Yves Rocher, Pur Désir de Rose, Woda toaletowa o zapachu róży

Yves Rocher, Pur Désir de Rose, Woda toaletowa o zapachu róży

Kwiatowa świeżość, przełamana słodyczą róży, zawarta w prostym, przypominającym łodygę roślinną flakonie.
Dostępna we flakonach o pojemności 30 i 60 ml.

Cena: 39 zł / 30 ml

Przyprawowy ciemny róż.

Przyprawowa róża, trochę malin, lekko ostrawa.
Raczej się nie rozwija, to jednostajne perfumy.
Zapach piękny. Trwałość kiepska.
Ciężko cokolwiek napisać, bo to raczej mgiełka do ciała, coś do odświeżenia latem, niż perfumy "na poważnie".

Używam tego produktu od: 3lata

Wspomnienia

Gdyby tylko byly jeszcze dostepne, kupilabym je bez wachania. Nie dlatego, ze gustuje w produktach o zapachu rozy - takie sa w wiekszoszci nudne, zlosliwie okraszone owocowymi nutami, i wogole niepachna prawdziwa roza. Zakupilabym te wode natomiast ze wzgledu na to, JAKA specyficznie idealna roza ona pachnie! A jest to roza prawdziwa, taka zerwana prosto z ogrodu, ogniscie czerwona i slodka w swoim upajajacym zapachu. Nie ma tam zadnych nut, ktore psuly by wizerunek woni pachnacej PRAWDZIWA roza. Po raz pierwszy kupilam Pur Desir De Rose mojej mamie, jakies 5 lat temu, na dzien matki, wraz z balsamem oraz zelem pod prysznic. Okazalo sie, ze zuzylam praktycznie wiekszosc buteleczek pelnych tego szlachetnego cuda, natomiast mojej mamie dokupilam Jadore Diora i byla zadowolona jeszcze bardziej. Nigdy wczesniej niemyslalam, ze mi, wielbicielce mocnych, prawdziwych, pizmowo-orientalnych perfum, czerwona rozyczka moze sie spodobac. Nie mowiac o tym, ze moimi ulubionymi kwiatkami sa nieco bardziej intrygujace jasminy i iryski... Gdyby ta wode tylko jeszcze produkowali, bylabym pierwsza do jej kupna. Tak slicznej rozy, nie wachalam nigdy wczesniej, ani nawet teraz po 5 latach i setkach innych przetestowanych perfumach, z czego ok. 50 napewno mialo w sobie rozane nuty. Wiem, ze YR produkuje teraz Rose Absolue i mam nadzieje, ze sie na tym niezawiode. W koncu to jest ta sama firma i mozliwe, ze uzywaja tych samych olejkow do produkcji zapachow rozanych. Przy nastepnym zamowieniu od YR napewno wyproboje Rose Absolue, tylko sie modle, kochane Yves Rocher, mam nadzieje, ze Absolue pachnie po prostu sliczna roza. Mam nadzieje, ze niezaczeli tam dodawac peonii, gardenii, malinek i innych landrynek. Roza ma byc lekko wrecz cytrusowo- taka slodka. Taki bardzo specyficzny zapach, i powiem krotko, roza "wyparta" przez inne nuty juz tak samo po prostu niepachnie. Staje sie kolejnym pachnidlem, z dziedziny "rozowe, komercyjne, latwo sprzedawalne ale bez wyrazu". Mam nadzieje, wielka nadzieje, ze na absolu sie niezawiode!!!!Używam tego produktu od: kiedys mialam cala linie zapachowa
Ilość zużytych opakowań: 1 EDT, 1 balsam, 1 zel pod prysznic

Ciekawy

Zapach, o ile wiem, już wycofany.
Mam w związku z nim wspaniałe wrażenia. Przede wszystkim - nigdy nie był to dla mnie zapach róży! Tylko zapach... goździków, orientalny, lekko cierpki.
Zapach na co dzień.
Brakuje mi go.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Manicure - glitter nails

Mój Lider

Świetne perfumki! Na początku byłam do nich sceptycznie nastawiona , głównie przez to, że nie gustuję z ciepłych , ciężkich zapachach- a z takimi kojarzył mi sie zapach róży. Dostałam je w prezencie i postanowiłam je wypróbować- po pierwszym użyciu okazały się być bardzo silne, (zazwyczaj używam lżejszych, jednak ich intensywność i "barwa" zaczeły mi odpowiadać...taka: " miłość NIE od pierwszego wejrzenia"). teraz bardzo miło mi się kojarzą, są takie egzotyczne, zmysłowe...idealne na wieczór ;) . Kupiłam je za połowe ceny, bardzo podoba mi się opakowanie.

OBRZYDLIWE

to najgorszy prezęt jaki dostałam!!!!!! te perfumy są beznadziejne. stoją u mnie na polce całe juz z kurzu, nawet brzydze się ich dotknąć. Nikt ich ode mnie nie chce, nie dziwie sie bo są nie do zniesienia!!!

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: -

... zapach - a fujjjjjjj ...

No nie! Dostałam go w prezencie, mam wrażenie, że dla kogoś okazał się nie trafionym zakupem, dlatego trafił do mnie.

Śmierdzi, Śmierdzi, po prostu śmierdzi!!!!! Goździkami, przyprawami, koszmarna kompozycja. Ten zapach wspominam najgorzej ze wszystkich w moim życiu!

Używałam go jako odświeżacza w toalecie, choć on się chyba tylko do odstraszania owadów nadaje.

Flakonik całkiem znośny, ale jedno niuchnięcie tego paskudnika niweczy całe wrażenie!!!!

Używam tego produktu od: 2 lata

Róża orientu-SUPER

Swietna, oryginalna kompozycja zapachowa. Powachalam ja w perfumerii i od razu kupiłam( w promocji pół ceny !!) duży flakon, urzeczona tym jakże oryginalnym zapachem. Ma nute rózaną, jest ona wyczuwalna, ale wzbogacona o liczne wonie dodajace jej tajemniczosci-mnie sie kojarzy z orientem. Niniejszym, zapach nie jest jednoznacznym zapachem różanym, pachnie slodko, jest cieżkawy, dla mnie bomba i KWC!

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

To nie róża!

Lubię zapach róży i dlatego postanowiłam wpróbować tą wodę. Niestety, próba okazała się nietrafiona! Różą to to na pewno nie pachnie! Zapach dość trwały ale jakiś korzenno - mdły. Brakuje mu świeżości i dalikatności. Już wolę "Bez"! Zużyłam tak około 1/6 buteleczki i resztę oddałam.

Trzymajcie mnie bo padnę

Zrobiłam największy błąd jaki można zrobić kupując w perfumerii, otóż porwać pudełko z wodą toaletową i pognać do kasy zanim nie sprawdzi się zapachu. Moja mama uwielbia wszystko co różane, więc szybko robiąc prezenty na święta kupiłam tego śmierdziela. Zasugerowałam się tym że używałam zapachu bzu z tej samej linii i woda ta naprawdę pachniała jak gałązka kwitnącego bzu. Za to ta imitacja nie wiem czego bo na pewno nie zapachu rózy śmierdzi zepsutymi landrynami, dusi tak mocno że można zwrócić śniadanie. Głupio mi było jak zobaczyłam minę mamy wąchającej to paskudztwo, na szczęście wywinęłam się i kupiłam inny zapach.

sztuczne

Moja mama dostała od znajomej cały zestaw kosmetyków z tej linii zapachowej. Okropnie nieudana ta róża. Sztuczna, chemiczna.... ehhh..... A opakowania mało gustowne.

Piernik z marmoladą

Cieszę się, że nie jestem jedyną, która czuje w tym zapachu głównie goździki, cynamon i gałkę muszkatałową plus jakieś kandyzowane marchewy udające pomarańczowe skórki, bo już się bałam, że coś poważnie nie tak z moim węchem :)

W tym zapachu nie ma krztyny róży! No, może jakieś syntetyczne popłuczyny po marmoladzie różanej o aromacie identycznym z naturalnym (gdzie w składzie są "owoce mieszane" i nic o róży).

Nie wiem, na co liczyła firma, zwłaszcza po udanym "Bzie" i innych, na kompletne węchowe upośledzenie klientek?? Na rynkową siłę inercji?? Zapach jest drażniący, przesłodzony, tandetny, na szczęście nietrwały. Używam go jako... odświeżacza powietrza w łazience, ale i tak mnie wkurza.

Znacznie lepiej udało się podrobić różę firmie Avon w swoim zapachu "Sheer Rose".

Mniam!

Bardzo lubię, choć wzbudza różnorakie reakcje - moja mam twierdzi, iż jest bazarowy, zaś płci przeciwnej bardzo się podoba:) A to dlatego, iż pachnie po prostu... apetycznie:) Jak nadzienie do pączków:)
Nie jest specjalnie wyrafinowany, ale dla mnie jest "ciepły", trwały i po prostu poprawiaja nastrój.
Jeden z ulubionych "codziennych". Do tego cena nie jest wygórowana, a 60 ml to naprawdę sporo. Używam dość często chyba od 4 miesięcy i mam jeszcze ponad pół flakonika. Polecam miłośniczkom "kulinarnych" zapachów:)