Przeciwzmarszczkowy krem na dzień z koenzymem Q10

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień z koenzymem Q10

Opatentowana formuła kremu łączy działanie wyciągu ze szwajcarskich ziół i koenzymu Q 10. Krem wyraźnie wygładza zmarszczki, zwiększa elastyczność i poprawia napięcie skóry. Doskonały do stosowania pod makijaż. Ochronny faktor SPF 15 chroni skórę przed skutkami promieniowania UV i zanieczyszczeniami środowiska.

Cena: 31 zł / 50 ml

naprawdę przyzwoity

Dostałam kiedyś 11(!) próbek tego kremu, co razem daje 22 ml.:) Z ciekawością zaczęłam go używać.Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.Początkowo wydawał mi się zbyt tłusty, ale to było tylko złudzenie.Bardzo przyjemny w użyciu.Fajnie się nakłada i szybko wchłania.Jest delikatny, bo jak miałam podrażnioną skórę-prawie nie szczypał przy nakładaniu, a wtedy szczypało mnie wszystko. :D Bardzo komfortowo skóra się czuje po aplikacji, jest taka ukojona i dobrze nawilżona.
Krem ma działać przeciwzmarszczkowo, ma napinać skórę. Rzeczywiście odnotowałam zwiększenie jędrności skóry, ale używałam go w duecie z kremem tej firmy z retinolem, więc nie wiem którego to sprawka, że skóra jest odczuwalnie "gęstsza". Tak czy owak, bardzo zgrana z nich para.Wracając do ocenianego kremu- nie zatykał mi porów, za to brawa.Fajnie sprawdzał się pod makijaż, mimo trochę treściwszej konsystencji(ale na lato bym go nie polecała, może być jednak za tłusty).Po zużyciu wszystkich moich próbek(wydajny jest) stwierdzam, że skóra lepiej wygląda.Używany na noc st.ives z retinolem mógł trochę przesuszać,ale ten z kolei dobrze nawilżał, w związku z czym mam teraz wyregulowaną, gładką, elastyczną skórę.Polubiłam go.

dobry krem

Używałam tego kremu zimą.
Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, na pierwszy rzut oka może wydac sie tłustawy ale po kilku minutach wspaniale się wchłania. jes dośc tresciwy ale akurat zima kompletnie mi to nie przeszkadzało. Kremy z retinolem lub jego pochodymi nalezy uzywac dosc długo aby zauważyc jakies efekty, ja pod koniec słoiczka zwróciałam uwage na bardzo przyjemne wygładzenia, rozprostowanie (??) i nawilzenie. Na filtrach zawartych w kremie nie polegałam, mam dosłownie fobię na punkcie przebarwień, z którymi walcze i zawsze na niego nakładałam bloker. Wszystko swietnie współgrało, nic się nie wałkowało i nie spływało. Planowałam wrócic do niego jeszcze ale nie mam szczescia znaleźć go :( Czyżby wycofano go..

Niezły

To pierwszy kosmetyk firmy St Ives, którego używałam. Dostałam w drogerii kilka próbek tego kremu, więc z ciekawości zaczęłam jej zużywać. Krem ma bardzo miłą puchatą konsystencję, nie pachnie. Bardzo dobrze sie rozprowadza, szybko wchłania, buzia jest aksamitna i dobrze nawilżona. Niestety nieopatrznie maznęłam nim w okolice oka- piekło tak straszliwie,że musiałam natychmiast przemyć wodą. Za to odejmuję jedną gwiazdkę. Generalnie polecam, tylko trzeba uważać na oczy.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Kilka próbek
Recenzja: ...