Absolute BLV EDP

Absolute BLV EDP

`Absolute BLV` to woda perfumowana skoncentrowana o bardzo trwałym i intensywnym zapachu. Jest to edycja limitowana, jest cieplejszą i trwalszą interpretacją `BLV Bvlgari`.

Flakon wykonano z mrożonego szkła, gdzie dno butelki jest jasnoniebieskie, a jej góra prawie granatowa. Flakon zapakowany w przezroczysto-niebieskie pudełko.

Zapach typowo zimowy.

Nuty zapachowe: imbir, wisteria, piżmo, sandałowe drzewo, kwiaty lnu, wanilia, akacja.

zmysłowe

Perfumki te wyróżniają się zarówno pięknem zapachu jak i opakowania :) Są takie zmysłowe. Co tu dużo pisać piękne!! Zgadzam się z maqdzia - są magiczne :) i bardzo trwałe.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Pudrowy???

Nie wiedzialam ktore Blv mam przetestowac, bo flakoniki byly bardzo podobne:) Wiec przetestowalam perfumy z tej mniejszej butelki. Na poczatku calkiem ladny, potem jednak robi sie zbyt pudrowy, duszacy i meczacy. Nie dla mnie. Opakowanie bardzo mi sie podoba.

magiczny...

Zapach intrygujacy, kuszacy, pelen magii. Mocny ale nie nachalny. Nie czuje ani swiezosci ani slodkosci ani co ciekawe zadnych orientalnych nut. "Dziwny", ale jak dla mnie piekny. Kojarzy mi sie z noca na pustyni, pod rozgwiezdzonym niebem. Psikalam sie nim w Egipcie i stad taki sentyment. Bardzo polecam, ale nie wszystkim sie spodoba. Bardzo trwaly.

depilacja jak się przygotować

Cieplutki

Jak napisalam w zgloszeniu ,Absolute BLV jest cieplejsza i trwalsza wersja BLV.Nie ma w nim tak wiele chlodnych nut jak w BLV.Jest niesamowicie trwaly,doskonaly na zime i wedlug mnie tylko na zime.Nie jest duszacy.Jest bardzo zmyslowy.