Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Balsam regenerujący

Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Balsam regenerujący

Odżywia, przynosi ukojenie, regeneruje skórę suchą. Zawiera w swoim składzie: alantoinę, olejek z palmy i glicerynę.

Cena: ok. 14-15 zł / 250 ml

to było prawdziwe cudo

niestety nigdzie nie mogę Go już znaleźć:( To było moje prawdziwe CUDEŃKO!!!
Rzadko, który kosmetyk tak mnie zachwyca (niestety może zachwycał) jak ten!
- nawilżał genialnie!!!
- skóra po Nim była gładziutka
- zapach- cudowny!!!
- opakowanie z pompką to naprawdę dobry pomysł
- cena Ok.

i pozostał sentyment tylko.....
PS. jak Ktoś wie gdzie Go mogę kupić to będę wdzięczna za informacje:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo!

moze byc

Lepszy jest jednak ten czerwony do bardzo suchej skory, a ten nie jest zly, napewno swietny do skory normalnej, do mojej suchej tez jest dobry, jednak ma krotkotrwale dzialanie. Zaraz po uzyciu wydaje sie, ze skora jest super nawilzona i odzywiona, jednak juz po trzech godzinach efekt znika, skora jest matowa i sciagnieta. Balsam ma super konsystencje, przyjemny, owocowy zapach, jednak dla mnie jest za slaby, zdecydowanie przegrywa z seria czerwona.

Używam tego produktu od: kupowalam go juz dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań 2

nic specjalnego

Raczej tani, wydajny. Przyjemny, bardzo delikatny zapach. Wygodna aplikacja. Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Nie wałkuje sie, nie lepi, nie maże. Nawilża , niestety, tak sobie - miałam go na wakacjach i nie był to kosmetyk idealny. Nawilżenie utrzymywało sie krótko, po kilku godzinach skóra znowu była przesuszona. Kosmetyk - jak dla mnie - neutralny, więc nie będę go ponownie kupować.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Cellulit mity

skuteczny i niedrogi

bardzo wydajny, dozownik z pompką jest b.praktyczny,
dobrze i szybko się wchłania
zapach pozostawia delikatny i przyjemny
poprawia koloryt skóry
staram się,aby był zawsze pod ręką,choć nie uzywam go "nałogowo"

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:3-4

Rewelacja

Naprawde goraco polecam! Swietnie pachnie, jest wydajny, nie za drogi i dobry! Bardzo wysuszala mi sie skora, byla podrazniona, ale ten balsam zadzialal blyskawicznie. Lepszego nie uzywalam.

Polecam!

Używałam go kiedyś jako ratunek dla mojej bardzo suchej skóry. Lubiłam go i w zasadzie nie wiem dlaczego przestałam go używać. Bardzo lubiłam jesgo konsystencję i zapach i bardzo wygodną apikację, pompeczka - super! Tylko że nie ujędrniał mojej skórki, ale nawilżał niesamowicie dlatego pewnie kiedyś do niego wrócę.

Uczulił mnie

Moja skóra wymaga nawilżenia i to zdecydowanie w wersji "forte". Dlatego też parokrotnie kupowałam ten balsam licząc na to, że moja reakcja na niego ulegnie zmianie. Niestety - uczulał mnie za każdym razem.
Zawsze też kończył na toaletce mamy, która jest nim permanentnie zachwycona - świetnie się wchłania, autentycznie odżywiając i nawilżając skórę.
Z tego też powodu zdecydowałam się dać mu 3*.
Gdyby nie uczulał, mógłby być ideałem. Szkoda...

Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:5

Balsam o fantastycznej, lekkiej konsystencji, nie zostawia bialych smug na ciele, nie trzeba sie nameczyc zeby go wsmarowac, poniewaz rewelacyjnie sie wchlania, a przy tym dobrze nawilza. Ma bardzo przyjemny zapach. Wyprobowalam juz wiele balsamow ale zawsze wracam do tego, to juz chyba dozgonna milosc;)

Mój prywatny KWC:)

Uwielbiam! Używam od lat, i to jedyny balsam, który tak wspaniale nawilża i koi przesuszoną skórę – zwłaszcza zimą i na łydkach. Dodatkowym atutem jest wspaniały zapach, ciepły, delikatny. Cudowna konsystencja, nie mam najmniejszych problemów z aplikacją, wchłania się szybko, choć przyznaję – zostawia na skórze delikatny film – na szczęście nie jest on tłusty, a taki... delikatny, ochronny. No i godne polecania rozwiązanie z pompką, dzięki temu łatwo nabrać wystarczajacą porcję i nie przedobrzyć. Niezwykle wydajny...
...ma tylko jeden mankament: w Poznaniu trudno go dostać, być może jest wycofywany z produkcji – jeśli tak to wielka szkoda!

beznadziejny

Mam okropna skore jest sucha i czasami sie łuszczy wiec myslałam ze ten balsam bedzie idealny ale sie okropnie rozczarawałam.Wogole nie nawilza efekt jest krotkotrwały i zaraz skora na nowo jest szorstka i złuszczona postał ten balsam u mnie jakies 2 tyg i gdzy nastepnym razem sie nim posmarowałam stwierdziłam ze smierdzi!taka dziwna zgnilizna z kremem ochyda!Nigdy wiecej juz napoczatku mi sie ten zapch nie spodobał ale to juz przesada...Zwracam bardzo duza uwage na zapachy wiec to odpada!

nie polecam

Mój pierwszy kontakt z nim to były wakacje w Chorwacji i spalony brzuszek po zaśnięciu na słońcu. Zrobiły się bąble i wpadłam w panikę:/ Zabrałam go siostrze i smarowałam się co godzinę. Bąble się wygładziły i skóra nie zeszła:) Używałam go też po depilacji moich strasznie wrażliwych nóg i pierwszy raz mnie nie piekły i nie miałam wysypki:) Uznałam go więc za cud i kupiłam własny. No i się zawiodłam:( Wcale nie nawilża tak bardzo. Czasem po dwóch warstwach dalej skóra była sucha. Jestem ciężkim przypadkiem, no ale wg producenta powinien pomóc takim jak ja:( Ciężko się wchłania, zapach zaczął mnie drażnić... więcej go nie kupię.

nie pasuje mi

Bardzo nie lubie tego kosmetyku. Bardzo zle sie wchlania w moja skore, caly dzien mam uczucie mokrej skory. Mam bardzo sucha skore, balsam jej nie nawilza dobrze, nie poprawia jej kondycji, a jednoczesnie caly niemal dzien utrzymuje sie na jej powierzchni nieprzyjemny lepko-tlusty film. Probowalam uzywac go wielokrotnie na przestrzeni kilku lat, poniewaz u mnie w domu zawsze ktos go uzywa i efekt byl taki sam za kazdym razem.