Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Cena już od 18,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

Bardzo go lubię

Podkład znajduje się poręcznym, plastikowym opakowaniu, które zawiera pompkę. Jest lekki, bardzo ładnie się rozprowadza, nie tworzy smug, ani nie robi efektu maski. Krycie jak dla mnie jest wystarczające, ale myślę, że dla osób, które potrzebują jednak czegoś więcej(sporo niedoskonałości) nie będzie wystarczający. Nie zapchał mnie, nie uczulił, nie podrażnił. Skóra po nim jest wygładzona, nierówności też są mniej widoczne. Podkład ma bardzo przyjemny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Trochę wysuszonej skórze może podkreślać suche skórki. Jest trwały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267246].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham

Spokojnie dorównuje podkładom z najwyższej półki
- wygodny aplikator
-dosyć ładne krycie
-faktycznie wygładza
-nie robi maski
-kolor "Jasny" jest świeeeetny! Zero żółtych i pomarańczowych tonów.
-niska cena za taką jakość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265213].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT

Dla mnie - najlepszy. Kilka lat temu po raz pierwszy kupiłam ten podkład i wciąż do niego wracam. Nie ma sobie równych. Kolor super, rozprowadzanie super, zapach super, cena także. Uważam, ze jest to jeden z najlepszych podkładów na rynku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265108].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

Na razie faworyt

Używałam wielu podkładów kosztujących 50, 60 a czasami nawet 70 zł i, paradoksalnie, ten za 20 zł, czyli City Matt, okazuje się najlepszy. Mam wieczny problem z dobraniem odcienia, zawsze podkład jest dla mnie MINIMALNIE za ciemny lub za jasny, jeszcze się nie zdarzyło, żeby było inaczej. Odcień 203 natomiast praaaawie spełnia moje oczekiwania. Kryje zadowalająco, matuje też dobrze, co prawda nie na długo, ale na ogół wystarczy lekka poprawka pudrem, co w porównaniu z innymi podkładami, które znikały z mojej twarzy po godzinie, i tak jest szałowe. Dopóki nie znajdę niczego lepszego, pewnie będę do Lirene wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250816].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy !

Tego podkładu używam od dłuższego czasu i jak narazie nie znalazłam lepszego zastępcy na jego miejsce !
+ cena
+dostępność
+ zapach
+ dla mnie odpowiada gama kolorów ( kolor naturalny jest idealny )
+ bardzo naturalny efekt , bez efektu maski
+ nie zapycha
+ / -matuje ( oczywiście nie cały dzień , wymagane są poprawki , ale i tak jest niezle )
+ /- kryje średnio , więc jezeli ktoś ma większy problem z cera nie zda egzaminu
+/- troszkę ciemnieje na twarzy
- nie podoba mi się tylko opakowanie , nie widać kiedy podklad się kończy
Ogólnie naprawde wart wypróbowania . Napewno jest o wiele lepszy od niejednego droższego podkładu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241738].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Jeden z moich ulubieńców.

Plusy:
- dobrze matuje, chociaż u mnie nie wytrzymuje całego dnia,
- dobrze się rozprowadza,
- nie wysusza skóry,
- cena (często w promocji).

Minusy:
- opakowanie, nie widać, kiedy się kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239471].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak!

Plusy:
- cena ( na promocji można kupić za 17 zł)
- dobrze się nakłada
- wygląda naturalnie
- dość długo utrzymuje efekt matowania
- nie roluje się
Minusy:
- mała gama kolorów
- kolor JASNY 203 ciężko dostępny, kolor ten znalazłam tylko w Naturze
- przez nieprzezroczyste opakowanie kończy się nagle, nie wiadomo ile zostało

Ogólnie jestem zadowolona z tego podkładu i polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232641].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra jakość, dobra cena

PLUSY:
+nie zapycha
+jest lekki
+idealny na lato
+nie stwarza efektu maski - wygląda naturalnie
+dobry mat (lecz nie tak trwały)
+wygładza
+fajna konsystencja
+cena!!!
+wydajny
+pompka

MINUSY:
-krycie - produkt dla osób bez problemów z cerą
-przy dłuższym stosowaniu wysusza cerę
-ciemnieje z czasem (w stronę pomarańczu)
-trwałość/ścieranie
-nieprzeźroczyste opakowanie - nie widać jak dużo produktu zostało w środku

PLUS/MINUS:
+/- w miarę neutralny zapach, choć przy dłuższym stosowaniu może trochę drażnić
+/- lekko przypomina krem typu BB

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231203].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwy mat

Będę kupować, fluid jest bardzo fajny. Po pierwsze faktycznie matujący więc ogromny plus za zgodność z opisem. Od wielu lat nie tykałam Lirene, bo są za ciemne. W tej serii podobnie- najjaśniejszy kolor dla bladolicych odpada. U mnie teraz latem jest tak na styk. Piękny zapach kwiatowy, frezji. Nie ma zbytniego krycia, nie jest ciężki, nie zostawia maski, wygląda bardzo naturalnie. Jestem w trakcie pierwszej butelki, ale juz widzę, ze produkt mało wydajny. Nie jest to jednak problem, Z kosmetykami często jest na odwrót, ze nie możemy ich zużyć a więc i tak lecimy kupić nowe. Kiedyś uwielbiałam dream satin liquid Maybelline, własnie za naturalne wykończenie, ale po tamtym strasznie się świeciłam, dlatego przerzucam sie na City Matt. Kupiłam w Biedronce za 17zl

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231173].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład Lirene

Zalety:
- dobrze matuje
- dobrze wygładza
- długo się utrzymuje
- wydajny
- dobrze się rozprowadza
- wygodne opakowanie i aplikacja

Wady:
- miałam za ciemny odcień, musiałam mieszać z jaśniejszym

używałam naturalny 204

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229006].usefull || 0 }}% pomocna.