Top Choice, Tarka do pięt

Top Choice, Tarka do pięt

Pojemność 1 szt

Poręczna tarka do pięt skutecznie usuwająca zrogowaciały naskórek. Wykonana jest z gruboziarnistego materiału. Wyprofilowana do stopy. Posiada rączkę z dziurką umożliwiającą powieszenie.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

najlepsza

świetna, jak do tej pory żadna sie nie umywa do top choica a mialam ich juz sporo.Moje stopy jesli zaniedbam je przez pare dni sa w stanie ze nie moge sobie z nimi poradzic,teraz mialam przerwe 2,5 tygodnia i wystraczylo 2 minuty z ta tarka.Podoba mi sie to, że jest wyprofilowana w części bardziej trącej co znacznie ułatwia manewrowanie.Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

KWC

Popieram poprzedniczkę. Ten produkt wydaje się być niezniszczalny. Powierzchnia trąca jest sporo większa niż w większości tarek. Poprzednio używałam tej z Oriflame i była niezła ta natomiast to zdecydowane KWC. Mocniej ściera niż wszystkie przeze mnie wypróbowane. Cena również na plus.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Boska!!! Moja na wieki!

Kupiłam w drogerii osiedlowej, bo w Rossmannie wykupili mi mój pilniczek do stóp ;)
Tarka rewelacyjna, ta z Rossmanna jej do pięt nie dorasta! Powierzchnia trąca jest wyjątkowo duża jak na takie sklepowe tarki i co najważniejsze nie jest to jakiś tandetny papier ścierny, który zaraz się zetrze ;)
Tarka jest dwustronna co pozwala idealnie wygładzić stopy!
Używam jej co dwa dni od 3 miesięcy i wymieniłam ją tylko ze względów estetycznych, bo właściwości nadal zachowała!
Rączka jest nienaruszona nawet przy mocnym tarciu :)
Sprawdza się i na sucho i na mokro, acz ja wolę pierwszą opcję ;)
Cud jak na tarkę za 5zł :tak:

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2, ale druga tylko ze względu na estetykę ;)

Manicure - mat i błysk

Rewelacyjna!!!

Najlepsza tarka do stop jaka kiedykolwiek mialam. Kupilam przypadkiem w Drogerii Natura i nie wroce juz do metalowej ani tym bardziej do pumeksu. Znakomicie usuwa zrogowacialy na skorek zarowno na sucho jak i na mokro. Poza tym jest trwala i bardzo wygodna w uzyciu

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka (w trakcie)