Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Cena już od 16,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

Mam do niego sentyment :)

Pamiętam jak się pojawił,bardzo pasowały mi kolory, ostatnio zakupiłam go po latach ponownie , podoba mi się jego matowe wykonczenie i całkiem dobre krycie,używalam koloru beżowego ,nie tworzy maski jest delikatny lekki, nie wiem jak przy innych cerach moja jest mieszana, trwalosc tego podkładu jest srednia, ale jak na polski produkt i za te cenę jestem zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574136].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieprzyjemny

Podkład będący wszystkim, czego unikam- ciężka, zapychająca pory konsystencja przy minimalnym kryciu z pomarańczowym podtonem. Tłusty., o średniej trwałości. Jedyne plusy to przyjemny zapach i przystępna cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573991].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny jakich wiele

Kiedyś - w liceum i na studiach, myśląc, że nigdy nie znajdę lepszego podkładu, namiętnie go używałam. W ogóle nie przeszkadało mi, że produkt wcale nie kryje, chemicznie pachnie, szybko się ściera.
Teraz, kiedy trochę bardziej zaznajomiłam się ze światem kosmetycznym, oczekuje czegoś więcej i na pewno nie kupiłabym tego fluidu, tym bardziej, że kosztuje aż 30 złotych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573656].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Cudowny

Miałam już kilka innych podkładów różnych marek, ten kupiłam ostatnio na promocji w Hebe i jestem z niego bardzo zadowolona. Do tej pory chyba nie miałam tak dobrego podkładu.
Nie wysusza mi skóry i nie podkreśla skórek, podczas nakładania ma taką fajną kremową konsystencję, dzięki czemu się fajnie rozprowadza na twarzy.
Po jakimś czasie wysycha i daje fajny matowy efekt, w miarę naturalny.
Mam kolorek 203 i dość jasną cerę, a on daje taki fajny efekt promiennej cery :)
Co do krycia to jest ono raczej średnie, choć dość mocno czerwone niespodzianki potrafi zakryć.
Dodatkowym plusem jest przepiękny zapach :)

Ogólnie jestem bardzo zadowolona i myślę, że ten kosmetyk zostanie już ze mną na stałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566406].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny podkład

Jeden z moich ulubionych podkładów, wracam do niego już po raz kolejny. Dobrze kryje moją skórę, ładnie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski, matuje na wystarczająco długi czas. Do tej pory nie używałam pudru który matowiłby moją skórę dłużej niż 6h, ten spełnia moje oczekiwania. Spory wybór odcieni, ja znalazłam swój idealny 207. Podkład jest wydajny jak na mój gust wystarczająco. Zazwyczaj kupuję go kiedy jest w promocji w którejś drogerii. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564401].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Mam kolor jasny 203. Przede wszystkim udało mi się dobrać kolor. Doskonały na co dzień. Największą zaletą jest to, że wpływa dobrze na moją skórę: używając go mam mniej niespodzianek, wygładza skórę. Jest średnio kryjący. Zastyga na skórze i lekko matuje. Trzeba przypudrować, wtedy utrzymuje się długo i wygląda dobrze bez poprawek. Testowałam w różnych warunkach i jestem zadowolona, utrzymuje się przez wieele godzin. Wydajny i łatwo dostępny. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552411].usefull || 0 }}% pomocna.

Dramat

Brak krycia, smugi, niewielka trwałość. Jedyne plusy to kremowa formuła i przyjemny zapach, ale przecież nie o to w podkładzie chodzi.

Nie polecam- sama już nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541811].usefull || 0 }}% pomocna.

Okej

Ogółem to co na plus:
+ zapach
+ duża gama odcieni
+ dobrze się nakłada i rozciera
+ nie zatyka porów
+ praktyczna "pompka"
+ dość trwały (jednak wspomagam się pudrami transparentnymi)
+ ładne, praktyczne opakowanie
+ przystępna cena
Niestety ostatnio zauważyłam, że ciemnieje na twarzy! Używam praktycznie od zawsze, raz rzadziej, raz częściej, wcześniej mnie to nie spotykało. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.. Na razie zrobię sobie krótką przerwę od jego stosowania, ale myślę, że szybko do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541376].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba najlepszy jaki do tej pory używałam

Spora ilość odcieni do wyboru, również kolory dla bladolicych :) Kryje, matuje. Cóż więcej chcieć?
Również cena jest atrakcyjna.
Opakowanie z pompką ułatwia aplikację

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524096].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!!

Zdradzałam go z różnymi innymi fluidami, ale zawsze wracałam do niego z podkulonym ogonem.
+krycie
+matuje
+ładny efekt na twarzy
+kolor - mój najjaśniejszy 203
+zapach - ja uwielbiam, choć nie każdemu może odpowiadać
+nie zapycha
+dobrze współpracuje z innymi kosmetykami
+z pudrem i poprawkami wytrzymuje cały dzień - ma cerę mieszaną (poprawiam nos i czoło)
-może trochę wysuszać, ale peeling i tłusty krem na noc wystarczą.
-nie widać zużycia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523126].usefull || 0 }}% pomocna.