LipGlide Color Gloss

LipGlide Color Gloss

Błyszczyk do ust w sztyfcie; daje piękny, błyszczący kolor. Niezwykle trwały; 5 odcieni do wyboru.

Cena: 45 zł

Nie polecam!

Mam kolor cherry ice, kolor sam w sobie ładny ale jestem zaskoczona bardzo słabą trwałoscia tego kosmetyku. Na ustach pozostaje ok.30min i lepiej nic nie jesc i nie pic bo znika momentalnie. Jestem uzalezniona od błyszczykow i wiele tego typu kosmetykow ktore kosztowaly 5-9zl ocenilabym lepiej niz ten drogi szajs.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeden blyszczyk, na szczescie tylko jeden:-P

:D :D

Mam kolorek PATENT LEATHER PINK (210?) odcień perłowy, różowy. Ładnie wygląda na ustach jeśli ktoś lubi je podkreślić, ale nie w sposób rzucający się w oczy:)
Ogólnie jestem z niego zadowolona, nie mam uwag.
Fajny aplikator, kolor, konsystencja, która dość długo sie utrzymuje, zapach też przyjemny.
Lubię firmę Revlon i polecam:D

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

OK

Jest dobry, jednak nie zachwyca. Plusy za: gamę kolorystyczną (ogromny wybór - ja mam 200 - jasny, opalizujący róż, chyba pink lightning, jak dobrze pamiętam), opakowanie (bardzo wygodne i higieniczne). Minusy: zdecydowanie za zapach ;-P, słodki i chemiczny.
Trwałość jest średnia, ale zadowalająca. Nie podoba mi się uczucie lekko klejących ust i to, że błyszczyk je trochę jednak wysusza.
Jest poprostu ok i tyle.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: sporadycznie 1

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

lubię

Lubię ten błyszczyk za dozownik (higieniczne rozwiązanie), za ładne kolory (ja mam peachy sheen), za wydajność, za naturalny efekt na ustach i za to, że bardzo trudno jest przesadzić z aplikacją.
Co do minusów zaliczam zapach i cenę, choć ja na allegro kupiłam za grosze.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Swietny!

Jestem bardzo zadowolona z tego blyszczyka! Na poczatku nie bylam przekonana co do formy aplikacji ale szybko zmeinilam zdanie.

Posiadam 2 odcienie: Wine 53 - piekny czerwony, lekko wpadajacy w roz, berry dazzling 27 - jasna sliwka

+Obydwa posiadaja mieniace sie drobinki
+kolory sa bardoz nasycone i nie bledna z uplywem czasu
+blyszczyk jest lekki i nie skleja ust, dzieki aplikatorowi w formie gabki nie naklada sie go za duzo
+wyglada niezwykle naturalnie, jak luksusowa szminka
+wygodny aplikator - blyszczyk jest wezszy, jak dlugopis i idelany do damskiej torebki
+dosc trwaly, nie wieczny ale nie zjada sie go odrazu
+nie splywa z lini ust.
+nie wysusza ust! myslalam ze bedzie tragedia a tymcczasem usta zachowuja miekkosc i wrecz wygladaja jak po balsamie

Sa tez minusy
-straszny zapach :/ po pierwszej aplikacji myslalam ze jest przeterminowany. Jak krem nivea 100letni spod komody
-o ile kolor wine jest przecudny to berry dazzling okazal sie abrdzo nietwarzowy. Na probniu byl to jasniutenki, mleczny fiolet natomiast w rzeczywistosci jest to sliwka w bardzo niestrawnym wydaniu.. taka wpadajaca mocno w roz.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 napoczete

Warto sporóbować

Mam 3 kolory tego błyszczyka i każdy jest inny.
Nude Slip - beżowy, jest kryjący, gęsty i dość długo trzyma się na ustach.
Iced Berry - piękny odcień jagodowo-fuksjowy, kryjący, pokrywa usta błyszczącą taflą, ale dość szybko się zjada.
Sheerly Strawberry - transparentna truskawka, daje najdelikatniejszy efekt, ale też szybko znika.

Moja ocena to wyciąg z tych trzech.
Plusy:
- ładne kolory, efekt mocno kryjący lub delikatny zależy od koloru
- nawilża usta
- daje efekt mokrych, seksownych ust
- poręczne opakowanie i wygodny aplikator
Minusy:
- dziwny chemiczny zapach
- dość szybka zjadalność

Ogólnie polecam, gdyż jest to fajny kosmetyk, a wiadomo, że błyszczyki do super trwałych nie należą.
Nie wiem czy kupię, bo mam 3 nowe i długo ich będę używać.
P.S. Na allegro za śmieszną cenę:)

Używam tego produktu od:maj 2009
Ilość zużytych opakowań: pierwsze trzy

:)))))))))))))))))

Kolor intensywny maly wybór. Mam jednak jedno ale na moich ustach jest matowy i ani przez chwile się nie błyszczy ale mniejsza o to;] dlugo sie trzyma na ustach i to duży plus:)Mnie odpowiada ale nie jestem pewna czy kupiłabym drugi raz:)

Używam tego produktu od:2miesiące
Ilość zużytych opakow1

super

Trwały, błyszczący,wydajny, o przepieknych kolorach :) Cóż więcej trzeba.Niesamowiecie wygląda na ustach i przede wsyztskim widac go naprawdę długo, mam wiśniowy odcien, siosstrze kupilam miodowy, oba przepiekne :)

Używam tego produktu od:miesiac

różowa perełka :)

Od kumpeli, która przyjechała na wakacje z Dublina dostałam w prezencie pare kolorowych kosmetyków, które wg niej są boskie. Wśród nich znalazły się 2 błyszczyki Revlona (firmy tej unikam jak ognia po tym jak straciłam kasę na totalnie beznadziejny skinlights). Jeden z nich to Super Lustrous a drugi właśnie LipGlide. Gdy zobaczyłam ten jasnoróżowy pisak pomyślałam: OSZALAŁA! -moze tak maluje się usta w Irlandii, ale ja w Polsce nie będę chodziła z landrynkowymi ustami. Co to to nie!!!
No ale użyłam, bo jakie inne miałam wyjście? W końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :)
Najpierw sposobała mi się forma pisaka, potem kosystencja aż wreszcie i sam kolor :) Na ustach traci tą swoją okropną różowość żywcem stworzoną dla lalki barbie i zamiast tandetnego efektu daje naprawdę fajny look.
Używam go wszędzie, świetnie komponuje się z mocnym makijażem oczu :)
Błyszczyk ma chyba jakieś wartości pielegnacyjne, bo namiętnie używam go już od tygodnia i zupełnie nie wysusza.
Usta są miękkie, błyszczące, pełniejsze.

Używam tego produktu od:tygodnia

jeden z ulubionych

Mam kolor Starlet Wine 53 i jest to naprawdę świetny kolor :ehem: Błyszczyk jest bardzo fajny, nabłyszcza i jakby powiększa usta, ale usta wyglądają naturalnie, jest trwały - schodzi równomiernie po kilku godzinach, nie wysusza ust. Opakowanie jest bardzo poręczne i higieniczne, gąbeczka pomysłowa - konturówka jest w sumie niepotrzebna, konsystencja błyszczyku jest "w sam raz". Błyszczyk jest bardzo wydajny, a raczej tak mi się wydaje, bo używam go dosyć często, a końca nie widać, moze dlatego, ze opakowanie jest nieprzeźroczyste :D Do tego mam sentyment do tego produktu, bo wypatrzył go mój TŻ na wyprzedażach w trakcie 8-godzinnego maratonu po sklepach w Holandii - kosztował 1 euro :)

polecam

Mam odcień 01 czyli bezbarwny. Błyszczyk zamknięty jest w ładnym pisaku z gąbeczką, łatwo go nałożyć w każdych warunkach, ponieważ nie wypływa za dużo kosmetyku. Pokrywa usta mokrą taflą bez drobinek. Ma niezle właściwości pielęgnujące, usta są nawilżone. Zapach chemiczny, ale nieodrażający.
Nie wiem jak z wydajnością, bo jest go tylko 1,18 ml. Ja używam dość intensywnie od ok 2 tygodni i jeszcze ciągle jest.

Używam tego produktu od:kilkanaście dni

fajniutki :)

To bł naprawdę udany prezent. Odcień średnio- ciemnego różu prezentował się niezwykle korzystnie. NIe miał jakiś tandetnych wielkich drobin itp. Mienił się przepięknie w słońcu. Dawał efekt "tafli" który to bardzo lubię. No i jest bardzo trwały, a gąbeczka super dosuje :)
Uywam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1