Z Apteczki Babuni, Serum wygładzająco - regenerujące do końcówek (stara wersja)

Z Apteczki Babuni, Serum wygładzająco - regenerujące do końcówek (stara wersja)

Do włosów suchych i zniszczonych zawiera połączenie dwóch naturalnych składników: miodu i mleka, które doskonale nawilżają, odżywiają i chronią włókno włosów. Dzięki tym składnikom włosy odzyskują miękkość, sprężystość i połysk oraz łatwiej się rozczesują i układają. Serum intensywnie regeneruje włosy aż po same końcówki, przywracając im witalność i chroniąc ich strukturę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxoane, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Dimethiconol, Polyquaternium-37, Phenyl Trimethicone, Propylene Glycol Dicaphylate/Dicaaprate, Polyquaternium-10, PPG-1 Trideceth-6, Mel Extract, Hydlolized Milk Protein, Panthenol, Hydroxyethylcellulose, Triethanolamine, Disodium EDTA, Parfum, Coumarin, DMDM Hydratoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazalinone.

Cena: 6zł / 50g

Całkiem dobry

Jestem nawet zadowolona z tego produktu, stosunkowo tani, a naprawdę działa, mniej lub bardziej:) Zapach super, konsystencja też przyjemna, serum jest wydajne, na długo wystarcza. Końcówki moich włosów były nawilżone i nie rozdwajały się tak szybko i mocno jak zwykle. Niemniej jednak, teraz wolę jedwab, o wiele lepiej działa.
1 opakowanie wystarczało mi na 7-8 miesięcy

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Tani i robi to co powinnien

To, że jestem włosomaniaczką wiadomo nie od dzisiaj. uwielbiam dbać o swoje włosy, kupować nowe kosmetyki, testować je. Oglądając filmiki na you tube wiele dziewczyn polecało serum z Joanny tak więc trafiło ono do mojego zbioru.

+ niska cena ok 6 zł na 50ml
+ nawet duża ilość nie obciąża włosów, nie można z nim przesadzić
+ genialnie wygładza końcówki włosów, są bardziej miękkie
+ zdecydowanie lepiej się układają, są zespolone razem a nie każda stoi w inną stronę :d
+ możemy nakładać go zarówno na suche jak i mokre włosy i szybko wysycha, nie czuć go na włosach
+ ładnie pachnie
+ jest bardzo wydajny, używamy tylko odrobinę produktu
- słaba dostępność
- oczywiście jest naładowany silikonami i nie zregeneruje końcówek, ale genialnie nadaję się do stylizacji włosów

Właśnie kończę pierwsze opakowanie i z pewnością sięgnę po drugie, bo przy moich długich włosach potrzebuje czegoś zabezpieczającego końcówki :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

Może być.

Do kupna tego produktu zachęciła mnie jedna z Youtube\'owiczek. Serum wygładza końcówki, ładnie pachnie i ma przystępną cenę.
Kosmetyk polckiej firmy Joanna ma piękny zapach, fajną konsystencję, wygodne opakowanie. Nakładałam go na długość od mniejszej połowy włosów. Koncówki były rzeczywiście wygładzone, lśniące, miłe w dotyku. Może nie były niesamowicie zregenerowane, ale nie oczekuję tego od produktu za tak niską cenę. Nie spowodował puszenia się włosów, nie obciążył. Ma świetny, mleczny zapach, to chyba największa zaleta serum :). W miarę wydajny- starczył na ponad 2 miesiące. Miękka tubka pozwala na przecięcie i \'wygrzebanie\' resztek. Dostępność- swój produkt kupiłam w drogerii Laboo.
Czy kupię ponownie? Tak :)

Plusy:
- zapach
- cena
- wygładza, nadaje miękkość
- konsystencja
- ładne, wygodne opakowanie
- w miarę wydajny

Minusy: nie ma konkretnych

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Gadżet

Zaczęłam go używać po wizycie u fryzjera, bo bardzo mi się rozdwajają końcówki po zeszłorocznej zabawie z trwałą ondulacją. Serum trochę odłożyło w czasie konieczność wizyty u fryzjera. Poza tym bardzo ładnie pachniało i zapach ten zostawał na włosach przez kilka godzin. Resztki serum nie zmywałam z dłoni, tylko go w je wmasowywała, bo ładnie wygładzał skórę (ale oczywiście nie tak jak krem).
Serum jednak nie robiło nic z puszeniem się i przesuszeniem włosów na końcówkach Nie zauważyłam jakiegoś wzmocnienia, chociaż jak już pisałam, sądzę że dłużej wytrzymały bez rozdwajania się.
Plus za cenę i wydajność.
Chyba poszukam jednak czegoś skuteczniejszego.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

całkiem dobre

Działanie super, kondycja końcówek moich włosów bardzo się poprawiła po użyciu tego serum. Jednak przeszkadza mi jego zapach, jak dla mnie śmierdzi zgnitymi jajkami. Mimo to, możliwe że jeszcze kiedyś po nie sięgnę, bo świetnie regeneruje końce i zmiękcza je.

W porządku

Serum ma postać takiej gęstej, treściwej odżywki, spodziewałam się trochę bardziej tłustawej, silikonowej konsystencji, ale to zupełnie co innego. Pachnie tak samo jak szampon z tej serii. Po użyciu końce są w miarę miękkie i błyszczące. Jeszcze mi się nie nie porozdwajały, więc być może to jego zasługa. W sumie to chyba nie ma jakichś wielkich wad, ale szczerze mówiąc nie powalił mnie na kolana. Myślę, że jest to po prostu dobre serum do codziennej pielęgnacji / ekstra coś na końcówki, ale podobny efekt chyba uzyskiwałam po tradycyjnych jedwabiach. Niemniej jednak za tę cenę można wypróbować

Jestem na tak:)

To kosmetyk, ktory od dłuższego czasu gości w mojej łazience i używam go systematycznie po każdym myciu głowy. Serum ma postać średniogęstego kremu o pięknym miodowo-mlecznym zapachu. Wcieram je w jeszcze wilgotne końcówki i rozpoczynam modelowanie. Po wymodelowaniu i wysuszeniu włosów- koncówki są miękkie, lśniące, ładnie się układają, nie odstają we wszystkie strony świata. Wydaje mi się, ze serum to oprócz działania upiększającego ma działanie również regenerujące- gdy ostatnio przez 3 miesiące nie podcinałam końcówek, tylko wcierałam w nie serum- moje końce włosków były w naprawdę dobrym stanie, nie rozdwajały się, nie wysuszyły- tylko wciąż gladkie, lśniące i mięciutkie. Plus za cenę- kosmetyk jest taniutki, ja płacę za niego ok. 6 zł.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6-7 tubek

JESTEM NA TAK!

Już od pierwszego użycia ten produkt skradł mi serce. Końcówki są miękkie, wygładzone i bardzo przyjemne w dotyku. Z czasem włosy stały się widocznie zdrowsze.Zapach bardzo przyjemny. Serum jest wydajne. Dawno żaden produkt tak mnie nie zachwycił i to jeszcze w takiej cenie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Tanio nie bez powodu

Kupiłam serum zapobiegawczo, zaraz po obcięciu włosów, jednak mimo użytkowania końcówki zaczęły się może nie tak rozdwajać, jak puszyć, zrobiło się z nich istne sianko. Zero nawilżenia, gładkości czy regeneracji. Jedna gwiazdka za małą pomoc w rozczesywaniu, druga za zapach.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe