląd. Często nakładam ją też na dekolt i biust zamiast kremu. Nałozona w ilościach mniejszych niz "maseczkowe" wchłaniasię całkowicie i działa jak silnie nawilżający krem. Nie zostawia tłustej warstwy nawet na mojej tłustej skórze. Bardzo polecam :D

koszmar:(

1. Na opakowaniu nie ma składu (przynajmniej na moim, kupionym ok. 2 lata temu, nie było) - uważam to za skandaliczne lekceważenie klienta2. ma konsystencję tłustego kremu, wielce nieprzyjemna w użytkowaniu3. dziwny zapach, bynajmniej nie z tych "przyjemnie dziwnych"4. mojej (mieszanej, przesuszonej lekko) cery wcale nie nawilżył.Ogólnie - totalny niewypał, koszmar i jedna z najgorszych maseczek, jakie miałam. Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania, resztę wyrzuciłam.

Nie dla mnie

Na mojej odwodnionej ale tłustej cerze nie sprawdziła się- bardzo zanieczyszcza, zatyka pory i słabo nawilża- niezbyt przyjemny zapachUżyłam tego produktu rok temu / Ilość zużytych opakowań: 1 - nie dokończyłam

nawilza i nic poza tym

ta maseczka po prostu nawilza i nic poza tym na twarzy nie robi. jest lekko tlustawa dlatego uzywam jej na noc i rano nie ma tlustej warstwy. ladnie pachnie. ja traktuje nakladanie jej jako czynnosc wybitnie relaksacyjna

u mnie się nie sprawdziła

Jak napisałam powyzej u mnie sie nie sprawdziła.Mam cerę mieszaną .Dla mnie wolno sie wchłaniała i zostawiała tłustą warstwę na twarzy cera mi się swieciła przez jakis czas.nie polecam bron boze posiadaczkom takich cer jak moja robienie jej tusz przed makijażem .Nawet matujący puder nie pomoze twarz swieci się jak wysmarowana smalcem.

Ciężka, gęsta i skuteczna

Rzeczywiście dobrze nawilża. Nie jest droga i jest wydajna, pachnie tak samo, jak inne kosmetyki Eris - ja za tym zapachem nie przepadam.Przy moje tłustej skórze stosowałam ją w domu jako uzupełnienie kuracji kwasami AHA w gabinecie i się sprawdziła - moja skóra była wtedy delikatniejsza niż zwykle, podatna na podrażnienia i odwodniona, kilka razy w tygodniu Eris rozwiązał problem. Ale jak juz mówimy o sytuacjach ekstremalnych - może szczypać w skrzydełka nosa.Maseczka nie jest uniwersalna. Wolno się wchłania, co mnie zawsze denerwuje, niestety - i pozostawia na skórze taka warstewkę, z którą nigdy nie wiem, do końca, co ja mam zrobić?Ja ostatnio robię z nią coś nowego - po 10/15 minutach od nałożenia, kiedy już część się wchłonęła a dalsza część nie chce, spryskuję twarz wodą termalną LaRoche Posay i zostawiam na tyle czasu, ile mam (czasem 5 minut, czasem godzina, ostatnio cała noc). I wg mnie to działa.Jej wadą dla mnie jest to, że wymaga czasu, wzmacniacza i - no nie chcę użyć tego zwrotu, ale nie znam innego - natłuszcza, ale nie w trądzikotwórczy sposób. Po prostu skóra się bardziej świeci po niej, niż przed nią (przez ok jeden dzień). Jej zaletą jest natomiast konsystencja (nie spływa z twarzy) i to, że po jej ofiarnym zastosowaniu skóra jest rzeczywiście głęboko nawilżona, na długo - kiedyś mi to zbadano takim przyrządem...Kosztuje 12 zł (w salonie firmowym Eris) nie powala (mnie) na kolana, ale mimo wszystko pieniądze na nią uważam nie za wydane, ale dobrze zainwestowane.Poza tym wyrobiła we mnie poczucie, że jeśli nie potrzymam tak dwa razy w tygodniu tak z pół godziny na buzi czegoś o konsystencji masła to mam poczucie, że o siebie nie dbam.

LECIUTKA I SKUTECZNA

Cudowna maseczka. Po prostu. ;) Nakładam ją bez zmywania na całą noc, bo mam teraz trochę bardziej niż zwykle suchą skórę (słońce, solarium...). Rano skóra jest promienna, giętka, gładka.<BR>Maseczka ma lekką, kremową konsystencję. Przyjemny, świeży zapach. Jest wydajna.

znakomita, bardzo polecam!

Znakomita maseczka, szczególnie po zastosowaniu pilingu z tej samej serii. Robi to, co obiecuje - czyli nawilża, i to na kilka godzin. Ja stosuję ją głównie do szyji - na twarz częściej maseczkę regenerującą z tej samej serii. Ma delikatny, piękny zapach - dzięki czemu nie tylko pielęgnuje, ale ułatwia relaks.<BR>Cała seria 24h Erisu wg mnie prezentuje wyjątkowo dobre właściwości przy zaskakująco niskiej cenie - może to sprawa niezbyt wyszukanych opakowań, ale wg mnie taka propozycja jest bardzo trafiona. Brawa dla firmy!

Oceniam na 4.00

Dobrze spełnia swe zadanie czyli intensywnie nawilża, nawet przesuszoną słońcem czy klimatyzacją skórę. Świetny stosunek jakości do ceny.